Dobrodošli
Uporabniško ime:

Geslo:


Zapomni se me

[ ]
[ ]
[ ]

Oglasi
http://www.seeklogo.com/images/1/740-logo-6E10838713-seeklogo.com.gif

Forumi
vozimvolvo.si :: Forumi :: Volvo servisi
<< Prejšnja tema | Naslednja tema >>   

Volvo Proavto [Domžale]

Pojdi na stran  1 2 [3]
Avtor objava
roche
28 dec 2010, 07:37
Član #1878
Prijavljen dne: 05 okt 2010, 21:21
Objav: 35
bbf je napisal(a): ...

Prohaski moraš IZRECNO povedat, kaj želiš, če murečeš menjaj jermene, bo menjal jermene. pa nič drugega. razen če kej polomi zraven.
Ko sem jaz k njemu peljal svojo 345ko zamenjat platine (ker sem bil mnenja, da so bile slabe) . mojster ni menjal še kondenzatorja, ampak sem ga jaz, po enem tednu, ko sem se naveličal za cesto s šmergelnom v roki brusit v frtajlerju. aja pa en distančnik je naredil pri šaltkeblu, ker mi je iz P ali R metal, pa je dal neki ajeto medeninastega, da je vse ružlo med vožnjo. kmal sm menjal z originalno robo. cena za oboje je bla 20 kilo sitnih. pa sva se en dan lovila pa zmerjala po delavnci, zdej pa je vredu ratu. vsaj do mene. zna bit, pa da ga spet kdaj piči kej, ampak ga ni panike obvladat. ne vozim pa več k njemu, samo po kak materjal še pridem.




Zadeva je bila poslana iz PP Domžale na Tožilstvo. Ko prejmem odgovor se gre naprej.
Ni problem kaj je bilo menjano (čeprav ni bilo nič) ampak kako je bilo to narejeno. Malomarno in nestrokovno.

Na vrh
re
12 jan 2011, 16:53
Član #2056
Prijavljen dne: 12 jan 2011, 16:45
Objav: 3
No takole ta g.Roš ali kako se že piše pa vam moram povedat da sem se pozanimal in so policaji že raziskali zadevo in so navedbe ki jih je navedel tukaj spoznali za neresnične tako je v bistvu samo govorenje v prazno
Na vrh
urber
12 jan 2011, 17:26
Član #921
Prijavljen dne: 03 nov 2008, 15:29
Lokacija: Laško
Objav: 817
Verjetno bo vsakdo verjel na novo registriranemu članu in prvemu postu. In kako to da si se zanimal na policiji?
Na vrh
mihaelz
12 jan 2011, 17:27
Član #520
Prijavljen dne: 27 nov 2007, 11:08
Lokacija: TuPaTam
Objav: 446
re je napisal(a): ...

No takole ta g.Roš ali kako se že piše pa vam moram povedat da sem se pozanimal in so policaji že raziskali zadevo in so navedbe ki jih je navedel tukaj spoznali za neresnične tako je v bistvu samo govorenje v prazno




Kdo, kaj in zakaj pa si ti, da si se pozanimal? Pa ja ne sam Ivo Prohaska, he he!!!?
Po mojem so navedbe Rosche- ja zelo verjetne in prav pristne in v to nimam prav velikega dvoma iz lastnih izkušenj z Prohasko! No upam, da zadeva kmalu dobi epilog in bo objavljen tukaj in še kje.

Ne vidim prav razloga, da bi nekdo pisal to samo tako, da bi škodil Prohaski, saj kakšne hude konkurence na tistem koncu žal nima.

Na vrh
re
12 jan 2011, 17:46
Član #2056
Prijavljen dne: 12 jan 2011, 16:45
Objav: 3
Bil sem pri Prohaski ko so se pogovarjali da so ga klicali iz PP in da so stvari drugačne kot kot jim jih je navedel Roš in da je za njih stvar zaključena
Na vrh
Beastmaster
12 jan 2011, 17:47
Član #111
Prijavljen dne: 02 dec 2006, 09:23
Objav: 1307
mihaelz je napisal(a): ...

Pa ja ne sam Ivo Prohaska, he he!!!?

HAHAHAHAHAHAHAHA Mal težka glede na poznavanje računalnikov ;))
Na vrh
Ovlov
12 jan 2011, 18:07
Član #257
Prijavljen dne: 22 mar 2007, 04:15
Objav: 700
re je napisal(a): ...

Bil sem pri Prohaski ko so se pogovarjali da so ga klicali iz PP in da so stvari drugačne kot kot jim jih je navedel Roš in da je za njih stvar zaključena


Se pravi, dragi Ivo, da je ubogi »Roš« pečen (na roštilju) in bo do konca življenja odplačeval astronomski znesek, ki ga boš iztožil od njega za obrekovanje in poslovno oškodovanje – in to povsem upravičeno, saj zdaj nihče, kdor je pri zdravi pameti, ne bo več vozil koret na tvoj servis ...

[ Uredi 12 jan 2011, 18:08 ]
Na vrh
roche
12 jan 2011, 18:31
Član #1878
Prijavljen dne: 05 okt 2010, 21:21
Objav: 35
re je napisal(a): ...

No takole ta g.Roš ali kako se že piše pa vam moram povedat da sem se pozanimal in so policaji že raziskali zadevo in so navedbe ki jih je navedel tukaj spoznali za neresnične tako je v bistvu samo govorenje v prazno


Pozdravljen;

Na PP so ugotovili da je zamenjal jermen kot je napisal in da je s tem pravno formalno krit in da oni proti njemu niso pričeli postopka. Kar sem napisal tudi jaz. Njih ne zanima ali je bil servis opravljen strokovno in zakaj je avto 14 dni po servisu strokovnjaka obstal. Bo pa to raziskalo in zanimalo tožilstvo, kamor bo PP predala postopek ker ga je dolžna jaz pa sprožil nadaljni pregon. Obstajajo dokumenti kjer je navedena njegova "strokovnost" in obsatajo kosi ki jeh je "menjal", ter obstajajo slike kako je celo zadevo sestavil skupaj.
Jaz sem se za razliko od tebe podpisal z imenom in priimkom ker za vsem napisanim stojim, ali se upaš tudi ti.
Obstaja tudi posnetek telefonskega pogovara kjer je bila gospodu Prohaski ponujena možnost dogovora in rešitve celotne zadeve na normalen način. Pa si se verjetno tudi pozanimal na kakšnem nivoju je njegova kultura in kakšna je njegova reakcija ko ga soočiš z njegovo nestrokovnostjo.
Na vrh
Plesko
12 jan 2011, 18:50
Član #15
Prijavljen dne: 12 nov 2006, 21:53
Objav: 937
Članek
Na vrh
re
12 jan 2011, 19:03
Član #2056
Prijavljen dne: 12 jan 2011, 16:45
Objav: 3
no tolk da vam povem kaj točno se je dogajalo pa vam ne morem povedat napisal pa sem to kar sem slišal pri Ivotu tako da kar pa bosta storila naprej pa je njuna stvar in me niti ne zanima ima pa svoje mnenje o Ivotu
Na vrh
mihaelz
12 jan 2011, 19:15
Član #520
Prijavljen dne: 27 nov 2007, 11:08
Lokacija: TuPaTam
Objav: 446
roche je napisal(a): ...

re je napisal(a): ...

No takole ta g.Roš ali kako se že piše pa vam moram povedat da sem se pozanimal in so policaji že raziskali zadevo in so navedbe ki jih je navedel tukaj spoznali za neresnične tako je v bistvu samo govorenje v prazno


Pozdravljen;

Na PP so ugotovili da je zamenjal jermen kot je napisal in da je s tem pravno formalno krit in da oni proti njemu niso pričeli postopka. Kar sem napisal tudi jaz. Njih ne zanima ali je bil servis opravljen strokovno in zakaj je avto 14 dni po servisu strokovnjaka obstal. Bo pa to raziskalo in zanimalo tožilstvo, kamor bo PP predala postopek ker ga je dolžna jaz pa sprožil nadaljni pregon. Obstajajo dokumenti kjer je navedena njegova "strokovnost" in obsatajo kosi ki jeh je "menjal", ter obstajajo slike kako je celo zadevo sestavil skupaj.
Jaz sem se za razliko od tebe podpisal z imenom in priimkom ker za vsem napisanim stojim, ali se upaš tudi ti.
Obstaja tudi posnetek telefonskega pogovara kjer je bila gospodu Prohaski ponujena možnost dogovora in rešitve celotne zadeve na normalen način. Pa si se verjetno tudi pozanimal na kakšnem nivoju je njegova kultura in kakšna je njegova reakcija ko ga soočiš z njegovo nestrokovnostjo.



Mogoče pa omenjeni posnetek kasneje objaviš kje ala Youtube, bi bilo fino, da ljudje slišijo kulturo Prohaske, takozvanega Volvo serviserja---

Na vrh
roche
12 jan 2011, 19:34
Član #1878
Prijavljen dne: 05 okt 2010, 21:21
Objav: 35
re je napisal(a): ...

No takole ta g.Roš ali kako se že piše pa vam moram povedat da sem se pozanimal in so policaji že raziskali zadevo in so navedbe ki jih je navedel tukaj spoznali za neresnične tako je v bistvu samo govorenje v prazno



Glede na to da si začel pisati še končaj. Kaj kar je bilo navedenga v zapisniku so spoznali za neresnično. Navedi konkreten primer prosim. Ali pa boš dokazal da je najlažje širiti neresnico in blatiti ljudi po načelu rekla kazala, pa jaz ne vem sem samo slišal. Imaš možnost kot tvoj idol gospod Prohaska in jo izkoristi.
In še vedno se nisi podpisal.
Na vrh
divja jaga
12 jan 2011, 20:37
Član #398
Prijavljen dne: 03 jul 2007, 08:38
Objav: 1613
To je tista zgodba... na ta način, kot to, ko enemu nekaj poveš, ta pove drugemu, s tem, da še malo začini vse skupaj, ta drugi pove tretjemu... pa dobimo rezultat, ki je čisto nasprotje od resničnega stanja

Razen, če je re užival "krofe" z našo notranjo ministrico in je tudi on malo bel pod nosom
Na vrh
mihaelz
12 jan 2011, 20:45
Član #520
Prijavljen dne: 27 nov 2007, 11:08
Lokacija: TuPaTam
Objav: 446
Re mora bit res en pravičnik, da se je prav za to priložnost prijavil na Vozimvolvo forum
Re Zanima pa me kako, da si najprej preveril na policiji, malo kasneje pa si baje že slišal ko so se pogovarjali med sabo na Proavtu, ma malo si se sam ujel na laži

[ Uredi 12 jan 2011, 21:44 ]
Na vrh
Torkel
12 jan 2011, 21:08
Član #124
Prijavljen dne: 12 dec 2006, 23:10
Lokacija: Pogosto v Volvu
Objav: 545
mihaelz je napisal(a): ...

re mora bit res en pravičnik, da se je prav za to priložnost prijavil na Vozimvolvo forum



Mene pa bolj na razne anonimke, ki so zadnje čase "in" spominja.
Na vrh
ddejc
26 avg 2015, 13:22
Član #12828
Prijavljen dne: 20 mar 2015, 11:48
Objav: 205
Sklepam, da PRO-AVTO nima nič skupnega s tem PROAVTO? Oba sta iz Domžal. Sta pa različna naslova in lokacije in prvi zveni mlajšega stasa.
Na vrh
Beastmaster
26 avg 2015, 16:03
Član #111
Prijavljen dne: 02 dec 2006, 09:23
Objav: 1307
ddejc je napisal(a): ...

Sklepam, da PRO-AVTO nima nič skupnega s tem PROAVTO? Oba sta iz Domžal. Sta pa različna naslova in lokacije in prvi zveni mlajšega stasa.

Isto, samo da ni več Ivota... Selili so se ker so jim na prejšnji lokaciji preklicali najemno pogodbo....
Na vrh
ddejc
27 avg 2015, 08:46
Član #12828
Prijavljen dne: 20 mar 2015, 11:48
Objav: 205
Hvala za info! Sem bil včeraj tam pa nisva kaj dosti ugotovila, razen da je verjetno DPF zapacan, kar pa nekako ne vrjamem.
Na vrh
Pojdi na stran  1 2 [3]

moderatorji: HIŠNIK, volvo5er, alfaromeo, RollingStone, AljAž

Skoči:     Na vrh

Powered by e107 Forum System
Prisotni
Gostov: 58, Članov: 0 ...

največ prisotnih: 1352
(Članov: , Gostov: 1352) v 20.03 - 12:40

Člani: 5976
najnovejši član: Juliovioky
Dogodki
Ni dogodkov
Anketa

Kdaj in v katerem modelu je Volvo prvič predstavil laminirana stekla?

1972 - 240

1992 - 850

1944 - PV444/544

1986 - 360

Anketa je namenjena samo članom

glasov: 526
Prejšnje ankete