Dobrodošli
Uporabniško ime:

Geslo:


Zapomni se me

[ ]
[ ]
[ ]

Oglasi
http://www.seeklogo.com/images/1/740-logo-6E10838713-seeklogo.com.gif

Forumi
vozimvolvo.si :: Forumi :: Seriji 300 in 400
<< Prejšnja tema | Naslednja tema >>   

(460) Cene rezervnih delov

Avtor objava
prozack
07 mar 2009, 13:40 Predogled tiskanja
Član #1058
Prijavljen dne: 07 mar 2009, 12:45
Objav: 127
Živjo!
Pisal bom tukaj in na male oglase, da čimprej dobim odgovor.
No tukaj sem čist frišen, moja prijavnica je še topla:)
Torej kupujem dele za volvo460 in me zanima, koliko naj nekomu ponudim, ker nimam občutka. Gledal sem sicer,na ebay.de, vendar se je cena pri istih delih spreminjala. Seveda bi pa rad prišel skozi čim ceneje, ker me čaka še barvanje in mal večji servis motorja. Torej, prosim če mi svetujete koliko naj ponudim ali plačam za :
-havba(pokrov motorja)
-odbijač
-levi blatnik
-leva luč
-levi smernik(spredaj)
-leva meglenka

No hvala res vsem za odgovore. Ko pa zdej kakšen dan pridem do mal časa pa podrobno opišem moj/a volvo/ta, kjer bom tudi rabil nasvete.
Drugače me pa razveseljuje, da vidim tako stvar(forum), da ste stopli skupaj, ja več glav več ve in lepo si je pomagat med sabo. le tako naprej.


[ Uredi 07 mar 2009, 15:46 ]
Na vrh
Beastmaster
08 mar 2009, 11:45
Član #111
Prijavljen dne: 02 dec 2006, 09:23
Objav: 1307
Najboljše in najcenejše je, da kupiš še eno460 za dele, cene so od 250eur naprej...
Na vrh
prozack
09 mar 2009, 20:01
Član #1058
Prijavljen dne: 07 mar 2009, 12:45
Objav: 127
Živjo! spet jaz!
Ja saj ne morte verjet kakšen krompir.
leva luč, smerokaz in blatnik, havba, odbijač in nosilec in maska gratis. In to vse skupaj za 70e. Juhu.


Ja sej s tega ko smo pobirali kose, bi najraje kar celega vlekel domov, samo problem je to ker itak ni vžgal, daleč je bil in nevem kako bi ga pripeljal da nebi bil prevoz še enkrat toliko kot avto pa nevem a kdo ve kam lahko daš/prodaš avto ko ga "odrabiš", ker za železo ga ne moreš prodat,ker je še en kup plastike. problem pa je tudi pripeljat še enga, ker nam zmankuje prostora, ker imam že zdaj dva. prvega sem dobil res poceni od prijateljice 460 l.92 1,8 še z vplinjačem ima 188k, vendar znotraj ni tako dobro ohranjen, tista pena na zadnjih sedežih(naslonjala za glavo) kar razpada in se lupi (kako je to možno?), v primerjavi z drugim, ki je ravno tako l.92 pa je notri lepše ohranjen. Nevem, če je normalno ampak prvi volvo mi pokuri okoli11L z neko normalno vožnjo, je to normalno? verjetno s fergazarjem je!? no drugi pa pokuri okrog 8L. No drugega sem kupil malo razbitega, zelo poceni+ alu feltne original z letnimi gumami, l.92 gle 200k. Več sreče kot pameti bi rekel.:)

nevem kaj naj naredim s prvim ko bom tega popravil, ker je moj prvi avto, ni ravno za v staro šaro, čeprav je na tipičnih mestih za ta model že mal rjast in podvozje je že malo zmatrano.
čeprav ceste se pa šekar dobro drži, mogoče imam tak občutek zato ker nisem bil vajen tako velikih avtomobilov. no nevem še kaj bo, najraje bi ga enkrat ko bo čas razstavil in ga obnovil, vendar manjka orodja,znanja in denarja Prodajat se mi ga pa ne splača, ker zanj nebi dobil veliko, bolj da ka parkiram in ga pokrijem za zimsko spanje

no bom kaj objavil slike ko bom popravljal drugega
no še to moram rečt, da sem se čisto okužil in da obožujem volvo.
lep pozdrav

[ Uredi 16 mar 2009, 00:15 ]
Na vrh

moderatorji: HIŠNIK, volvo5er, alfaromeo, RollingStone, AljAž

Skoči:     Na vrh

Powered by e107 Forum System
Prisotni
Gostov: 58, Članov: 0 ...

največ prisotnih: 1352
(Članov: , Gostov: 1352) v 20.03 - 12:40

Člani: 5977
najnovejši član: PeterFuh
Dogodki
Ni dogodkov
Anketa

Kdaj in v katerem modelu je Volvo prvič predstavil laminirana stekla?

1972 - 240

1992 - 850

1944 - PV444/544

1986 - 360

Anketa je namenjena samo članom

glasov: 526
Prejšnje ankete