Dobrodošli
Uporabniško ime:

Geslo:


Zapomni se me

[ ]
[ ]
[ ]

Oglasi
http://www.seeklogo.com/images/1/740-logo-6E10838713-seeklogo.com.gif

Forumi
vozimvolvo.si :: Forumi :: Okrepčevalnica
<< Prejšnja tema | Naslednja tema >>   

Sopotnikova šipa

Pojdi na stran  [1] 2
Avtor objava
Blaž 460
09 dec 2006, 00:42 Predogled tiskanja
Član #40
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 16:52
Lokacija: Ljubljana
Objav: 814
No, da povem zgodbo. Danes okoli desetih gremo (bili smo trije) po ulici, nasproti nam skupina oseb z južnim naglasom (ene 10 jih je blo sigurno). V kolega se en butne z ramo (standardna fora), on ignorira in gremo vsak v svojo stranl.

Jaz sem bil 5 metrov naprej, odklenem avto, gremo not, ko vidimo, da tečejo proti nam. Ključ samo na 2 in tipka za zaklepanje vrat in vžgem. Priletijo, brcne en najprej v vrata, nato prvič, drugič, tretjič v sovoznikovo okno in steklo po celem avtu, kolega ima srečo, da je umaknil glavo, drugače več ne bi imel zob. Je bil pa kar porezan. Samo gasa in ven. Pokliče kolega policijo, naredimo zapisnik itd., ampak tako ali tako ne bom dobil nič.

Vsi veste, kaj pride še sem in poznate vse moje želje.

Imeli smo srečo. Lahko bi kdo končal na polikliniki. Tako, da šipa proti temu ni nič.

Sploh ne morem verjeti, da je kaj takšnega mogoče! Kaj si vi mislite o tem? A če bi ga jaz potem zgazil, bi šel v zapor? 100% bi me našli? A oni nas NAPADEJO in UNIČUJEJO LASTNINO.

Prosim, če mi še poveste, kako do nove šipe, in sicer v tej temi

[ Uredi 09 dec 2006, 08:50 ]
Na vrh
Hong Kong
09 dec 2006, 06:59
Član #27
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 09:10
Objav: 773
Vse prav in lepo kar si napisal samo pravila foruma dolocajo, da nobenga ne mores opisovati tako kot si z razlicnimi pridevki na nacionalni bazi. S tem siris nacionalno nestrpnost a forum to izrecno prepoveduje.

Zato prosim moderatorje da to popravijo na prvem in mom postu.
Zal mi je, da se je to vama zgodilo a zapomni si lahko bi se kateremkoli od naju.Nisi opisal nic kjer se je to zgodilo in ce te je ze butnil z ramo, a sta mu kaj rekla ipd.

Povsod naletis na primitivce in razlicno kulturne ljudi zato te razumem.
Ne glede, da jih je bilo 10 enega bi morali ustaviti na kakrsenkoli nacin da pocaka z vami policijo.Tudi ce bi se zaletel v njih z avtom.Jaz bi 100%.Dobil bi batine ali eden bi lezal z mano na tleh do policije.Tipicno za grupisanje in dajmo pokazati kaj lahko ko smo v skupini.Ko so sami pa ze dobro vemo kako so tiho ko miske.Tipicen populizem.
Nisi napisal koliko casa sta cakala policijo? Drugic ko te kdo napade se dobro zlazi policiji po tel. in povej, da so te napadli s pistolo-preverjeno pridejo v 5 min.akcija.Pomaga v taksnih tezavah.

Glede na dogodek in mesto kjer sta se sracala bodi preprican, da ce veckrat gres na isto mesto, da bojo ta isti sli mimo ce ne ta petek pa drugi...in potem se ukrepa s policijo.Ce pa pravna drzava ne premakne svoje organe pa uporabis enaki sistem kot Terminator II.Moral bi eden iti za njimi na skrivaj, da vidis vsaj eno tablico avta ali kam grejo. (yn) Vasa napaka.
Ocitno kako kaze stanje v pravni drzavi da bo treba spet imeti bejzbol palice v avtu in zogice in igrati kriket ali aikido (ci) :-# :-* ;)

[ Uredi 09 dec 2006, 08:50 ]
Na vrh
Tomaz40
09 dec 2006, 08:58
Član #6
Prijavljen dne: 12 nov 2006, 10:24
Objav: 984

Popravil sem izrazoslovje kar se tiče etničnih skupin. Ker sem moderator se bom zadržal in ne bom povedal kar si mislim o tej tematiki, drugače bodo pritožbe.

Hm... je pa zanimiva izkušnja. Jaz bi verjetno zasikal že takrat ko se je zanalašč zaletel v kolega in na hitro ostal brez zob.

Če bi mi naredili pa to kar si ti opisal... torej da mi kakorkoli zanalašč poškodujejo avto, bi se pa zanalašč zapodil proti njim. Veš kako bi se razbežal, če bi videli da namesto da bi bežal, letim z avtom direktno nad njih.

Blaž daj povej kje se ti je to zgodilo? Me prav zanima. Sklepam da je bila Ljubljana.
Na vrh
sebaveh
09 dec 2006, 10:34
Član #91
Prijavljen dne: 22 nov 2006, 19:08
Lokacija: Slovenska Bistrica
Objav: 1249
Brez zamere, ampak hvala bogu da nisem iz Lj. :teeth:
Širjenje nestrpnosti my ass :@ Če nimaš vsaj avtodvigalke v avtu, pa se zgleduj po igrci Carmageddon. Ker pri takih in podobnih izmečkih ne zadostuje nič drugega ;)
Na vrh
Spletna stran
Hong Kong
09 dec 2006, 11:05
Član #27
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 09:10
Objav: 773
Pazi vsi vemo da med razlicnimi kulturami so tudi razlicni ljudje.
Zato ne moremo posplosevati z juga...ker tudi v Avstiji in tukaj
v Slo.je taksnih dam ti primer Lasko provincialcev ki sam iscejo
kje bi se tepli.
Imam kar nekaj prijateljev Srbov, Bosancev in Crnogorcev
ter nas prijatelj Volvo Grimreaper Hrvat in zkaj se oni tako ne
obnasajo na cesti? Lahko odpremo drugo temo na to debato
a nima smisla.
Je pa res, da ko so v skupini ne glede na etnicno pripadnost so
frajerji.
Zal za taksne ne obstjajo dolocena pravila in bonton.In represijo
dopuscam tudi policiji za taksne.
Za taksne sem jaz ze zdavnaj rekel-v rudnik da ne vidijo soncka
par let.UH al sem hud :@

p.s. tocno tako Tomaz kot si napisal, zaletet se v njih pa zasledovati dokler ne pride policija.Meni ze nebi zbezal vsaj enega bi zasledoval do konca.
Zato jaz imam kantico 5 l bencina v avtu in daj, udari...matr ga polijem ko res peceni piscanec bi bil... (li) (6) :tongue: Brancek piromancek zazgal divjega pujska (zasciteno zivalsko vrsto) bi pisalo v cajtungu. (6)

[ Uredi 09 dec 2006, 11:13 ]
Na vrh
Blaž 460
09 dec 2006, 12:27
Član #40
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 16:52
Lokacija: Ljubljana
Objav: 814
bi ga jaz z veseljem zbil, a zaprli bi potem mene, kakor pri nas funkcionira sistem. gre mi pa na živce, da obstajajo tako primitivni izrodki. Upam, da mu bo mater povozil volvo kamion.

[ Uredi 09 dec 2006, 12:33 ]
Na vrh
AljAž
09 dec 2006, 12:39
Prijavljen dne: 20 nov 2006, 09:44
Lokacija: nM
Objav: 3767
Jah tko je to, čredni nagon, low IQ, neizobrazba, neizživetost, zdolgočasenost...
Al jim pa sam avto ni bil všeč :(
Na vrh
c70
09 dec 2006, 13:12
Član #3
Prijavljen dne: 11 nov 2006, 22:18
Objav: 1247
Kje pa se je to zgodilo?
Na vrh
Blaž 460
09 dec 2006, 17:23
Član #40
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 16:52
Lokacija: Ljubljana
Objav: 814
bilo je v mestu, zraven ZD metelkova. Tam sem našel prvi parking, potem smo šli pa po mestu.
Na vrh
Blaž 460
09 dec 2006, 17:40
Član #40
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 16:52
Lokacija: Ljubljana
Objav: 814
branko, narobe si razumel, niso imeli nobenega avta, tako, da se tablice ni dalo prebrati.
Na vrh
Blaž 460
09 dec 2006, 17:43
Član #40
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 16:52
Lokacija: Ljubljana
Objav: 814










Na vrh
Hong Kong
09 dec 2006, 18:31
Član #27
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 09:10
Objav: 773
Da Lugs tip je moral dobro brcniti.Se dobro da imam laminirane sipe.
Vem razumel sem, da niso imeli tipi avta sam moral je eden iti za njima
in poklicati policijo ko bi se nekje ustavili v baru.
ker tisti ki je brcnil sipo ima se teden dni ali vec na sebi minijaturne koscke
stekla in ostale detajle...
Potihem za njimi vsaj eden, a zdaj je kar je.
ne zelim nobenemu taksne primitivne dogodke.
Poskusi najti kaksen rabiti volvo in od njega kupis sipo.Ce ne odpad.
LP
Na vrh
sebaveh
09 dec 2006, 19:04
Član #91
Prijavljen dne: 22 nov 2006, 19:08
Lokacija: Slovenska Bistrica
Objav: 1249
Blaž 460 je napisal(a): ...

bi ga jaz z veseljem zbil, a zaprli bi potem mene


Če kaj delaš, potem naredi to temeljito ;) brez da kdo kaj vidi
Na vrh
Spletna stran
AljAž
09 dec 2006, 19:06
Prijavljen dne: 20 nov 2006, 09:44
Lokacija: nM
Objav: 3767
Škoda res, da jih niste sledil. Po drugi strani pa dobro, da ste se zadržali in odnesli celo kožo. Jaz ne vem, če bi se lahko zadržal, mater jim j.!! Definitivno bi pa še hodil tam okoli, zagotovo se jih spomnite, tudi po oblekah -trenirkah verjetno. (6) (6) (6)
So pa šipe zelo različne. Včasih se zgodi da poči tudi sama od sebe, ali pa že pod majhno silo (poznam primer iz VW, ko je šipa od prtljažnih vrat počila in se v celoti sesula praktično sama od sebe, ko je avto miroval). Bojda so v takih šipah nenakomerne napetosti v notranji strukturi (ali nekaj podobnega), že od same proizvodnje naprej. Sorry za O.T. ;)

[ Uredi 09 dec 2006, 19:12 ]
Na vrh
Hong Kong
10 dec 2006, 08:19
Član #27
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 09:10
Objav: 773
Auuuuuuu oladi malo...Tudi sam nisem Slovenc a to ne pomeni, da bom dovolil, da nobeno nacijo nobeden klice z zaljivimi imeni.
Za mene je to zaljiv izraz.
Napadli so ih in kakrsnikoli zaljivi naziv tukaj na javnem forumu NI primeren.PIKA.Mene ne moti a bodi preprican, da vecino ki bere take clanke moti.
Zagovarjaj kulturen odnos taksnega kaksnega zahtevate od posameznikov.
Ga razumemo in smo na njegovi strani a zacetek ni primeren za forum kjer se zbirajo razlicne nacionalnosti in stem lahko povzrocis isto kot pred meseci... ;) se posebej tvoj post to spodbuja.
Skinhedi niti priblizno ni isto kot ce napises to kar je on na zacetku......Skinhedov imas vseh nacij tudi SLo., Sr, Hr...a se jih po tem nebi razlikovalo kot v tem primeru.Je tako?
Brez nacionalnih postov in pika.Krsen je clen foruma tralalalalala (yn)
Forumska pravila veljajo za vse enako. (y) Jaz menim, da tisti izraz ni primeren za tukaj in pika.

[ Uredi 10 dec 2006, 08:37 ]
Na vrh
Tomaz40
10 dec 2006, 10:41
Član #6
Prijavljen dne: 12 nov 2006, 10:24
Objav: 984

Branko ti malce narobe razumeš DJ-a.

S tem, ko nekdo reče čefur v to zajame pripadnike neke skupine ljudi, ki se oblačijo v trenirje, govorijo južne jezike, delajo neumnosti, se obnašajo malce bolje kot šimpanzi,... V to nismo zajeti ti, DJ, jaz,...

Če pa nekdo napiše tako kot je napisano zdej: ''osebe z južnim naglasom'', so zajeti tako čefurji, kot tudi vsi ostali kulturni ljudje, ki so iz drugih republik bivše Jugoslavije, a se normalno obnašajo. Tako da sem notri sta zajeta tako ti, kot tudi DJ.

Zato se 100% strinjam s DJ-em in mislim da bi se moral tudi ti.

DJ daj ti spremeni moj popravek, tako da bo volk sit in koza cela.
Na vrh
Hong Kong
10 dec 2006, 11:36
Član #27
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 09:10
Objav: 773
Ma ni blema razumem.o.k.
Grejo mi na jetra se ostali primitivci, dam ti primer.
Vceraj v Kongu guzva in cakamo da Djiboni zacne
koncert, pride Miss July se postavi
pred mene in se par bejb katere so po visini zelo majhne
in seveda niso nic videle.Ta ni mu ni be kot da ji oci dela
v tovarni stekla da je prozorna.Potem pride se fotonovinar
se vrine ne hebe 2 % in stoji pred nami ki tam cakamo ze
dobre pol ure na mesto, da bi ja kaj videli.
Egocentrizem in nekultura.Kva druzga.Seveda smo jih
primerno odstranili in miss in njega.
Vprasanje je bilo: a ti si big boss da nas 5 zdaj gledamo
cez tebe in tvoj hrbet? Sam je butasto pogledal in dojel...
Ce bi bil kaksen kot tisti bi zacel prepir...a zal tam bi ga hitro
koncal kaksna je varnost.
Si dojelTomy in Dj? Povsod so dobri in manj dobri
brez razlicnih pridevkov please.Thanks.

p.s. Blaz nam se ni odgovoril " a im je kaj dobacil nazaj ali ne..."bistveno vprasanje in napisi po resnici. ;)

[ Uredi 10 dec 2006, 11:38 ]
Na vrh
Hong Kong
10 dec 2006, 12:22
Član #27
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 09:10
Objav: 773
Janez. Ali "pravi Slovenac rodila te majka" :tongue: V Srbski terminologiji. :O
Cefur je zaljivo in vecina ti bo to zamerila ce bos koga tako poklical, a najbolj tista grupa katera je razbila sipo.Ti misli svoje jaz bom svoje.Konec debate.
Od tebe DJ nebi ostalo ni C ni J., da jih tako poklices v tistem trenutku.Se strinjas?Zato omenjam, da ni primerna beseda.PIka. (yn)
Ko se hecamo med nami v redu drugace pa ne.
Od nas clanov prosite, da ne pisemo v tujem jeziku in to popravljate kar je pohvalno.Beseda ne obstaja v nobenem Slovenskem jezikoslovju zato je neprimerna. (g)

[ Uredi 10 dec 2006, 12:29 ]
Na vrh
Domzalcan
10 dec 2006, 12:45
GostMislim da je ta tema zašla v 3 krasne... Govori se o "napadu" pri tem pa je bila razbita šipa. Tudi če je rekel da so mu razbili čefurji...so mu pač razbili čefurji...tudi sam sem čefur, pa kaj nej...

Če pogledas malo drugače na to besedo... DJ pravi da ga ne moti, ker je južnjak in se zaveda kaj pomeni beseda čefur. Yo Čefo, kwa dogaja... ni žaljivka, pač zajebancija. Če pa rečeš, Dej Čefur, spizdi... je žaljivka,... in valda da se bo nekdo spotaknu v to...


No, dej, govorimo o šipi in "čefurjih" bad čefurjih... tko da se ne prepirajte o tem kle notri, ali pa odprite novo temo, prestavte poste in se tam kregajte.


LP
Na vrh
Hong Kong
10 dec 2006, 12:55
Član #27
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 09:10
Objav: 773
Nobeden se ne krega.Javni forum je za debatiranje in komentiranje.
Ce kdo ne razume komentarje ali si jih po svoje obrazlaga njegov problem.
Jaz se vedno mislim, da ta beseda NI primerna in je odvisno od situacije kako je bos in komur izrekel.Ce bi je tedaj povedali tisti grupi mislim, da bi bilo trikrat hujse ne samo sipa.To je bistvo posta.
Zdaj pa dost grem na lepse-na morje.Uzivajte tudi vi.Lepo se imejte.LP (y)

[ Uredi 10 dec 2006, 12:56 ]
Na vrh
Hong Kong
10 dec 2006, 13:25
Član #27
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 09:10
Objav: 773
Evo da vas razveselim:

Beseda CEFUR je zelo stari Srbski izraz za gospoda z manirami in bontonom
oz . pravilno izrazeno GENTLEMAN

LP

p.s. kva sem se nasmejal, lepo se imejte moram iti. (au) (#) (ip)

[ Uredi 10 dec 2006, 13:26 ]
Na vrh
Blaž 460
10 dec 2006, 16:02
Član #40
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 16:52
Lokacija: Ljubljana
Objav: 814
ko si prej vprašal ....

ne rečem, če bi jim kej sikali, a smo ignorirali in šli vsak lepo v svojo stran. dostikrat hočem kaj rečt, a se zadržim. kar se tiče besede čefur, sem tudi sam z njo mislil subkulturo, v trenirkah, žele v laseh, okoli 20 let.
Na vrh
Hong Kong
10 dec 2006, 19:31
Član #27
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 09:10
Objav: 773
Ni blema Blaz.Upam, da se ti ne bo ponovila tako grda zadeva
in drugic jih zasleduj ali povabi nekoga od naju.LOL (y) (y)
Na vrh
Ivo
10 dec 2006, 22:30
Član #39
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 16:13
Objav: 276
Glede čefurja ... gre za stanje duha ... k se pac grupiras ... ninakor politicno nekorekten izraz ... dejte ze poslusat ... gre za nesposobnost prilagoditi se kulturi v katero si se priselil ...

Sm pa tut sam na metelkovi meu ene probleme sred belega dne ... stojim ker s4em šel na otvoritev unega "hostla" in sem se prpelu z S40 pred metelkovo... uprasam ene tipe tm ... ej kej je to pa to ce mogoce vejo ... pa mi zacnejo sikat ... mi hoce avto ugasnt ... dvigne majco in mi rece ... pelji nas ... pod majco kopito pistole ... cefurji totalni ... de ji je**** *** ... ampak ... volk ceu koza sita ... jih pelem u fuzine ... mi rece pocaki tuki ... sm reku lej fotr me klice njegov avto je ... bo popizdu ... ce bo popizdu bom meu probleme ... sm sm vas prpelu zej pejte ... no od takrat nosim pri roki vedno maglite, 2 noza ... kalasko ... ne sej ne ... se hecam ... glede kalaske ...

Tko da ...

11.12.2006 urejal.: MiRo

[ Uredi 11 dec 2006, 08:42 ]
Na vrh
Ivo
10 dec 2006, 22:32
Član #39
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 16:13
Objav: 276
nimam nic proti juznjakom ... in vse proti cefurjem ... pa ne mi rect ... pisem se na ić ... sm cefur ... al pa prihajam s hrvaške sm čefur ... čefur je pač stanje ... na rob odrinjeni otroci ki jih zaradi drugačnosti noben ni maral, so se pogrupiral zdej pa probleme delajo ... ko so bli skini aktivni neki časa so bli čist pridni ... zdej so se pa naučil, se pobril da jih skini ne ločijo takoj ... pa se spet grupirajo ...
Na vrh
Hong Kong
11 dec 2006, 06:52
Član #27
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 09:10
Objav: 773
Pisuka Ivo disertacijo si naredil od tega. hahahaha (y)
Na vrh
MiRo
11 dec 2006, 08:45
Član #2
Prijavljen dne: 10 nov 2006, 00:44
Objav: 889
eeeeeee, ka be boli kur**ek, ...js sm čefurček > Magnifico

p.s. čeprav muzika spada v drugo temo bi blo dobr da si jo vsak zavrti pa vam (nam) bo lažje



[ Uredi 11 dec 2006, 08:46 ]
Na vrh
Spletna stran
alfaromeo
11 dec 2006, 12:12
Prijavljen dne: 12 nov 2006, 21:59
Objav: 3866
Da ne boste doktorirali iz tega. Razbili so mu šipo in kakor pravi iz čistega mira. Kdo je to storil in kakšni so bili, ve samo on sam, in nevem zakaj bi ga zdaj mi prepirčevali da so pa dotične osebe "fejst" ljudje in da je to vse okej. ???????

Nekaj zdaj polemizirat, kdo je bil in kdo ni bil, pa kako se mu prav reče, da ne bo kdo (oni) užaljen je pa preseglo vse meje. ŠKODO IMA KOLEGA.......
Ali bomo tako kot naša vlada, ki se ukvarja z romi, ki državi na slpošno ne doprinesejo nič....

Me ne zanima a so bili skini, bosanci, hrvati, srbi, čefurji, kranjski Janez, američani, ... Take bi bilo potrebno kaznovati.... Oziroma do tega sploh nebi smelo priti....

lp

Jaz v avtu hladnega orožje ne nosim in vozim....

[ Uredi 11 dec 2006, 12:27 ]
Na vrh
Hong Kong
11 dec 2006, 12:21
Član #27
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 09:10
Objav: 773
Raje poglejte slike na :

http://www.volvooceanrace.com/multimedia/viewer/mediaviewer.aspx?position=21
in vas bo morje in jadrnice scoolirale.LOL :tongue:
Na vrh
alfaromeo
11 dec 2006, 12:32
Prijavljen dne: 12 nov 2006, 21:59
Objav: 3866
OT: Big foot mama---> novi cigani v stari ljubljani

p.s. čeprav muzika spada v drugo temo bi blo dobr da si jo vsak zavrti pa vam (nam) bo lažje
Na vrh
AljAž
11 dec 2006, 13:44
Prijavljen dne: 20 nov 2006, 09:44
Lokacija: nM
Objav: 3767
(6)

[ Uredi 11 dec 2006, 13:45 ]
Na vrh
Pojdi na stran  [1] 2

moderatorji: HIŠNIK, volvo5er, alfaromeo, RollingStone, AljAž

Skoči:     Na vrh

Powered by e107 Forum System
Prisotni
Gostov: 71, Članov: 0 ...

največ prisotnih: 1352
(Članov: , Gostov: 1352) v 20.03 - 12:40

Člani: 5977
najnovejši član: PeterFuh
Dogodki
Ni dogodkov
Anketa

Kdaj in v katerem modelu je Volvo prvič predstavil laminirana stekla?

1972 - 240

1992 - 850

1944 - PV444/544

1986 - 360

Anketa je namenjena samo članom

glasov: 526
Prejšnje ankete