Dobrodošli
Uporabniško ime:

Geslo:


Zapomni se me

[ ]
[ ]
[ ]

Oglasi
http://www.vozimvolvo.si/

Forumi
vozimvolvo.si :: Forumi :: S60 / V70 (2. gen) / XC70 (2. gen)
<< Prejšnja tema | Naslednja tema >>   

HU 650 - AUX adapter

Avtor objava
alkor
06 jul 2008, 15:28 Predogled tiskanja
Član #72
Prijavljen dne: 17 nov 2006, 20:38
Objav: 155
Pozdravljeni,

Zanima me montaza za adapter za mp3 player za tiste, ki ste to ze naredili. Namreč v temi, kjer je to predstavljeno je vse potihnilo.

Se pravi naročim adapter preko neta. Kaj potem? Kako se ga zmontira? kje je priključek?

Kako je pa z Ipod adapterjem in omenjenim radio-em? Nekje sem bral, da zadeva ne funkcionira tako kot bi morala.

LP;
A

[ Uredi 18 mar 2009, 18:30 ]
Na vrh
sebaveh
08 jul 2008, 21:50
Član #91
Prijavljen dne: 22 nov 2006, 19:08
Lokacija: Slovenska Bistrica
Objav: 1249
Do sedaj se še ni nihče pritožil da nebi delalo
Jaz svojega še sedaj nisem dokončno zmontiral, samo zato, ker še nimam iPoda Takrat sem si rekel da si ga bom omislil, vendar sem dal zaenkrat to na stranski tir, saj sem imel miljavžnt drugih stvari za porihtat okoli sebe...

Torej, v tisti semi sem opisal problem, oziroma omejenost, katera velja za radie 655 in 555. Ti sprašuješ torej za 650, kateri ima SAT kanal in zato nima problemov s prikazovanjem naslova in izvajalca pesmi.

Adapterji potrebujejo napajanje in komunikacijo z radijem. Napajanje se priključi na stalen plus, za to obstaja kar nekaj varijant različnih napajalnih kablov. Komunikacija pa tudi, 8-pinski kabel se priključi, tudi tu je odvisno od tega, če že imaš v avtu navigacijo ali izmenjevalec, ali pa vsaj predpripravo (že položen kabel) zanj.

Obstajajo različni modeli adapterjem, izvedenke MII, MII+ in IMIV. Razlike med njimi sem opisal v tisti temi, sicer imajo vsi po vsaj en splošni audio vhod, ta drugi ima še za video, tretji pa ima audio, video in še specialni priklop za iPod.

iPod lahko priklopiš v katerikoli adapter, a le pri modelu IMIV ga boš lahko upravljal preko gumbov na radiu in volanu, ter gledal prikaz pesmi na displeju radia.
Na vrh
Spletna stran

moderatorji: HIŠNIK, volvo5er, alfaromeo, RollingStone, AljAž

Skoči:     Na vrh

Powered by e107 Forum System
Prisotni
Gostov: 92, Članov: 0 ...

največ prisotnih: 1352
(Članov: , Gostov: 1352) v 20.03 - 12:40

Člani: 5977
najnovejši član: PeterFuh
Dogodki
Ni dogodkov
Anketa

Kdaj in v katerem modelu je Volvo prvič predstavil laminirana stekla?

1972 - 240

1992 - 850

1944 - PV444/544

1986 - 360

Anketa je namenjena samo članom

glasov: 526
Prejšnje ankete