Dobrodošli
Uporabniško ime:

Geslo:


Zapomni se me

[ ]
[ ]
[ ]

Oglasi
http://www.seeklogo.com/images/1/740-logo-6E10838713-seeklogo.com.gif

Forumi
vozimvolvo.si :: Forumi :: Mali oglasi
<< Prejšnja tema | Naslednja tema >>   

P: S60 D5 (na svojo veliko žalost)

Avtor objava
sataraš
04 mar 2008, 21:30 Predogled tiskanja
Član #177
Prijavljen dne: 20 jan 2007, 19:14
Objav: 3
tole je link mojega oglasa na bolhi:
http://www.bolha.com/oglas3092311
v ta avto sem se čisto zalubu in ga pedenal,vendar ga zaradi nenadnih sroškov v zvezi z nakupom stanovanja prodajam (po samo letu dni). avto je vreden nakupa. kdor je zainteresiran, naj me pokliče, pripelje mehanike, mu pokažem vse račune in papirje ter vzdrževalna dela in naj si vzame čas za ogled avta in testno vožnjo. avto je pripeljan iz italije vendar sem imel srečo,da mi ga je pripeljal posebej zame prijatel,ki je delal na avtotehni, za kar sem moral čakati 5mesecev. namreč avto je bil prej last diplomacije in je imel (cd) registracije, zato je imel malo km, verjetno ga ni gonil kak smrkovec in je očuvan ter redno servisiran seveda na državne stroške. verjetno je bil tudi garažiran. vse je razvidno iz ogromno papirjev, katere vse hranim, tako so razvidni periodično kilometri, kot kaj vse je bilo menjavano pri vzdrževalnih delih.
ps. upam da link deluje. moj tel. pa je 041377019,peter
res da nisem tu navedel nič podatkov v zvezi z avtom, je pa zato link oz. tel. za resne,ker je tega,kar bi vse želel napisati in omeniti res veliko.
lep pozdrav volvaši, peter

aja, fotk še nimam, ker sem se od včeraj na danes odločil da ga prodam. zakaj tako hitro?,zato,ker sem na osnovi povpraševanja za stanovanjske kredite na bankah ravno izvedel,da sem prekratek in da ni druge kot da avto prodam. kogar zanima kaj več iz namena in ozadja prodaje mu lahko brez problema razložim-pač zato, da vidi,da je avto clean in da ni nobenih ozadij in mutnih poslov,na katere sem bil pri nakupu sam tako zelo pozoren

[ Uredi 04 mar 2008, 22:06 ]
Na vrh

moderatorji: HIŠNIK, volvo5er, alfaromeo, RollingStone, AljAž

Skoči:     Na vrh

Powered by e107 Forum System
Prisotni
Gostov: 87, Članov: 0 ...

največ prisotnih: 1352
(Članov: , Gostov: 1352) v 20.03 - 12:40

Člani: 5977
najnovejši član: PeterFuh
Dogodki
Ni dogodkov
Anketa

Kdaj in v katerem modelu je Volvo prvič predstavil laminirana stekla?

1972 - 240

1992 - 850

1944 - PV444/544

1986 - 360

Anketa je namenjena samo članom

glasov: 526
Prejšnje ankete