Dobrodošli
Uporabniško ime:

Geslo:


Zapomni se me

[ ]
[ ]
[ ]

Oglasi


Forumi
vozimvolvo.si :: Forumi :: Portal in forum
<< Prejšnja tema | Naslednja tema >>   

Predlogi in popravki

Pojdi na stran  1 [2] 3
Avtor objava
sebaveh
23 nov 2006, 19:35
Član #91
Prijavljen dne: 22 nov 2006, 19:08
Lokacija: Slovenska Bistrica
Objav: 1249
jaz bi pa samo predlagal malo bolj "izostrene" smeškote. Ker ti se mi zdijo nekam malo nejasni in "razmazani".
Na vrh
Spletna stran
Ivo
24 nov 2006, 15:55
Član #39
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 16:13
Objav: 276
Česar sem se bal se je uresničilo ...
Kdo nadzoruje moderatorje?
Kako lahko pride do tega da so lahko vedno vsi moderatorji offtopic, sami pa lahko drugim delijo kartone in jih odstranjujejo ...

Javno pozivam Odgovorne da se uporabniku MiRO odvzame status moderatorja zaradi nespoštovanja pravil, Prikrivanja resnice, in zlorabe pravice do javnega izražanja ... da o zlorabi moderatorskih pravic sploh ne govorim ... brisanje teme ki sploh ni bila offtopic ... oz je zasla zaradi drugega moderatorja ...

Tko to je javno ... in NIMA VEZE Z BRISANJEM TEME .... naj ostane izbrisana ...
Na vrh
Hong Kong
24 nov 2006, 16:07
Član #27
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 09:10
Objav: 773
Fantje lepo se dogovorimo. Teme se ne bojo brisale ali jaz in vecina odstopa s foruma in kluba.
Tudi v parlamentu imajo nadzor in tudi ce mislis Ivo, da je posamezni moderator prekrsil pravila se mu bojo ta odvzela pa naj je lastnik ali ne.
To "lastninjenje" mi se nimalo ne dopade ker to ni d.o.o. ali S.p.
Ce se stem strinja vecina. veliko ljudi je odslo ker so brisane cele teme kot danes.Nedopustno in protiv pravil javnega foruma.
Forum je javni in nobeden nobenga ni zalil, zato tudi sam zahtevam, ne prosim, da se povrne celotna tema nazaj.Komentirajmo, pisimo a vse v duhu dobrega Volvo kluba in nas clanov. (y)
Na vrh
S60R-Ocean Race
24 nov 2006, 16:12
Član #22
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 00:30
Objav: 1418
Miro zdaj me pa dobro poslušaj ! ! ! Ne briši več postov zaa hudiča !!!! Pa kaj se greš!!!!!!!!!!! To je odprt forum če tebi kaj ne paše še ne pomeni da vsem ne!!!!
Odstopil bom od foruma kot Branko pa si iščite člane! Sam pripravi me do tega da pokličem na summit pa ne boš dobil niti malo sredstev za celotno zadevo! Ne se igrat hudiča pa kaj ste normalni!!!!!!! Naredite si zaprt svoj forum pa tam teroriziraj ljudi s tistimi štirimi ko si boste pisali!!!!!!!!!!
IMAM DOVOL VSEH SVINJARIJ TUKAJ!!! BARABIJA, SRAMOTA!!!!!!

Ne bom pisal PM-jev naj vsi vidijo kaj se dogaja. SRAMOTNO!!!!!!
Zajebavaš v zdravi mozak!

Mej svoj klub pa forum z štirimi člani! Pol boš pa spoštoval kaj kdo napiše! Ignorirali bomo forum in klub in ustanovili svojga! Sam špilej se!

Strinjam se da se mu odvzame status! Pa pr pleh muziki a ne pove že to dovolj da je šel bric pa bine pa še ene par..........

A je to tvoj forum slučajno??? Če je pa sam sebi piši madona no!
Nič ti ne paše !!!! Seveda to kar ne rad slišiš brišeš! TO NE GRE!
Pol bomo pa vsi moderatorji pa bomo vsi vse povprek brez razloga brisali SUUUUPERR!!!!

[ Uredi 24 nov 2006, 16:15 ]
Na vrh
Blaž
24 nov 2006, 16:42
Član #7
Prijavljen dne: 12 nov 2006, 16:31
Objav: 1283
Alo! Bi prosim bral mal svoje poste!

Nivo nikakršen, grožnje, objavljanje ZS-jev,.......!
Pa sej ne morm verjet! Če je to nivo nekega resnega kluba!
Očitn bi pač nekateri radi, da do kluba sploh ne pride!!!!!!

Tko je pač to, nekdo se matra pa trudi, da bi kej naredu za VAS ne za sebe, pa nobenmu nč ne paše!
Miro je posredoval zaradi tega, da bi se izognal takim zadevam in tako naprej!

Pa še nekaj - je kdo od vas že mel klub ali v kakem aktivno sodeloval kot kak organ????
Po vašem pisanju sodeč ne, ker vam ni jasn za kaj v klubu gre!
Pa da ne bo pomote - js sm sodeloval v klubih - aktivno - da ne bo kdo reku, da kr neki pišem!

Osebna obračunavanja niso javna - kot jih veliko meni! (beri prvo besedo pasice OSEBNO)
Zmente se iz oči v oči, ne pa da ste vsak za svojim ekranom najjači!
Sori ampak tko je!
Da sploh ne omenjam kako se nekateri držijo besede, ki jo dajo! Ne bom nobenga omenju ampak se dogaja ta trenutek!!!!

Pa o lojalnosti še beseda dve.
Če bi bili pravi Volvaši, bi stali skupaj za eno stvarjo in ne vsak za svojo!
Stvar je pač taka kot je! Nekdo se odloč stvar speljat za vse, ki jim je kej do volva, drugi pa udri po njih! Pa dejte!
Kolk ur in dela in zadev smo vložl v to se vam ne sanja, da bi to čimhitreje speljal!
Nobeden ni prebral pravil foruma, dobili boste pa tud možnost ogleda statuta kluba pa si ga boste prebral, pa bo vsem jasn! Al pa ne, si vsak po svoje razlaga tudi jasne stvari!!

Pa da ne bi še kdaj kdo reku, da kdo dela klub za sebe! To me vedn nasmeji ko tako izjavo preberem!
Vsi delamo zastonj v svojem prostem času za vse, ki bodo hotel se met fajn pa zabavat in ne zajebavat! In tako bo tud naprej!

Osebno se ne mislim z nobenim na tem nivoju več zajebavat!
Če ma kdo kej proti meni, naj se obrne name (mail ali ZS pa se dobimo) in men pove, ne pa prek foruma!

Upam, da bodo stvari šle v pravo smer! Ampak najprej naj vsak sebe prvo pogleda pa pol druge napada! In naj se o stvari najprej pozanima preden neki govori in šimfa ter zaničuje, če sploh ne ve za kaj se gre!

Pa lep vikend!
Na vrh
Hong Kong
24 nov 2006, 16:46
Član #27
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 09:10
Objav: 773
umiri se Primoz.
To je res, da ce bo tako slo vecina nas gre stran.
Pogled na to je bil neresen ker jaz bi se vprasal kdo bo
obiskoval klub ce vecina odide.
Slovenija je majhna in teh nekaj novih clanov bo tesko
razumelo novi forum brez vseh nas kateri se kot vidim
dobro razumemo.Ne vidim razloga da se tudi ostali nebi.
Ce menis, da en moderator brise nekaj kaj mu ne pase
njemu osebno a stoji za tem kot za pravili, ta ista pravila
dolocajo pravice tudi njemu.
Si dobro napisal glede zaprtega kluba.par clanov in pika.
Sam menim,da smo tukaj zaradi druzenja do Volva a vsako
grupisanje ne prinese premike naprej.Vecina forumov je
prav zaradi tega propadla.Mi tega ne zelimo tukaj.
Moram vam javno povedati, da so ze ideje ostalih clanov,
da se ce se to nadaljuje in ne povrne brisana tema odpre
novi forum javni in brez brisanja.
Seveda bo vsaka tema kontrolirana v stilu dobrega gospodarja.
Se nekaj za mdoeratorje: v vsaki revoluciji je zmagala vecina zato
menim, da bi bilo dobro narediti sestanek in dolociti in odvzeti nekaj
pravil napisanih nekomur na kozo.Mednarodna pravila foruma tudi tukaj.
Na vrh
S60R-Ocean Race
24 nov 2006, 16:50
Član #22
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 00:30
Objav: 1418
Ja Branko. Saj nimam NIČ proti Mirotu sam naj se mal brzda. Pa da se še dotaken grimpeaperja. Če pač blati svoj S40 naj ga! IMa vso pravico! Kakšne ima z njim iskušnje to naj napiše lagali se ne bomo. En je zadovoljen drug ne! TO JE F O R U M! NAPIŠE SE VSE če je napisano lepo ne glede na vsebino. Brisal tega nobeden ne bo drgače bom jutri naredu svoj forum PRISEŽEM!

[ Uredi 24 nov 2006, 16:52 ]
Na vrh
Ivo
24 nov 2006, 16:51
Član #39
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 16:13
Objav: 276
Blaž ... sej ni v tebi problem ... problem je v MiROvem izvrešanju nalog MODERATORJA ... nima veze z nikomer drugim ... jasno pa se vsi ostali počutite ogroženo namesto da bi pogledali da če marsikdo reče da nekaj ni v redu ... morde res nekaj ni v redu ...
Lepo da imaš izkušnje ... bravo ... ampak NE GRE ZATE!


objavljanje ZS ... obvestilo moderatorja jst ne smatram kot sporočilo ki ima nek zaseben pomen ... je pač obvestilo do moderatorja ... če bo član poslal ZS pa ga nikakor ne bom objafvil ...

dajle ... če določeni lahko udrihajo po dolgem in počez po enih, in ti določeni so moderatorji, drugi pa nismo ... in drugi NIMAMO pravice da bi se branili ... potem hvala lepa ... mejte se lepo ...

ne morem si pomagat da nebi pomislu da dolgo ni bilo NOBENIH prepirov v klubu ... no ja na forumu sedaj pa kar naenkrat .... mogoče je to posledica brisanja tem vsepovprek ... noben ne tolče po ustanoviteljih kluba ...

POVEM NAGLAS ... SVAKA VAM ČAST ... dobr ste speljali ... moti pa me da določeni vsepovprek brišejo teme in umetno čistijo forum ... to konc koncev samo še podžiga vseskupej ... če še nise dojel ...

lojalnost pa ... jah ... tut spoštovanje si je treba zaslužit ...

Bom pa ponovil da spoštujem delo ustanoviteljev, in ga podpiram ... o tem ali so vsi trenutni moderatorji primerni za opravljanje svoje funkcije pa sme tudi že napisal ...



[ Uredi 24 nov 2006, 16:54 ]
Na vrh
Blaž
24 nov 2006, 16:55
Član #7
Prijavljen dne: 12 nov 2006, 16:31
Objav: 1283
To o sestanku in napisanih pravilih in po nekaterih besedah vladavine na forumu - morm povedat naslednje!

Moderatorji kluba bodo določeni s strani OZ kluba, ki bo sklican v najkrajšem času po objavi UE!

Ker tega večina ne razume prihaja do takih brezpredmetnih debat!
Sem že večkrat napisu, da mal se še počaka, pa se vsi usedemo pa dorečemo!
Ker takole nalaganje tja v en dan je nesmisel!

Upam, da ste sposobni vsaj mal potrpljenja!
Na vrh
S60R-Ocean Race
24 nov 2006, 16:55
Član #22
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 00:30
Objav: 1418
Naredimo svoj forum! :@ imam dovolj tega! Pa svoj klub kjer nas nobeden ne bo zaje_aval in diktiral kaj naj pišemo kaj ne!
Na vrh
Ivo
24 nov 2006, 16:59
Član #39
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 16:13
Objav: 276
s60 ... pomiri ... lej bomo mel občni zbor ... pa se bomo pogovorili tam ... bomo vse uskladili ... mislim da v tem trenutku ni primeren razkol.... bomo svojo voljo izrazili na Občnem Zboru ...
Na vrh
S60R-Ocean Race
24 nov 2006, 17:02
Član #22
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 00:30
Objav: 1418
Odlično in upam da bodo prišli vsi vrli umetniki da se malo stvari razčistijo
Na vrh
Hong Kong
24 nov 2006, 17:02
Član #27
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 09:10
Objav: 773
moje mnenje zadnje in prekinjam pisanje

ce samo 1 moderator kar brise temo brez da se posvetuje z ostalimi moderatorji in clani je to nedopustno.Pika.

Kdor je njemu dal te pravice in na osnovi cesa? Ljubezni do kluba?
ne nakladajte.Ce je ena oseba prevec obcutljiva na teme in pisanje
bomo najdli bolj primerno ali vec njih skupaj.
Menim, da je tudi nedopustno, da lahko moderatorji ali kdorkoli na tem svetu
lahko prebira ZS ker je to krsenje vseh pravic do privatnosti.
Vemo o cem govorim. (yn)

In ce bo na tem sestanku spet njih "najbolj"zasluznih odlocalo kdo bo moderator kdor ne je to Udbovski sistem.Kadija te tuzi kadija ti sudi.
Zato bo sestanek ko bo quorum kompleten ali ga ne bo.

[ Uredi 24 nov 2006, 17:06 ]
Na vrh
Ivo
24 nov 2006, 17:02
Član #39
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 16:13
Objav: 276
Jap!
Na vrh
S60R-Ocean Race
24 nov 2006, 17:06
Član #22
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 00:30
Objav: 1418
BRAVO BRANKO (y)

Sam tudi odhajam dokler bodo tukaj takšni moderatorji.

[ Uredi 24 nov 2006, 17:07 ]
Na vrh
Hong Kong
24 nov 2006, 17:08
Član #27
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 09:10
Objav: 773
pa se nekaj TEMA JE PREDLOGI in POPRAVKI

KLUBA, FORUMA, PISANJA in pravil.
Brez zamere.Pravo mesto za debate taksne ali drugacne
a so nekomur vsec ali ne NE BRISAT. (li)
Na vrh
S60R-Ocean Race
24 nov 2006, 17:09
Član #22
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 00:30
Objav: 1418
Če bo še dolgo tukaj Status Quo bomo se razočarani uporabniki zbrali in naredili svoj forum.
Na vrh
AljAž
24 nov 2006, 17:10
Prijavljen dne: 20 nov 2006, 09:44
Lokacija: nM
Objav: 3767
Ker sem tukaj gor še bolj nov, so take stvari, kot jih berem sedaj, v mojih očeh precej očrnile celotno stvar.
V razmislek samo to: Kdorkoli piše post-e ali sodeluje tukaj zaradi lastnega ega -(naj vsak zase premisli) naj se jih raje vzdrži.
Na vrh
Blaž
24 nov 2006, 17:11
Član #7
Prijavljen dne: 12 nov 2006, 16:31
Objav: 1283
Pa še moj zadnji post preden grem počivat na koroško!

Me veseli, da smo zaključl tako debato in upam, da za vedno!

Z Brankom sva že govorla po tel. in sva rekla, da se v nedeljo dobiva, pričakujem tud tebe Ivo in pa S60R-a, ker smo pač bli debaterji v tej temi pa da se o tem mal pomenmo!

Se pravi nedelja okoli 5ih 6ih popoldne nekje okl Lj.
Se vidmo - upam, da res pridete!
Če pa bo kej drgač, pa me obvestite na tel: 041-787-282!
Na vrh
Hong Kong
24 nov 2006, 19:19
Član #27
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 09:10
Objav: 773
Da ponovim tudi tukaj. Vsi pridite na piknik a do tedaj naj ostane vse tako kot je blo.Na pikniku bo najvecje stevilo clanov in za mizo se bo dogovorilo vse.
Vecina odloca in ne samo lastniki ker to ni privat firma ali privat klub.
Ce kdo misli, da zaradi te"lastnine"ima kaksen pravice vec da brise in odloca pa je to zaprti klub in v taksnem prvi ne bom.Vsi smo pobudniki in imamo vsi iste pravice.Je kdo proti...naj odloca vecina na sestanku a ne 3-4 posameznika kot danes 1. admiin.
LP.

Public forums cannot be resticted based on content.Thus, protesters have the right to march in support of a cause.A public forum, also called an open forum, is open to all expression.In determining what is reasonable, the Court stated that "[the] crucial question is whether the manner of expression is basically incompatible with the normal activity of a particular place at a particular time.

[ Uredi 26 nov 2006, 09:43 ]
Na vrh
volvo5er
27 nov 2006, 02:19
Prijavljen dne: 12 nov 2006, 21:24
Lokacija: Ljubljana Bežigrad
Objav: 1142
Meni je bilo prej bistveno bolj všeč. Zame je namreč forum še zmeraj daleč najpomembnejša stvar na portalu.
Na vrh
Tomaz40
27 nov 2006, 07:41
Član #6
Prijavljen dne: 12 nov 2006, 10:24
Objav: 984
Tako kot Petru je bilo tudi meni prej dosti bolj všeč, tako da jaz glasujem za prejšnjo verzijo.

Glede ankete pa mi je vseeno. Kar se mene tiče tudi če je ni.
Na vrh
MiRo
27 nov 2006, 08:32
Član #2
Prijavljen dne: 10 nov 2006, 00:44
Objav: 889
DJ je napisal(a): ...

Pri postavljanju portala je bila izrazena zelja da bi bile "Zadnje objave" v desnem stolpcu ... Takrat to se ni bilo mozno, zdaj sem pa zadevo postimal.

Vam je vsec ali bi raje videli da je tako kot je bilo prej? Bistvena razlika je da se sedaj vidi tudi prvih 100 znakov posta, prej se je pa videl samo naslov.

Aja, pa anketa je morala stran ... Nova lokacija za njo se se isce.


kaj pa predlog

Prva novica zgoraj, zadnji pousti foruma pod njo, ostale novice...anketa ostane tam kjer je....


Na vrh
Spletna stran
Blaž
27 nov 2006, 10:45
Član #7
Prijavljen dne: 12 nov 2006, 16:31
Objav: 1283
Pa bi se nekak strinju! (y)
Na vrh
AljAž
27 nov 2006, 10:55
Prijavljen dne: 20 nov 2006, 09:44
Lokacija: nM
Objav: 3767
Meni osebno je bilo prej bolj všeč in pregledno(sredinska postavitev objav).
Na vrh
Ivo
27 nov 2006, 11:34
Član #39
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 16:13
Objav: 276
predlagam da se raje link postavi v glavni meni ... Zadnje objave na forumu ... anketa ostane kjer je ... pa da se kot sem že rekel ... da možnost pregleda več kot zadnjih 10 objav ...
Na vrh
c70
27 nov 2006, 13:10
Član #3
Prijavljen dne: 11 nov 2006, 22:18
Objav: 1247
DJ je napisal(a): ...

Vrnil nazaj kot je bilo. Naredil da je vidnih zadnjih 50 objav ... So pa v posebnem oknu z drsnikom.

Večini je zgleda forum najpomembnejša zadeva na portalu. Tako da je to v bistvu še najprimernejši "izgled" prve strani.
Tudi meni osebno je bolj všeč.

Ampak 50???? A ni mal preveč? *-) Sam moje mnenje....

[ Uredi 27 nov 2006, 13:18 ]
Na vrh
alfaromeo
27 nov 2006, 13:26
Prijavljen dne: 12 nov 2006, 21:59
Objav: 3866
Mislim, da je tako kot je sedaj, kar okej. Boljše kakor pa tisto kar je bilo včeraj. Tistega, ki zanima, kaj kdo piše po forumu, si bo ogledal forum ;). Nekatere;) zanimajo samo novice in nevem zakaj bi potem gledal 50 hopostov.....
Na vrh
MiRo
27 nov 2006, 13:27
Član #2
Prijavljen dne: 10 nov 2006, 00:44
Objav: 889
DJ je napisal(a): ...

Vrnil nazaj kot je bilo. Naredil da je vidnih zadnjih 50 objav ... So pa v posebnem oknu z drsnikom.


VERHUNSKO
js bi ga edino zdej če je že drsnik, zožal..., da bi se prva novica mogoče za odtenek več videla...
Na vrh
Spletna stran
volvo5er
27 nov 2006, 13:31
Prijavljen dne: 12 nov 2006, 21:24
Lokacija: Ljubljana Bežigrad
Objav: 1142
c70 je napisal(a): ...

Ampak 50???? A ni mal preveč? *-) Sam moje mnenje....



Od viška ne boli glava, še posebaj ker teh zadnjih 50 objav ni motečih (zaradi uporabe drsnika (y) )

Meni je tako, kot je sedaj, všeč.

Edina stvar, ki me še moti, je tista preširoka slikica pod oglasi (volvo s60 na desni pa piše: prostor za vaš oglas), če bi bila za tretjino ožja bi bil portal preglednejši.
Na vrh
Tomaz40
27 nov 2006, 13:31
Član #6
Prijavljen dne: 12 nov 2006, 10:24
Objav: 984

DJ: (y) Dobro si uštimal!
Na vrh
Pojdi na stran  1 [2] 3

moderatorji: HIŠNIK, volvo5er, alfaromeo, RollingStone, AljAž

Skoči:     Na vrh

Powered by e107 Forum System
Prisotni
Gostov: 59, Članov: 0 ...

največ prisotnih: 1352
(Članov: , Gostov: 1352) v 20.03 - 12:40

Člani: 5981
najnovejši član: Bobbikedge
Dogodki
Ni dogodkov
Anketa

Kdaj in v katerem modelu je Volvo prvič predstavil laminirana stekla?

1972 - 240

1992 - 850

1944 - PV444/544

1986 - 360

Anketa je namenjena samo članom

glasov: 526
Prejšnje ankete