Dobrodošli
Uporabniško ime:

Geslo:


Zapomni se me

[ ]
[ ]
[ ]

Oglasi
http://www.seeklogo.com/images/1/740-logo-6E10838713-seeklogo.com.gif

Forumi
vozimvolvo.si :: Forumi :: Okrepčevalnica
<< Prejšnja tema | Naslednja tema >>   

Kje pa vas danes čevelj žuli

Pojdi na stran  1 2 [3] 4
Avtor objava
lupen
17 apr 2008, 19:05
Član #160
Prijavljen dne: 09 jan 2007, 04:36
Objav: 383
Fantje,peace-love-flowers-.Dajmo se rajši radi imet in se ljubit z ljubo osebo,saj je tu pomlad
Na vrh
S60R-Ocean Race
17 apr 2008, 19:10
Član #22
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 00:30
Objav: 1418
Aljaž, problem je samo v tem, da je bilo rečeno drugače kot je sedaj. Tudi ko sem hotel račun plačati, sem klical Volvo 4 life in povedal je, da gre v kino, sicer sem se pa hotel z njim dobiti na pijači, da plačam. Potem sem se dobil z Rollingom, kar lahko tudi potrdi. Potem pa se z Volvo 4life nisva več slišala im mislil sem pač da se mu s tem ne mudi. Čez teden ali dva pa cela štala tukaj na forumu. Da preko organizacije raje ne bom kaj rekel. Bom se res raje zadržal. Sicer pa bom ob prvi priložnosti poravnal, seveda bom, kakšna kriza? Sploh ne vem, o čem kdo govori in kdo ima vpogled v moje finančno stanje, niti kakšnega maila nisem dobil, ki bi pričal o tem da se mudi s plačilom in na koncu transakcijski račun, poravnal še tisti ali pa naslednji dan. Tudi na Pokljuki sem povedal Volvo 4 life da nimam zraven več kot 40 eur, ker sem računal s tem, kot je bilo neuradno rečeno, da nočitev ne bo več kot 10eur, potem smo še dali za hrano in denarja ni bilo več. In tudi Volvo 4 life je rekel, da ni panike, da "bom že". Potem pa spet vse pride na forum in se najde 5 pametnih, 5 neprijateljev in 5 faušljivih po možnosti in sem seveda jaz tisti "grdi grdi". Več pa ne mislim pisat o tem.
Na vrh
Terminator
17 apr 2008, 19:11
Član #74
Prijavljen dne: 18 nov 2006, 18:29
Lokacija: Ljubljana
Objav: 2980
oh ja..... ste spet začel

Vse skup je krneki, zato prosm VSE da prekinete s tem, čene vam postavim drug forum pa se tam kregajte

Sam pa se ne mislim vmešavati, saj se me to sploh ne tiče, pa še na pokljuki me ni bilo, tako da ne vem kaj se je pravzaprav dogajalo, pa čeprav sem nekaj stvari potem zvedel iz obeh "taborov"


lep pozdrav, Andrej


PS: upam da od tega sporočila naprej ne boste nadaljevali z debato, ki ne bo imela ne konca ne kraja in je nesmiselna. Hvala
Na vrh
alfaromeo
17 apr 2008, 19:49
Prijavljen dne: 12 nov 2006, 21:59
Objav: 3866
Če se pogleda to temo, prvi post, je v njem tudi stavek -->Denar za nastanitev v višni 150€ je založil V70AWD(organizator), zato se razdeli na število udeležencev in vrne V70AWD. Any questions ?!?

Ravno za kretene in bedake nas in ostalih ni treba imeti. Tako, da prosim brez sprenevedanja, ker je bilo vse jasno napisano.

Okey nisi imel takrat. Od takrat je minilo že skoraj mesec dni, halo ?!? Izgovorov poln žakelj in zdaj smo mi kot klub in cel vesoljni svet grdi, grdi, ker ti vlečeš organizatorja za nos.

Mislim to je pa višek ohlosti in podlosti. Ostalim je blo jasno kako in kaj...

[ Uredi 17 apr 2008, 19:51 ]
Na vrh
Terminator
17 apr 2008, 19:57
Član #74
Prijavljen dne: 18 nov 2006, 18:29
Lokacija: Ljubljana
Objav: 2980
o to pa tudi mene jezi sem za renault klub oz. njihovega predsednika opravil prevoz z avtoprikolico in mi je en del plačila vračal 6 mesecev pa ni bil niti toliko "dec", da bi mi rekel sorry al pa kar kol dobiš takoj k se vidmo. Tud oglasu se ni, tako da sem ga izzival na forumu in preko ZSjev
Na vrh
Damijan
17 apr 2008, 21:13
Član #30
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 09:33
Lokacija: Preshgain
Objav: 1932
U madonca! PO temle bo pa sedla ena čokoladna zadeva! Vam nebi???

Mislim, da vam je sladkor padel... Bom še za vas malo pojedel!
Na vrh
noj
17 apr 2008, 21:22
Član #46
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 21:01
Lokacija: Arja Vas
Objav: 855
Damijan je napisal(a): ...

U madonca! PO temle bo pa sedla ena čokoladna zadeva! Vam nebi???

Mislim, da vam je sladkor padel... Bom še za vas malo pojedel!


Dobra ideja Damijan! Se že bašem...
Na vrh
Blaž 460
17 apr 2008, 22:05
Član #40
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 16:52
Lokacija: Ljubljana
Objav: 814
AljAž je napisal(a): ...
Blaž 460 al karkoli že si, spet si nekaj pameten, 3mesece te nisem "bral" sedaj pa imaš toliko za povedat? Prideš na OZ?


seveda me tri mesece nisi bral, saj sem se permanentno odstranil s tega foruma, sem bil pa opozorjen na to debato in seveda pa mi je bila všeč, zato ne vidim razloga, da ne bi česa pripomnil

sicer pa še naprej uspešno delo

[ Uredi 17 apr 2008, 22:23 ]
Na vrh
AljAž
17 apr 2008, 22:10
Prijavljen dne: 20 nov 2006, 09:44
Lokacija: nM
Objav: 3767
Blaž 460 je napisal(a): ...

AljAž je napisal(a): ...
Blaž 460 al karkoli že si, spet si nekaj pameten, 3mesece te nisem "bral" sedaj pa imaš toliko za povedat? Prideš na OZ?


seveda, me tri mesece nisi bral, saj sem se permanentno odstranil s tega foruma, sem bil pa opozorjen na to debato in seveda pa mi je bila všeč, zato ne vidim razloga, da ne bi česa pripomnil

sicer pa še naprej uspešno delo

Haha, torej si ozko specializiran za "visoko intelektualne in tehnično strokovne" debate. Tudi taki morate biti, vsekakor.

hehehe
Daj no pridi na OZ, da kako rečeva.
Na vrh
Blaž 460
17 apr 2008, 22:25
Član #40
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 16:52
Lokacija: Ljubljana
Objav: 814
no, vsekakor pa se ti čutiš izredno ogroženega

glej s takim načinom ne boš daleč prišel, ne ne forumu, ne kje drugje
Na vrh
AljAž
17 apr 2008, 22:27
Prijavljen dne: 20 nov 2006, 09:44
Lokacija: nM
Objav: 3767
Hvala za konstruktivno kritiko. Bom ob stremenju k zvezdam upošteval tvoj nasvet, nasvet izkušenejšega.
Na vrh
Blaž 460
17 apr 2008, 22:41
Član #40
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 16:52
Lokacija: Ljubljana
Objav: 814
AljAž je napisal(a): ...

Hvala za konstruktivno kritiko. Bom ob stremenju k zvezdam upošteval tvoj nasvet, nasvet izkušenejšega.



braniš s takimi forami, kot 6letna deklica
Na vrh
Terminator
17 apr 2008, 22:41
Član #74
Prijavljen dne: 18 nov 2006, 18:29
Lokacija: Ljubljana
Objav: 2980
hahahaha kakšne debate

To človek ne more verjeti.....


blaž drgač pa če že res ne sodeluješ na forumu bi bilo morda dobro da tudi pri takih debatah ne, saj jih ne rabimo Pa tud ne vidim smisla da ne sodeluješ zaradi tega če se z nekom ne strinjaš oz. zastopiš, saj je na forumu še dosti drugih uporabnikov in pa tudi forum ni zaradi vodstva tukaj ampak zaradi VOLVA. To ti povem iz lasnik izkušenj, kajti tudi sam se ne zastopim z vsemi na vseh forumih pa jih še vseeno obiskujem in pač te k mi niso po godu pustim na miru in zadržim svoje komentarje, ker nima smisla eno in isto skoz ponavljati, saj se nikoli ne pride stvari do dna.


usem skup bi pa še rd reku da pejte čokolino jest, da boste čim prej odrastl
Na vrh
Volvo. 4 life
17 apr 2008, 22:51
Član #384
Prijavljen dne: 22 jun 2007, 17:09
Objav: 3327
Moderatorji, a lahko nardite tole izbo za plačat ( vstopnina ) da ne bo kr vsak neki pisov pa trapal... No, še najbolj se mi smilijo nič hudega sluteči mimoidoči, ki kdaj pa kdaj zaidejo na naš forum, in potem vidijo kake neumnosti se dogajajo tu! No samo predlog sem dal... na koncu pa gremo s tem denarjem na kak pameten izlet in se imamo lepo !

pa kakšna vzgojna bi tud lohk padla, potem pa naj se forum nadaljuje v zdravem duhu

p.s. pa tisti k mate probleme, od srca vas prosim da pejte tja kjer vam je lepše in se počutite bolj dobrodošle, tu pa nas pustite v miru. Tu zgleda ne najdete svojega miru, zato ga iščite tam, kjer boste našli somišljenike in se boste med sabo bolje razumeli !!

Na vrh
AljAž
17 apr 2008, 22:57
Prijavljen dne: 20 nov 2006, 09:44
Lokacija: nM
Objav: 3767
Sem takoj za plačljivost.
...pa tak ljubi mir je bil na forumu par mescev...eeh!
No, sej jaz sem vglavnem povedal, kje vse me čevlj žuli. Očitno so čevlji slabi, noga občutljiva...

over&out
Na vrh
Beastmaster
18 apr 2008, 09:12
Član #111
Prijavljen dne: 02 dec 2006, 09:23
Objav: 1307
Za zadnjih 10 do 15 postov
Na vrh
Lukc pa V70
18 apr 2008, 18:06
Član #559
Prijavljen dne: 29 dec 2007, 09:57
Lokacija: Nova Gorica
Objav: 387
danes nam je na audiju crknila elektronika, stroški bodo astronomni. žal nesmem več govorit čez znamke sm vozu 20 po gorici in mi je piskal alarm da vozim prehitro - 200km/h, ko sm pa pospešu pa alarm za 250km/h :/
Na vrh
POPI
22 apr 2008, 19:10
Član #68
Prijavljen dne: 17 nov 2006, 14:24
Objav: 477
Ne vem, kaj se grete???? ampak ziher je kull.

Forumi za pomoč v egocentričnoegotripskemuenfecelaelizmu so drugje!!!!

Ne rad, ampak počasi mi je dovolj ' vozimvolvoodstarihpikakomfint'

Dajte se prosim malo v roke vzet pa bo.

Al pa zjutraj ona tamala violčna 250 mg tabletka, po dvanajsti pa tardeča .

Upam, da kak resničen član in ljubitelj Volvo pleha še lahko kaj reče.

MIR!!

Al pa drugam!

Ker resnično, ni več za bit!

Napisal : popi
Na vrh
Spletna stran
Volvo. 4 life
13 jun 2008, 17:17
Član #384
Prijavljen dne: 22 jun 2007, 17:09
Objav: 3327
Danes sem se peljal v novem Audi A4 l. 2008 ( ampak samo zato ker je scal, drgač bi šel peš ) ene 500 metrov, pa moram rečt, da za kozlat.... vsakič, ko je voznik dal v 2 in 4 prestavo, me je s komolcem butnil v levo roko, pa svoje roke sploh nisem imel na sredinskem naslonu

obup, potem mi pa še reče: v takem avtom se pa še nisi peljal....

pa še res je in se tudi ne bom, razen če ne bo nuja, ampak drugič grem raje peš! Pa da ne govorim o sedežih, pa armaturi, pa ....

... no brez zamere, to je samo moje subjektivno mnenje, ne se razburjat
Na vrh
AljAž
28 jan 2009, 21:26
Prijavljen dne: 20 nov 2006, 09:44
Lokacija: nM
Objav: 3767
Prestavljeno iz te teme:
S60R-Ocean Race je napisal(a): ...

AljAž je napisal(a): ...

Lepo!

Vsi ostali pa imate še nekaj dni časa, da prihranite 10€ (in postanete član edinega uradnega Slo. Volvo kluba).


Edini URADNI Volvo klub ki se sme nazvat prav z "VOLVO KLUB" je tole. www.volvoklub.com
Da ne bo prihajalo do zavajajočih informacij kar se tiče klubov. Se ne reče zastonj Klub ljubiteljev vozil Volvo. Pravi Volvo klub z vsem pomenom besede ter "aprooved" by volvo car company pa je v Sloveniji samo eden.

Beastmaster je napisal(a): ...

AljAž je napisal(a): ...

S60R-Ocean Race je napisal(a): ...

AljAž je napisal(a): ...

Lepo!

Vsi ostali pa imate še nekaj dni časa, da prihranite 10€ (in postanete član edinega uradnega Slo. Volvo kluba).


Edini URADNI Volvo klub ki se sme nazvat prav z "VOLVO KLUB" je tole. www.volvoklub.com
Da ne bo prihajalo do zavajajočih informacij kar se tiče klubov. Se ne reče zastonj Klub ljubiteljev vozil Volvo. Pravi Volvo klub z vsem pomenom besede ter "aprooved" by volvo car company pa je v Sloveniji samo eden.

In kaj pravijo papirji? Volvo kluba ki bi bil approved (verjetno to misliš z "aprooved") od Volva v Slo "še" ni. V poslovnem imeniku in na U.E.-h pa je ravno tako registriran samo eden-vozimvolvo.




Se že s5 začenja al kaj, OR, pejt nazaj na Hr forum pametvt ( nič osebnega, vendar bi lahko pripomnil marsikaj pametnega takrat ko se te rabi, vendar si se odločil raje za provokacijo)... Zraven si bil, sam odšel, nihče ti nič noče...

Btw, ljudje ki so tule v 97% ne zanima kdo je kdo....


Ps:






[ Uredi 28 jan 2009, 21:26 ]
Na vrh
Beastmaster
28 jan 2009, 21:46
Član #111
Prijavljen dne: 02 dec 2006, 09:23
Objav: 1307
AljAž je napisal(a): ...

Prestavljeno iz te teme:
S60R-Ocean Race je napisal(a): ...

AljAž je napisal(a): ...

Lepo!

Vsi ostali pa imate še nekaj dni časa, da prihranite 10€ (in postanete član edinega uradnega Slo. Volvo kluba).


Edini URADNI Volvo klub ki se sme nazvat prav z "VOLVO KLUB" je tole. www.volvoklub.com
Da ne bo prihajalo do zavajajočih informacij kar se tiče klubov. Se ne reče zastonj Klub ljubiteljev vozil Volvo. Pravi Volvo klub z vsem pomenom besede ter "aprooved" by volvo car company pa je v Sloveniji samo eden.

Beastmaster je napisal(a): ...

AljAž je napisal(a): ...

S60R-Ocean Race je napisal(a): ...

AljAž je napisal(a): ...

Lepo!

Vsi ostali pa imate še nekaj dni časa, da prihranite 10€ (in postanete član edinega uradnega Slo. Volvo kluba).


Edini URADNI Volvo klub ki se sme nazvat prav z "VOLVO KLUB" je tole. www.volvoklub.com
Da ne bo prihajalo do zavajajočih informacij kar se tiče klubov. Se ne reče zastonj Klub ljubiteljev vozil Volvo. Pravi Volvo klub z vsem pomenom besede ter "aprooved" by volvo car company pa je v Sloveniji samo eden.

In kaj pravijo papirji? Volvo kluba ki bi bil approved (verjetno to misliš z "aprooved") od Volva v Slo "še" ni. V poslovnem imeniku in na U.E.-h pa je ravno tako registriran samo eden-vozimvolvo.




Se že s5 začenja al kaj, OR, pejt nazaj na Hr forum pametvt ( nič osebnega, vendar bi lahko pripomnil marsikaj pametnega takrat ko se te rabi, vendar si se odločil raje za provokacijo)... Zraven si bil, sam odšel, nihče ti nič noče...

Btw, ljudje ki so tule v 97% ne zanima kdo je kdo....


Ps:







Glej 5 postov višje...

Lets GO!!!!!!!
Na vrh
AljAž
20 feb 2009, 18:49
Prijavljen dne: 20 nov 2006, 09:44
Lokacija: nM
Objav: 3767
Prestavljeno:
Švedmorebitprh je napisal(a): ...

Volvo. 4 life je napisal(a): ...

Jest sem se pa kar držal: Jelinčič je Zakon! .. povsod kjer je bila omemba politike

Upam da bo referendum ... oddajte svoj glas !!!!

Hvala bogu, da se še komu gre za nacionalne interese in ponos Slovenije in pa Slovencev! Jeličnič


No, če bo pa referendum bo pa mene sram kot še nikoli do zdaj. Žalostno je, da je nova vlada izvolila, kar 3 zunanje ministre (tretji je Rupel hehehe) , medtem ko nam zunanjo politiko vodi stremuška golazen ala Jelinčič, Podobnik in neka stranka za katero smo včeraj prvič slišali. Lahko je tem lopovom čez ustaše govorit, ko pa hodijo z našim davkoplačevalskim denarjem na Kubo in Maldive (kao na neka izobraževanja v resnici pa tam flodrajo vse povprek). Še bolj žalostno pa je, da mi bo "čevapđija" z Ljubljane naredil eno veliko gradbišče. Kje so zdej štadioni, kje je kopanje na špici........Uglavnem situacija je zrela za preselitev pa magari na Hrvaško hehehe



Volvo. 4 life je napisal(a): ...

Ma jebeš politiko pa njene poslance! Hvala k*** za možnost referenduma in edinega demokratičnega akta, oz. možnosti odločanja! Jelinčiču kapo dol za izobrazbo in pa dar govora, saj pove kako zadeve stojijo in ti kot navadnemu slovenčku odprejo oči! Kar pa se tiče bosanske gradnje, se pa ne morem bolj NE strinjat... Kje maš ti čapce v Audijih, Bmw-ji, itd. ki delajo na gradbiščih, kje maš trenerkarje ki vlamlajo ponoči v avte in tražijo gužvo po lokalih, kje maš čefurske pičke k kradejo mamcam torbice, pa par €€€ v njih, ko so cel življenje garale, da ma zdej 300€ penzije.... Njihovi očetje delajo na teh gradbiščih, jest sem ponosen da delajo ( kolker pač delajo, ceste so porazne, ... pustmo to) , da spoštujejo to deželo kjer živijo in da živijo v miru!! Zame so politiki kot eni čapci, ki se jim jebe za slovenske interese in dajejo tujim kar je naše Tukaj dam Jelinčiču vso mojo podporo in sramotno za Slovence pa je to, koliko se je zavest v nas samih spremenila v 30-40 letih... pejte na ceste p***, povejte kar vam ni všeč, ne pa jokat pa cincat, pa se na državo zgovarjat, kaj ni nardila, pa kaj bi lohk, pa ne vem kaj...

Pa kaj ti je krivo če spije kakšn koktejl na tvoj račun, če bo treba it v " vojno " s hrvaško ali katerokoli sosednjo državo, men vrjemi bo Jelinčič prvi na bojni črti, k bojo ostale pičke še kr koktejle srkal nekje na Kubi, zato mu jest dam kapo dol

sory za


lupen je napisal(a): ...

Klobuk mu dam dol,ne kapo.Živel Jelinčič



Sram me je, da vozimVolvo.

[ Uredi 20 feb 2009, 18:50 ]
Na vrh
Majkl
20 feb 2009, 23:18
Član #359
Prijavljen dne: 05 jun 2007, 22:48
Objav: 346
WTF
Je res potrebno?
Na vrh
RollingStone
21 feb 2009, 09:48
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 12:12
Objav: 1965
Izgleda da. Sicer pa predlagam, da politiko prepustimo vodstvu države (ki so vsi po vrsti ********(vstavi poljubno
žaljivko)), sami pa se posvetimo avtomobilom, babam, pijači, itd.
Na vrh
lupen
21 feb 2009, 10:23
Član #160
Prijavljen dne: 09 jan 2007, 04:36
Objav: 383
Tako se govori.Kaj boste kaj pustovali?
Na vrh
Volvo. 4 life
21 feb 2009, 12:09
Član #384
Prijavljen dne: 22 jun 2007, 17:09
Objav: 3327
Jest se bom mal umil okrog ušes, pa vratu, sem že ves črn, pa upam da me ne bodo spoznal

Na vrh
AljAž
18 dec 2009, 15:20
Prijavljen dne: 20 nov 2006, 09:44
Lokacija: nM
Objav: 3767
premik:
Mihc V50 T5 je napisal(a): ...

Aljaž ne zaje.... se to so resne zadeve

Na vrh
Mihc V50 T5
18 dec 2009, 17:30
Član #403
Prijavljen dne: 06 jul 2007, 14:15
Lokacija: Podsmreka ( Dobrova-Polhov Gradec)
Objav: 725
to je bil hec drugač
Na vrh
AljAž
19 dec 2009, 17:05
Prijavljen dne: 20 nov 2006, 09:44
Lokacija: nM
Objav: 3767
Vem da je bil, ampak tam je bil čisto OT.
Bi te pa vseeno prosil, da posvetiš kakih 20% več časa pisanju posamezne objave.
Na vrh
urber
11 jan 2012, 22:15
Član #921
Prijavljen dne: 03 nov 2008, 15:29
Lokacija: Laško
Objav: 817
Mihc V50 T5 je napisal(a): ...

Ko bi bilo vsaj toliko v mejah normale na štajerskem kot je na švedskem bi bilo še vse v pravem redu. slaba primerjava fant.

Mislim da tole spada kar sem.
Moj predlog; bann iz foruma ali pa vsaj opozorilo. Takšne stvari ne sodijo na Volvo forum. Kaj imaš ti proti kateremkoli območju v Sloveniji nikogar ne zanima.

Na vrh
zagy
12 jan 2012, 16:20
Član #355
Prijavljen dne: 02 jun 2007, 12:34
Objav: 85
Huh , šem že pomislil da se vsi strinjate z zapisi V50 Mihca... Hvala, sej bi še kot hec razumu to o Štajercih ,samo da pa je spregledal dejstvo da je lokacija prodaje Ljubljana mi pa malo ni vseeno.....Vsi smo Zemljani!
Na vrh
Pojdi na stran  1 2 [3] 4

moderatorji: HIŠNIK, volvo5er, alfaromeo, RollingStone, AljAž

Skoči:     Na vrh

Powered by e107 Forum System
Prisotni
Gostov: 59, Članov: 0 ...

največ prisotnih: 1352
(Članov: , Gostov: 1352) v 20.03 - 12:40

Člani: 5976
najnovejši član: Juliovioky
Dogodki
Ni dogodkov
Anketa

Kdaj in v katerem modelu je Volvo prvič predstavil laminirana stekla?

1972 - 240

1992 - 850

1944 - PV444/544

1986 - 360

Anketa je namenjena samo članom

glasov: 526
Prejšnje ankete