Dobrodošli
Uporabniško ime:

Geslo:


Zapomni se me

[ ]
[ ]
[ ]

Oglasi
http://www.seeklogo.com/images/1/740-logo-6E10838713-seeklogo.com.gif

Forumi
vozimvolvo.si :: Forumi :: Splošno
<< Prejšnja tema | Naslednja tema >>   

Volvo - zgodbe o nesrečah

Pojdi na stran  1 2 [3]
Avtor objava
Poršejčkov at
16 nov 2009, 21:47
Član #745
Prijavljen dne: 06 maj 2008, 22:53
Lokacija: Zgornje Pirni?e
Objav: 263
gasper.suligoj je napisal(a): ...


Že, a ne na tak način, ob desetih zvečer čez naselje.
Dosti o tem, če komu še kaj ni jasno PM..
Dovolj



on:

Lej poba (ker glede na to, kako gledaš na svet, na ljudi drugačnega porekla in na voznike drugih znamk menim, da še nimaš prav veliko življenske kilometrine), takšna posploševanja ne vodijo nikamor.

Ni mi jasno ali te moti, da so bili "bosanci" ali to da so vozili BMW-je, pa VAG-e, ... . Svojega mnenja o voznikih Oplov, Renaultov, Dacij in podobnega še nisi napisal?!

Vozil sem že polno različnih znam avtomobilov, za sosede imam "vse vrste bosancev", pa se vedno z vsakim razumem.

To da boš pljuval po ljudeh ali znamkah avtomobilov sodi mogoče v vaško gostilno, na naš forum vsekakor ne.

Pa da se razumeva, sem Sloven'c in živim v Ljubljani. Verjetno sklepaš iz mojega pisanja, da sem iz Fužin. Glede na tvoj temperamen bi ti svetoval, da malček probaš živeti v takšnem okolju. Postaneš malo bolj razgledan in toleranten. Koristna življenska izkušnja, ki v življenju vedno prav pride.

Pa jarej ostej! Ivo

(Pa n'č PM-jev)
Na vrh
bvogri
16 nov 2009, 23:40
Član #36
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 13:08
Lokacija: Ljubljana
Objav: 1574
To pa se podpišem! Pa najbolj mi je neumno to kako se imajo nekateri za več če ponižajo nekaj kar pač ni njihovo. Kdo je potem primitivec. Če so se poveselili so se in ob 10h bo vsak preživel. Tudi na vaških veselicah 'slovenci' do jutra razgrajajo, pa se potem naliti peljejo domov. Zato pa nebom kupil renoja


Sej je ql, da je mal Off-topica ker je tema itaq brezvezna.

[ Uredi 16 nov 2009, 23:40 ]
Na vrh
gasper.suligoj
17 nov 2009, 00:25
Član #932
Prijavljen dne: 14 nov 2008, 23:18
Lokacija: Tolmin - Ljubljana
Objav: 171
O joj.
Sam proti priseljencem nimam nič, če se oni prilagodijo naši kulturi. Tudi v naši vasi jih je par pa so čisto fejst pobje. Če mi bodo pa tisti, ki so se k nam priselili, vsiljevali svojo kulturo - ne hvala.
naslednje: Znamke avtomobilov - vem da ne smem posploševat, ampak ta stereotip mi je prišel v podzavest. Saj so bili tudi VAGi v koloni, ampak zastava je štrlela skozi okno BMW.
In ja, motile so me predvsem zastave. V tem vidim vsiljevanje.
Meni se ne da več pisat, mogoče ju3. lahko noč.

gasper
Na vrh
Sverige
17 nov 2009, 08:19
Član #412
Prijavljen dne: 14 jul 2007, 06:18
Objav: 743
Res zanimivo razmišljaš. Tudi jaz sem se ga že nasekal na hrvaškem, na morju, v campu, sam sebi sem bil zabaven, drugim pa zelo preglasen...., pa to ne pomeni, da ne upoštevam hrvaške kulture. Ajde nisem s slovensko zastavo mahal, ker bi po pič** dobil, ampak Slovenci smo drugačen narod in v naši demokratični deželi je to dovoljeno,... ne bodi tako nestrpen no, fantje so se mau poveselil....
Na vrh
urber
17 nov 2009, 09:29
Član #921
Prijavljen dne: 03 nov 2008, 15:29
Lokacija: Laško
Objav: 817


V tem da so trobili in mahali z zastavimi jaz mislim da ti niso vsiljevali svojo kulturo, ampak so se le malo poveselili. Če so te tako zelo motili bi pa policijo poklical.
Tudi jaz sem se že velikokrat kje poveselil. Enkrat smo se s prijatelji odpravljali s kmečkih iger, osvojili smo 2. mesto, vsi smo bili nori, veseli, seveda imeli nekaj v riti, ob 11h zvečir trobili čez Celje in mahali z pokali. Pa je bil vštric na križišču črn BMW, zdi se mi da trojka E46, pa smo se drli, mahali, tip pa je pravtako porinil nek pokal čez šibedah, odprl okno in se smejal
Pozdravili smo se in šli vsak svojo pot.

Če zaradi tega sovražiš vse voznike BMW-jev, oz. po tvojem mečejo slabo luč na voznike BMW-jev, oprosti, to mi je smešno.

Lep pozdrav.

Na vrh
Švedmorebitprh
17 nov 2009, 12:58
Član #408
Prijavljen dne: 11 jul 2007, 12:55
Objav: 228
gasper.suligoj je napisal(a): ...

O joj.
Sam proti priseljencem nimam nič, če se oni prilagodijo naši kulturi. Tudi v naši vasi jih je par pa so čisto fejst pobje. Če mi bodo pa tisti, ki so se k nam priselili, vsiljevali svojo kulturo - ne hvala.
naslednje: Znamke avtomobilov - vem da ne smem posploševat, ampak ta stereotip mi je prišel v podzavest. Saj so bili tudi VAGi v koloni, ampak zastava je štrlela skozi okno BMW.
In ja, motile so me predvsem zastave. V tem vidim vsiljevanje.
Meni se ne da več pisat, mogoče ju3. lahko noč.

gasper


Zakaj bi se moral kdorkoli prilagoditi naši kulturi res ne razumem. A zdej , če pride nekdo iz Iraka ali Irana se naj prilagaja našemu gnilemu krščanskemu kapitalizmu? Oni so nam dali kulturo in civilizacijo ne mi njim!!! Babilon, Perzija...halooooo. A ti bi , če bi prišel v Emirate začel nosit turban in bral koran? My ass...
Na vrh
Pojdi na stran  1 2 [3]

moderatorji: HIŠNIK, volvo5er, alfaromeo, RollingStone, AljAž

Skoči:     Na vrh

Powered by e107 Forum System
Prisotni
Gostov: 64, Članov: 0 ...

največ prisotnih: 1352
(Članov: , Gostov: 1352) v 20.03 - 12:40

Člani: 5976
najnovejši član: Juliovioky
Dogodki
Ni dogodkov
Anketa

Kdaj in v katerem modelu je Volvo prvič predstavil laminirana stekla?

1972 - 240

1992 - 850

1944 - PV444/544

1986 - 360

Anketa je namenjena samo članom

glasov: 526
Prejšnje ankete