Dobrodošli
Uporabniško ime:

Geslo:


Zapomni se me

[ ]
[ ]
[ ]

Oglasi
http://www.vozimvolvo.si/

Forumi
vozimvolvo.si :: Forumi :: Okrepčevalnica
<< Prejšnja tema | Naslednja tema >>   

prodajalci rabljenih vozil

Avtor objava
prozack
01 apr 2012, 15:15 Predogled tiskanja
Član #1058
Prijavljen dne: 07 mar 2009, 12:45
Objav: 127
Živjo.
Imam eno vprašanje, ali kdo pozna prodajalca
HAND-ESKO D.O.O.
Litijska cesta 235
LJUBLJANA
ima kdo izkušnje z njimi, pozitivne ali negativne?
Avto je v40 99letnik, bencinar in ima kao samo 150kkm, saj je možno ne da ne, samo kaj ko ne moreš vedet. Ali imajo na servisih že kako bazo podatkov servisov za ta letnik avtomobilov da ti lahko dajo povratno informacijo?
ali kdo pozna mašino 2,0T 160konjev, dobra/slaba?
hvala za odgovor. lp
Na vrh
JG
01 apr 2012, 16:04
Član #100
Prijavljen dne: 26 nov 2006, 20:27
Lokacija: Gorenjska
Objav: 1349
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5493576&show=1

Verjetno gre za ta avto?

Kilometri sigurno ne štimajo, kar pa še ne pomeni, da avta dejansko ne kupiš. Boš pač eden od 90% lastnikov rabljenih premium vozil, ki se vozijo s prevrtenimi kilometri, nič takega. Preglej avto, če je ok, to je pa to, ampak za dobrega tisočaka ne pričakuj veliko.
Na vrh
Krchan
01 apr 2012, 16:11
Član #893
Prijavljen dne: 05 okt 2008, 18:50
Lokacija: Krško
Objav: 1259
Za tega sem sem že enkrat pisal na forumu. Gledat sem ga šel s prijatlom, pred cca pol leta, pa sva odnehala že po površnem zunanjem ogledu. Avto je slab.
Na vrh
Blaž 460
01 apr 2012, 19:28
Član #40
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 16:52
Lokacija: Ljubljana
Objav: 814
jst sm ga gledal 7 mesecev nazaj .... notri se mi je zdel kar ohranjen, zunaj malo manj. na testno ni bilo možno it, zato sem pač šel.
Na vrh
prozack
01 apr 2012, 19:42
Član #1058
Prijavljen dne: 07 mar 2009, 12:45
Objav: 127
hvala za odgovor:) ta avto je ja:)

JG: ja pač eden od 90% lastnikov rabljenih vozil s prevrtenimi kilometri ki nimajo pojma o dejanskem stanju kilometrov:) to je postal problem danes.
problem je kakšna je ta razlika kilometrov ane, da veš kaj lahko pričakuješ, pa kdaj kaj menjati, že jermene recimo:)


a si pisal o tem..bom poiskal post. in kakšno je bilo stanje takrat? cena? kaj mu manjka, kakšno je tvoje mnenje? kakšno je pa mnenje/izkušnje o trgovcu?
drugače pa hvala za odgovor:)

a se na uradnem servisu da kaj preverit v bazo podatkov ali je to le za novejša vozila?
a je kakšna večja razlika med 1,8l in tem v splošnem,stroški vzdrževanja?rezervni deli in te stvari mislim. Jaz recimo svojga 1,8l vozim kot dizla od 2k do max3k obratov:) redko se pa naredi da mi ga paše mal prisnt,za take prilike bi ga imel,pa plin namontirat,pa fajn ka ma dost opreme..

Se pa čisto strinjam, da za tak denar ne moreš veliko dobit, lahko pa tudi ane:) lahko pa daš par tisoč E več pa se lih tako nafarbaš:/
Drugače je ta stvar dvorezen meč seveda, ampak mislim da je sedaj padla cena močnejšim avtomobilom z več KM,...mislim da zato ker je tudi cena bencina postala že neverjetna, pa če smo iskreni je tudi zaradi policajev bolje imeti "krotkejši" avto:D
nevem no, tak vtis imam jaz. kakšna pa je realna cena za tak avtomobil pa nimam pojma..se pa vsak boji da se bo zafrknil.



Na vrh
volvo5er
01 apr 2012, 20:18
Prijavljen dne: 12 nov 2006, 21:24
Lokacija: Ljubljana Bežigrad
Objav: 1142
prozack je napisal(a): ...

a se na uradnem servisu da kaj preverit v bazo podatkov ali je to le za novejša vozila?
a je kakšna večja razlika med 1,8l in tem v splošnem,stroški vzdrževanja?rezervni deli in te stvari mislim. Jaz recimo svojga 1,8l vozim kot dizla od 2k do max3k obratov:) redko se pa naredi da mi ga paše mal prisnt,za take prilike bi ga imel,pa plin namontirat,pa fajn ka ma dost opreme..


Da se preveriti le garancijska popravila, to pomeni praktično nič.
Med 1.8 in 2.0T na splošno ni neke razlike v vzdrževanju. Gre pa 2.0T bistveno boljše, motor je neprimerno boljši za vozit kot 1.8.
Na vrh
JG
01 apr 2012, 20:20
Član #100
Prijavljen dne: 26 nov 2006, 20:27
Lokacija: Gorenjska
Objav: 1349
prozack je napisal(a): ...

hvala za odgovor:) ta avto je ja:)

JG: ja pač eden od 90% lastnikov rabljenih vozil s prevrtenimi kilometri ki nimajo pojma o dejanskem stanju kilometrov:) to je postal problem danes.
problem je kakšna je ta razlika kilometrov ane, da veš kaj lahko pričakuješ, pa kdaj kaj menjati, že jermene recimo:)


a si pisal o tem..bom poiskal post. in kakšno je bilo stanje takrat? cena? kaj mu manjka, kakšno je tvoje mnenje? kakšno je pa mnenje/izkušnje o trgovcu?
drugače pa hvala za odgovor:)

a se na uradnem servisu da kaj preverit v bazo podatkov ali je to le za novejša vozila?
a je kakšna večja razlika med 1,8l in tem v splošnem,stroški vzdrževanja?rezervni deli in te stvari mislim. Jaz recimo svojga 1,8l vozim kot dizla od 2k do max3k obratov:) redko se pa naredi da mi ga paše mal prisnt,za take prilike bi ga imel,pa plin namontirat,pa fajn ka ma dost opreme..

Se pa čisto strinjam, da za tak denar ne moreš veliko dobit, lahko pa tudi ane:) lahko pa daš par tisoč E več pa se lih tako nafarbaš:/
Drugače je ta stvar dvorezen meč seveda, ampak mislim da je sedaj padla cena močnejšim avtomobilom z več KM,...mislim da zato ker je tudi cena bencina postala že neverjetna, pa če smo iskreni je tudi zaradi policajev bolje imeti "krotkejši" avto:D
nevem no, tak vtis imam jaz. kakšna pa je realna cena za tak avtomobil pa nimam pojma..se pa vsak boji da se bo zafrknil.






To ni problem, v Sloveniji se vozi toliko rabljenih vozil s prevrtenimi kilometri, ker je povpraševanja po avtomobilih z realnimi kilometri dokaj malo.

Drugače, pa avto pelješ na uradni servis, kjer ti ga pregledajo, premerijo lak in priklopijo na računalnik. Dobiš njihovo mnenje in se potem odločiš za nakup ali pač ne.


Na vrh

moderatorji: HIŠNIK, volvo5er, alfaromeo, RollingStone, AljAž

Skoči:     Na vrh

Powered by e107 Forum System
Prisotni
Gostov: 59, Članov: 0 ...

največ prisotnih: 1352
(Članov: , Gostov: 1352) v 20.03 - 12:40

Člani: 5973
najnovejši član: Ubvpwcrob
Dogodki
Ni dogodkov
Anketa

Kdaj in v katerem modelu je Volvo prvič predstavil laminirana stekla?

1972 - 240

1992 - 850

1944 - PV444/544

1986 - 360

Anketa je namenjena samo članom

glasov: 526
Prejšnje ankete