Dobrodošli
Uporabniško ime:

Geslo:


Zapomni se me

[ ]
[ ]
[ ]

Oglasi
http://www.seeklogo.com/images/1/740-logo-6E10838713-seeklogo.com.gif

Forumi
vozimvolvo.si :: Forumi :: Splošno
<< Prejšnja tema | Naslednja tema >>   

Nič več karavanov????

Pojdi na stran  1 2 [3]
Avtor objava
alfaromeo
08 apr 2010, 20:05
Prijavljen dne: 12 nov 2006, 21:59
Objav: 3866
sebaveh je napisal(a): ...

rdečs40 je napisal(a): ...

Enoprostorci proti karavanom pridobivajo na tržnem deležu ne toliko zaradi prostora, kot zaradi višjega sedenja, ki veliko ljudem vliva dodaten občutek varnosti in jim omogoča boljši pregled nad okolico.


Pa tudi zato, ker ima danes marsikateri človek probleme s hrbtenico ali nogami - sklepi. Že nekajkrat sem okoli sebe slišal marsikoga, kako jamra da ga vse boli. Kar verjamem, in zato tudi kupujejo avte, v katere se lahko višje vsedejo.



Hkrati pa predava, da bo kupil nizko profilne gume 20 ali 21col širnie 350.
Na vrh
mare_si
26 maj 2010, 09:34
Član #1667
Prijavljen dne: 24 maj 2010, 11:08
Objav: 6
Terminator je napisal(a): ...

Glede Kie ceed bom pa rekel tako, da se jih je prodalo zato tako veliko, ker ljudje preprosto nimajo denarja in gledajo čim cenejše avtomobile, če pa bi imeli denar in bi lahko izbirali še med čem drugim, pa grem stavit da bi se jih prodalo bistveno manj



Samo toliko glede Kie, da je tvoje mnenje povsem napačno. Nedavno sem kupoval avto takega razreda (za drugi avto) in zaradi dobrih izkušenj z znamko in dopadljivega vozila je bila to prva izbira. Ceeda nismo kupili, je bil pa takrat Golf s primerljivo opremo samo dobrih 1.000 EUR dražji!!! Zastopnik s po moje butasto reklamno politiko gradi image cenene znamke, čeprav to že dolgo ni več. Potem se mora pa po moje tipičen kupec, ki za svojega Ceeda odšteje kakih 15.000 EUR počutiti prav butasto, ker vsi mislijo, da je ta avto izbral samo zato, ker za kakšnega normalnega nima denarja.

Ker je ravno tema o karavanih. Vozim 12 let starega karavana (KIA Clarus) in ker znamka karavanov ne izdeluje več, bo zelo verjetno moj naslednji Volvo. Samo ko čitam po oglasih in berem na forumu, kaj vse so že menjali na mnogo novejših Volvih, me je tega avta prav strah. Jaz razen tega, da sem že ene 2x zamenjal avspuh, akumulator, gume in zavorne obloge, nisem imel v 12 letih praktično nobenih stroškov.


[ Uredi 26 maj 2010, 09:46 ]
Na vrh
Terminator
26 maj 2010, 15:10
Član #74
Prijavljen dne: 18 nov 2006, 18:29
Lokacija: Ljubljana
Objav: 2980
mare_si je napisal(a): ...

Terminator je napisal(a): ...

Glede Kie ceed bom pa rekel tako, da se jih je prodalo zato tako veliko, ker ljudje preprosto nimajo denarja in gledajo čim cenejše avtomobile, če pa bi imeli denar in bi lahko izbirali še med čem drugim, pa grem stavit da bi se jih prodalo bistveno manj



Samo toliko glede Kie, da je tvoje mnenje povsem napačno. Nedavno sem kupoval avto takega razreda (za drugi avto) in zaradi dobrih izkušenj z znamko in dopadljivega vozila je bila to prva izbira. Ceeda nismo kupili, je bil pa takrat Golf s primerljivo opremo samo dobrih 1.000 EUR dražji!!! Zastopnik s po moje butasto reklamno politiko gradi image cenene znamke, čeprav to že dolgo ni več. Potem se mora pa po moje tipičen kupec, ki za svojega Ceeda odšteje kakih 15.000 EUR počutiti prav butasto, ker vsi mislijo, da je ta avto izbral samo zato, ker za kakšnega normalnega nima denarja.

Ker je ravno tema o karavanih. Vozim 12 let starega karavana (KIA Clarus) in ker znamka karavanov ne izdeluje več, bo zelo verjetno moj naslednji Volvo. Samo ko čitam po oglasih in berem na forumu, kaj vse so že menjali na mnogo novejših Volvih, me je tega avta prav strah. Jaz razen tega, da sem že ene 2x zamenjal avspuh, akumulator, gume in zavorne obloge, nisem imel v 12 letih praktično nobenih stroškov.



Kar si napisal je verjetno res, saj si kupoval in si se seznanil s tem, sam pa sem predvsem mislil na to da ljudje, ki kupijo ceeda ga kupijo za 10.000€. ker več ne morejo dati, če pa že imajo več denarja na razpolago vzamejo oz. bi vzeli raje kaj drugega

Me pa zanima še kateri golf stane 16.000€? Namreč ko je prijatelj kupoval sva šla na testno z golf 5 dizel, pa je bila cena 25.000
Na vrh
rdečs40
26 maj 2010, 21:42
Član #50
Prijavljen dne: 14 nov 2006, 11:25
Objav: 382
3 vratni golf VI rabbit z osnovno opremo, ki ni več tako pregovorno skopa je cena okoli 13k EUR, kar je tudi mene presenetilo.Dejansko se je po zelo dolgem času dalo dobiti golfa za sprejemljivo ceno.
Na vrh
Damijan
26 maj 2010, 22:12
Član #30
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 09:33
Lokacija: Preshgain
Objav: 1932
Če pa šestka nima skope opreme, potem pa nič. Vsak najosnovnejši avto, katerekoli znamke ima več opreme. Sem bruhnil v smeh, ko sem videl seznam, kaj vsebuje "velikonočni" zajec šestka!

Pa tako na veliko in količinsko omejeno so oglaševali tele zajce, pa še jih oglašujejo, ker ne gredo v promet.
Na vrh
mare_si
27 maj 2010, 12:47
Član #1667
Prijavljen dne: 24 maj 2010, 11:08
Objav: 6
Na strani zastopnika se lahko prepričaš o trenutni ponudbi. 4-vratni golf s 105 KS (bencin) se cene začnejo pri 15.200, vključena je npr, avt. klimatska naprava, računalnik, ESP itd., diezel je dobrega jurja dražji.

Pro ceed je 3-vratnik, precej oskubljen. Ceed , če hočeš avtomatsko klimo in ESP moraš kupiti model Champion WCE, ki je trenutno nekakšna posebna ponudba s ceno 14.150. Motor je sicer močnejši (92 kw) in tudi opreme je malo več, nima pa naprimer tempomata, katerega sem jaz hotel imeti in bi me stal 400Eur, pa na avto bi čakal 2 meseca. Dizli so Ceed skoraj 2.000 Eur dražji, tako da se cena za dizel že izenači z golfom. Če vidiš, da je večina Ceed-ov v obliki sw pa je jasno, da to sploh niso poceni avtomobili. Moj svak je dal s specialnimi popusti za lanski letnik 15.000 EUR. Ampak je zelo zadovoljen.

Na vrh
Pojdi na stran  1 2 [3]

moderatorji: HIŠNIK, volvo5er, alfaromeo, RollingStone, AljAž

Skoči:     Na vrh

Powered by e107 Forum System
Prisotni
Gostov: 49, Članov: 0 ...

največ prisotnih: 1352
(Članov: , Gostov: 1352) v 20.03 - 12:40

Člani: 5975
najnovejši član: Dmhskcrob
Dogodki
Ni dogodkov
Anketa

Kdaj in v katerem modelu je Volvo prvič predstavil laminirana stekla?

1972 - 240

1992 - 850

1944 - PV444/544

1986 - 360

Anketa je namenjena samo članom

glasov: 526
Prejšnje ankete