Dobrodošli
Uporabniško ime:

Geslo:


Zapomni se me

[ ]
[ ]
[ ]

Oglasi
http://www.seeklogo.com/images/1/740-logo-6E10838713-seeklogo.com.gif

Forumi
vozimvolvo.si :: Forumi :: Volvo servisi
<< Prejšnja tema | Naslednja tema >>   

servis Summit avto [LJ]

Pojdi na stran  1 2
Avtor objava
shooter
27 dec 2006, 09:46 Predogled tiskanja
Član #141
Prijavljen dne: 27 dec 2006, 09:20
Objav: 27
Pozdravljeni!

Mislim, da je potrebno resno opozorilo glede servisa na Summit-u v Ljubljani!

Bil sem pri njih 3x in od tega 2x globoko razočaran! :-(

Na drugi varianti obiska so mi hoteli, kot pravi serviserji zaračunat vitrex, pa sem jih začudeno pogledal, saj sem ga preventivno dolil ravno zjutraj pred servisom. :-(

Grem na servis, rečem, da bi, kot dober skrbnik vozila, bil rad prisoten pri servisu. Mojster (kvazi servisni referent) Jenko Boštjan mi odgovori, da bi potem on moral biti cel čas poleg. No, z rahlo začudenim obrazom sem rekel...ok, potem pa opravite, pa mi javite, ko bo urejeno.

In se je zgodilo. Pokličejo me, da je potrebno zamenjat še nosilec motorja in da je cena 14.000. Sem si rekel OK, saj ni pretiran strošek. In me pokličejo, ko je bil avto poservisiran.

Potem pa mi pokažejo račun, nakaterem je bilo poleg vsega tudi 2 litra vitrexa!? Aja?! In rečem...kako pa to, da ste vitrex dolili?! Pa mi pravi Jenko, da ga je manjkalo in so ga kar sami dolili. In jaz njemu...kam ste ga pa nalili...pa on meni...ja v posodo...sem rekel...a pušča?!...pa on meni, da ne, da je vse ok...pa jaz s5 njemu...ja kako ste pa potem nalili vitrex, ČE JE BILA POSODA ZJUTRAJ POLNA DO VRHA?!

In me je ta "servisni referent ali kaj že" čukasto pogledal in rekel, da to pa ne more biti res...zopet je sledil moj aja?!...zakaj pa ne...in on meni...kakšne barve vitrex pa imate?!...sem rekel...ne sem mu rekel, vi mi povejte kakšnega imate...pa je rekel rdečega...fino, sem rekel, jaz pa plavega!

In pokliče serviserja,ki je popravljal oziroma servisiral avto...možakar je prišel, rahlo zafarbal in še vedno trdil, da je dolil vitrex....

Jasno, sem mu rekel, da naj v "ler vrže"....

Jenko mi je potem obračunal 10% popust in zadevo smo pozabili....


In naslednji obisk, pol leta kasneje...

Glej ga zlomka...ker je v 80ki original volvo webasto, se dogovorim za termin in mi pregledajo zadevo in sporočijo, da bo popravilo 120.000. Pravi zopet, ne boste verjeli - Jenko Boštjan, da je samo ventilatorček 47.000, ostali deli in delo skupaj pa nanese 120.000....

JAsno...malo preveč...razmišljam...kaj bi...ok...pa naj bo...stežka...povejte kdaj pridem...se dogovorim za rok...ok...

Odidem...se peljem po AC proti primorski, se v avtu ravno pogovarjamo, kako se je lepo voziti z Volvom, ko naenkrat začne nekaj ropotat in brusit...

Jasno, pogled je bil takoj :O ! Kaj je pa spet sedaj, pa ravnokar je bil na Summitu!

Ustavimo, pogledamo okoli avta, pod pokrov...nič...

Se peljemo naprej in ugotovimo, da v ovinkih nekaj brusi...zopet ustavimo...kaj vidimo?!

NA SERVISU SO SLABO PRITRDILI SPODNJO PLASTIKO POD ODBIJAČEM, KI JE BRUSILA PO TLEH POLEG KOLESA! IN TO SE JE ZGODILO ZOPET NA SUMMIT-U!


Torej...previdno pri izbiri servisa!

NA SUMMITU TE ZNAJO DOBRO NATEGNIT, LAHKO TE SPRAVIJO PA ŠE V NEVARNOST, SAJ JE NJIHOV ODNOS DO SERVISOV MALOMAREN DO ONEMOGLOSTI!

PRIPOROČAM VELIK IZOGIB TEMU SERVISU V LJUBLJANI. ČE SE PA NE BO DALO, PA BODITE POLEG, KO VAM GA BODO "OPERIRALI"!

;)

Pa da ne pozabim...ko so mi na drugem servisu menjali nosilec motorja, sem šel kasneje do mojega mehanika in sva skupaj začudeno ugotovila, da so nosilec motorja res zamenjali...

Pa srečno novo leto!

naslov popravil AljAž

[ Uredi 12 jul 2007, 15:56 ]
Na vrh
Pojdi na stran  1 2

moderatorji: HIŠNIK, volvo5er, alfaromeo, RollingStone, AljAž

Skoči:     Na vrh

Powered by e107 Forum System
Prisotni
Gostov: 55, Članov: 0 ...

največ prisotnih: 1352
(Članov: , Gostov: 1352) v 20.03 - 12:40

Člani: 5973
najnovejši član: Ubvpwcrob
Dogodki
Ni dogodkov
Anketa

Kdaj in v katerem modelu je Volvo prvič predstavil laminirana stekla?

1972 - 240

1992 - 850

1944 - PV444/544

1986 - 360

Anketa je namenjena samo članom

glasov: 526
Prejšnje ankete