Dobrodošli
Uporabniško ime:

Geslo:


Zapomni se me

[ ]
[ ]
[ ]

Oglasi
http://www.seeklogo.com/images/1/740-logo-6E10838713-seeklogo.com.gif

Forumi
vozimvolvo.si :: Forumi :: Splošno
<< Prejšnja tema | Naslednja tema >>   

Neresni prodajalci!

Avtor objava
gusti_4u
09 okt 2009, 16:06 Predogled tiskanja
Član #200
Prijavljen dne: 30 jan 2007, 21:42
Lokacija: Celje
Objav: 410
Ne vem, če se vam je že zgodilo, da ste kaj kupovali in ste naleteli na neresnega prodajalca.....pa bi želeli opozoriti ostale pred nevšečnostmi?!!!

Mislim, da si to zasluži svojo temo!


Moja zgodba gre tako!
23.3 sem dal na forum, da iščem sprednji odbijač za V40, no nakar se mi javi 12.9 uporabnik @Uniqe, ki mi ponudi takšen odbijač. Po nekaj emailih mi pošlje slike in se dogovoriva za ceno in prevzem, ki bi naj bil na dogovorjen dan ob cca 17h ,ko je bila ravno moja punca v Ljubljani. Ji dam njegovo telefonsko, da se dogovori za prevzem.
Pokliče ga nekaj čez 16.uro in ji odgovori da bo kmalu doma in ga naj počaka v bližini. Ko je prišla v bližino (malo pred 17.uro) ga pokliče in se ji ne oglasi.....malo počaka in pokliče še enkrat, se ne oglasi...ker je imela še druge opravke se je odpeljala domov v upamju da jo pokliče nazaj in se dogovorita za drug datum...
No ker klica ni bilo, sem poskušal z njim kontaktirat po emailu, tudi tam ni bilo odgovora.....
Ker pa imam namen iti v soboto v Ljubljano, sem se odločil da še enkrat poizkusim, ga pokličem , se predstavim in povem za kaj kličem .... in potem.... TU,TU.... DOL MI JE VRGO

a, kdo to zastopi, najprej mi ponudi, pol mi pa dol vrže.....aaaaaaaaa jaz ne!
Torej izogibajte se uporabnika @Uniqe in posla z njim!!!!!


LP vsem gusti_4u
Na vrh
Spletna stran
RollingStone
09 okt 2009, 19:23
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 12:12
Objav: 1965
Hehe, so tudi drugje taki.

Jaz, Dr. T in še dva smo se peljali v Gelsenkirchen (1100km), da bi kupili avto, ki je bil baje (razen manjše vdrtine na blatniku) kot nov. Pridemo na naslov avtohiše LS AUTOMOBILE (Flurstrasse 7, Gelsenkirchen), kjer je bila napol podrta hiša in nič drugega. Needles to say da se prodajalec na telefon ni javljal.

Gremo v prodajalno vozil čez cesto, povemo koga iščemo, odgovor pa je bil: veliko sreče, vsak dan ga iščejo ljudje, ki bi kupili enega od 30ih vozil, ki jih prodaja na netu, njega pa ni nikoli, ko je s kupcem domenjen. Gremo čez cesto do vulkanizerja, mu povemo, da smo se pripeljali iz Slovenije, in da iščemo tega in tega tipa. On pa nam: ˝E, ovo je moj drug˝. Pa mi njemu, da naj ga pokliče. Njemu se seveda čez čas javi, in mu pove, da ima ogromno dela, da je s stranko.... Se domenimo, da pride čez eno uro, na koncu pa nam da naslov parkirišča, kjer ima avtomobile ˝shranjene˝ (Pfeilstrasse 35a). Pridemo na ta naslov, kar je videti, je nasmeteno skladišče, notri pa C70, BMW5 in honda prelude. Vsi tako zlupani, kot da bi prišli na odpad.

Prodajalec (bosanc) seveda ne spusti cene, in se počasi poberemo.

Zanimivo pa je, da je pripravljen jebat ljudi, ki prihajajo iz nevemkje, ima 3 avte (od 30ih objavljenih na netu), in ni dosegljiv, ko kupec prispe tja.

Potovanje bi bilo, če se ne bi ustavili na okotberfestu, čisto zastonj. In to 2300 kilometrov.

Gre pa za tega cepca: http://home.mobile.de/LSAUTOMOBILE

[ Uredi 09 okt 2009, 19:27 ]
Na vrh
divja jaga
09 okt 2009, 19:24
Član #398
Prijavljen dne: 03 jul 2007, 08:38
Objav: 1613
No ja, samo tako bom omenil. Tu gor je vpisanih več kot 1100 članov, koliko jih pa dejansko res obiskuje vsak dan forum, oz. so "aktivni"?? Mogoče 1/3?, no pa recimo polovica, da jih je resnih,...vse ostalo mislim, da je za to, da delajo samo zgago tu gor
Na vrh
Beastmaster
10 okt 2009, 11:32
Član #111
Prijavljen dne: 02 dec 2006, 09:23
Objav: 1307
divja jaga je napisal(a): ...

No ja, samo tako bom omenil. Tu gor je vpisanih več kot 1100 članov, koliko jih pa dejansko res obiskuje vsak dan forum, oz. so "aktivni"?? Mogoče 1/3?, no pa recimo polovica, da jih je resnih,...vse ostalo mislim, da je za to, da delajo samo zgago tu gor

V večini se registrirajo zato, da postavijo kakšno vprašanje ko dobijo odgovor, no ali ne, se poslovijo in pozabijo na ta forum...
Nič narobe s tem...
Na vrh
Miha
24 dec 2009, 20:04
Član #323
Prijavljen dne: 09 maj 2007, 12:36
Objav: 41
divja jaga je napisal(a): ...

No ja, samo tako bom omenil. Tu gor je vpisanih več kot 1100 članov, koliko jih pa dejansko res obiskuje vsak dan forum, oz. so "aktivni"?? Mogoče 1/3?, no pa recimo polovica, da jih je resnih,...vse ostalo mislim, da je za to, da delajo samo zgago tu gor


no, vsaj postov ne nabijamo po nepotrebnem...
Na vrh

moderatorji: HIŠNIK, volvo5er, alfaromeo, RollingStone, AljAž

Skoči:     Na vrh

Powered by e107 Forum System
Prisotni
Gostov: 48, Članov: 0 ...

največ prisotnih: 1352
(Članov: , Gostov: 1352) v 20.03 - 12:40

Člani: 5975
najnovejši član: Dmhskcrob
Dogodki
Ni dogodkov
Anketa

Kdaj in v katerem modelu je Volvo prvič predstavil laminirana stekla?

1972 - 240

1992 - 850

1944 - PV444/544

1986 - 360

Anketa je namenjena samo članom

glasov: 526
Prejšnje ankete