Dobrodošli
Uporabniško ime:

Geslo:


Zapomni se me

[ ]
[ ]
[ ]

Oglasi
http://www.seeklogo.com/images/1/740-logo-6E10838713-seeklogo.com.gif

Forumi
vozimvolvo.si :: Forumi :: Okrepčevalnica
<< Prejšnja tema | Naslednja tema >>   

Pritožbe zoper administratorja

Pojdi na stran  [1] 2 3
Avtor objava
HIŠNIK
16 dec 2006, 00:15 Predogled tiskanja

Prijavljen dne: 09 nov 2006, 23:23
Objav: 21
Premaknjeno iz teme Portal in forum: Predlogi in popravki:

alfaromeo je napisal(a): ...

eh....


DJ je napisal(a): ...

alfaromeo je napisal(a): ...

eh....


Hoces kaj povedati s tem?


alfaromeo je napisal(a): ...

Prejšnji forum je bil tudi "podarjen", pa je dela brez prekinjanja, motenj.......

Pač pričakoval sem liberalen forum, ki ne bo štekal....
in sem se očitno zmotil močno....

lp



DJ je napisal(a): ...

Gumb "Odjava" se nahaja na levi strani. Nihče te ne sili da ga uporabljaš, z veseljem te tudi izbrišem iz baze uporabnikov, če želiš.

Glede na to, da bom v tem letu PLAČAL 36.000 SIT za gostovanje in da sem PODARIL za cca. 120.000-150.000 SIT svojega dela, si pa lahko prepričan, da ne bom prenašal nekonstruktivne kritike, ne s tvoje strani, ne s strani koga drugega v lastnem dvorišču! Preberi si še enkrat naslov te teme in vsebino prvega posta, bo bolj jasno o čem tu pišemo.

Mogoče pa boš ti nekoč naredil boljši portal in ga prepustil Volvo fanom v uporabo ... Z veseljem se prijavim kot član. Do tega prečudovitega dne pa tvoje besede lahko jemljem kvečjemu kot nekonstruktivno flancanje tipov, ki konstantno kritizirajo zadeve, sami pa nikoli nič ne naredijo.

Kakršnekoli morebitne osebne zamere, ki jih imaš do mene, pa rešuj direktno z mano, ta tema ni primeren prostor za to.

P.S. Iz teksta ni takoj razvidno .. Da si ne bo kdo mislil, portala seveda nisem sam postavil - brez Blaza, c70, Mirota in Tomaza zadeva ne bi bila nikoli online.


alfaromeo je napisal(a): ...

DJ osebne zamere. Zakaj že ??? rofl....

Kaj je bilo zdaj tukaj nekonstruktivnega, če sem rekel, da forum vsake toliko šteka oziroma dela počasneje......

Mene osebno ne zanima in mislim, da tudi ostalih ne, koliko si ti porabil časa in denarja za ta portal, ker te NIHČE v to ni/ne slili in se mi ne zdi prav, da zdaj tukaj govoriš in se bahaš, kdo je porabil koliko časa in koliko si zapravil... Kolikor vem so zadeve prstovoljne...... In vem, da se pač take zdeve ne postavi čez noč ali v par urah, in je zato potrebno vložiti nekaj truda.... Tega mi ne rabiš razlagat...

Tudi sam sem se ponudil, da lahko KAKORKOLI pomagam pri nastajanju novega portala/foruma, to sem napisal in MiRo-u in Tomažu40.

In ne pretiravaj, da zadeva brez ostalih ne bi bila on-line, če sem pa prebral, da je skoraj vse odvisno od tebe, ker si edini računalničar in se edini od urednikov spoznaš na SQL...
Morda ne bi bilo v taki obliki in ne bi bilo tako bogato.....

lp




Ivo je napisal(a): ...

hawk ...


[ Uredi 16 dec 2006, 00:16 ]
Na vrh
AljAž
16 dec 2006, 00:25
Prijavljen dne: 20 nov 2006, 09:44
Lokacija: nM
Objav: 3767
He he ta tema pa je direktna in specifična. Kaj pa nasprotja -pohvale itd.?
Na vrh
alfaromeo
16 dec 2006, 03:43
Prijavljen dne: 12 nov 2006, 21:59
Objav: 3866
@DJ:
1) Očitno bi ti še kar nekaj pogreval in napihoval balon. Nevem zakaj bi jaz TEBI KARKOLI zameril??? *-) ;)

2) Kakšno nerganje. Resnica očitno močno boli, a prejšnji forum ni tolikokrat "štekal", kot ta. To je dejstvo....

3) Nikoli nisem napisal, da ne cenim tvojega/vašega vloženega truda, časa, neprespanih noči, itd. Preberi še enkrat.... (y) Zdi se mi pa bolano, da se zdaj nekaj napihuješ in "hvališ" kolikokrat si pritisnil na tipkovnico in kolikorat si kliknil z miško, koliko bi lahko zaslužil, koliko si dal itd, ker je zadeva izključno volunterske narave.... Verjemi pa, da vsak uporabnik želi imeti zadeve kolikor toliko porihtane in da delajo 24/7, ne da štekajo. Stroške pa kolikor jaz vem naj bi se pokrili s prosotovoljnimi prispevki uporabnikov portala... Morda se počutiš preveč ogroženega, za prazen nič...

4) Nič od tega kar si ti napisal. Ne potvarjaj...
Brez tebe forum ne bi bil on-line. To sem napisal. ;) Brez njih pa ne bi bil na začetku tako "poln". Sicer pa portal in forum ne delajo in polnijo zgolj TI in še 4 "redaktorji", temveč vsi uporabniki. Upam da se tukaj strinjava.....

lp
Na vrh
alfaromeo
16 dec 2006, 03:47
Prijavljen dne: 12 nov 2006, 21:59
Objav: 3866
Ne vem zakaj je ta tema v okrepčevalnici, saj se debata tiče poratala in fourma.
Na vrh
Domzalcan
16 dec 2006, 16:24
GostJa...tut jst mam eno pritožbo čez Admina!!!


Torej: zakaj sta se obe moji temi zaklenili? Prodaja volvota in pa med video... če se zbriše, zbrišeš, ne pa da neki zaklepaš za brezveze!!!!!!!

Kaj s tem ni jasno? Ostale teme tut brišete poste... pa jih ne zaklepate...zakaj morte ravno mojo temo zaklent?!
Na vrh
Hong Kong
17 dec 2006, 08:12
Član #27
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 09:10
Objav: 773
Lugs, ta ti je 'najboljsa' od kad te poznam.Srecno in adio.***------ (au)
Na vrh
Ivo
17 dec 2006, 12:56
Član #39
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 16:13
Objav: 276
Ah dej ... fantki ... mal pomirite hormone in testosterone ... fantje se trudijo, dejte jim 100 dni miru, pa bomo pol ocenili kako in kaj ...

Brisanje uporabnika lugs ... no ja ... kaj naj recem ...testosteroni ... skoda ...

Kar se tice domzalcanovega oglasa, domzalcan ... tvoj oglas je na forumu, replyi na oglas saj v smislu avto je zgonjen in ne vem kaj...ki so totlano neobjektivni se nikomur ne zdijo vmesni, in v nobenem smislu ne pripomorejo k kvaliteti foruma, zato je bila tema tudi zaklenjena, posti s kletvicami pa izbrisani, ce seveda mislis da bi bilo potrebno napisati to kar so ti ocitali uporabniki foruma glede zgonjenosti avta, potem to lahko sam napises v oglas, se mi pa zdi popolnoma odveč ... tema je šla totalno offtopic ...

... prosim pa vse uporabnika da glede kletvic in zaljenja zacnejo cenzuro pri sebi, in ne smetijo foruma...
Na vrh
alfaromeo
17 dec 2006, 12:59
Prijavljen dne: 12 nov 2006, 21:59
Objav: 3866
1) Ne bodi pokroviteljski.... in ne misli, da samo ti obvladaš latinske izraze. Ti si privlekel idejo o neki "privat" zameri in nevem čem še, ker očitno ne moreš brez tega. Zame je zadeva že davno AD ACTA, kot praviš ti, kar za tebe očitno ne drži.....
In to tvojo prvo točko smatram kot žalitev, kar je pa na tem forumu prepovedano z točko 1.2 (y) ;).

2) Zakaj bi odšel, zaradi tebe.... ^o) Je še dosti drugih ljudi in uporabnikov...
3) no comment...
4)hvala bogu... vsaj nekaj ;)
5) kolikor vem je cena in plačilo, ki ga tako rad omenjaš, še kako povezan s forumom in portalom, prav tako tudi finančna shema.

lp
Na vrh
alfaromeo
17 dec 2006, 13:05
Prijavljen dne: 12 nov 2006, 21:59
Objav: 3866
Pa kdo govori, da se ne trudijo.....
Na vrh
Domzalcan
17 dec 2006, 13:12
Gost
Ivo je napisal(a): ...

Ah dej ... fantki ... mal pomirite hormone in testosterone ... fantje se trudijo, dejte jim 100 dni miru, pa bomo pol ocenili kako in kaj ...

Brisanje uporabnika lugs ... no ja ... kaj naj recem ...testosteroni ... skoda ...

Kar se tice domzalcanovega oglasa, domzalcan ... tvoj oglas je na forumu, replyi na oglas saj v smislu avto je zgonjen in ne vem kaj...ki so totlano neobjektivni se nikomur ne zdijo vmesni, in v nobenem smislu ne pripomorejo k kvaliteti foruma, zato je bila tema tudi zaklenjena, posti s kletvicami pa izbrisani, ce seveda mislis da bi bilo potrebno napisati to kar so ti ocitali uporabniki foruma glede zgonjenosti avta, potem to lahko sam napises v oglas, se mi pa zdi popolnoma odveč ... tema je šla totalno offtopic ...

... prosim pa vse uporabnika da glede kletvic in zaljenja zacnejo cenzuro pri sebi, in ne smetijo foruma...





Komentarji so bili za moj avto žaljivi in takega uporabnika (v tem primeru Honk Kong) se ga upozori in če to še ponovi, se ga bena! Tako kot mene! In ne, ker mu vsi...ne bom rekel kaj... (od moderatorjev do Admina) se to pac ni zgodilo...


Hvala za enakopravnost na forumu... toliko o tem in vašem obnasanju po pravilih... heh...enim pač spregledate, druge pa enostavno brišete / zaklepate / jebete...
Na vrh
Domzalcan
17 dec 2006, 13:14
Gost
je napisal(a): ...
4.) Ne vem kaj si hotel povedati z zadnjim odstavkom; da bi zadevo komot naredili tudi brez mene ali da mi nihče ni pomagal? Ne eno, ne drugo, ne drži;
a) v danem trenutku ni bilo nikogar na voljo razen mene, ki bi bil pripravljen v celoti tehnično podpreti ta projekt




Noben te ni silil...si hotel pač biti car...

[ Uredi 17 dec 2006, 13:17 ]
Na vrh
volvo5er
17 dec 2006, 13:26
Prijavljen dne: 12 nov 2006, 21:24
Lokacija: Ljubljana Bežigrad
Objav: 1142
DJ je napisal(a): ...

Uporabnik Lugs in vsi njegovi posti so bili na lastno zahtevo izbrisani.


Samo ena pripomba: To, da brišete člane s portala na njihovo zahtevo, mi je čisto ok (beri vseeno, čeprav se mi zdi glupo), ampak glede brisanja vseh njihovih postov na lastno željo se pa ne strinjam, saj s tem lahko propadejo konstruktivne debate, ki so se razvile na forumu in v katerih je sodeloval bivši član, čigar posti naj bi bili brisani. Še enkrat, brisanje postov se mi zdi otročja zahteva, kar je napisano je napisano, naj se ne briše! (razen če ni popolnoma izven konteksta oz nepomembno).

To je tipično: zdaj sem pa jaz užaljen, hočem da se na forumu izbriše vsaka sled za menoj, ko da nisem nikoli obstajal, to ni to, tudi v življenju se ne da kar izbrisati preteklosti, kar ste napisali, ste napisali, in stojete za tem kar pišete (ali pa ne pišite sploh).

DJ: to ni kritika na tvoj račun, je le pripomba, glede zadeve, ki me je zmotila, lahko bi tudi dodali pravilo k ostalim pravilom foruma, da takšno brisanje postov ni mogoče. Ker res ni fajn brati forum, kjer so sami xxxxxxxxxxx (oz posta sploh ni v kolikor ga je izbrisal admin in ne uporabnik sam).

[ Uredi 17 dec 2006, 13:29 ]
Na vrh
Blaž
17 dec 2006, 13:33
Član #7
Prijavljen dne: 12 nov 2006, 16:31
Objav: 1283
Bom tukaj spet kršil svoje pravilo, da se takih debat, ki vodijo neznano kam in so samo neko kvazi prerivanje s komolci ne bom udeleževal!


Ena stvar je portal in forum. Tukaj pač stvari so takšne kot so!
Sto ljud sto čudi! Zamere, filanja tem z OTji (tukaj se ne bom izvzel, men tud kdaj kej uide), veliko kritik in žaljivk, priznam, da sonekatere kritike celo konstruktivne in hvala za to vsem, ki s tem pripomorejo k izboljšavam.
Težava pa je največja tukaj pri tem, ker bi vsi radi vse naenkrat - žal je to nemogoče, se pa dela na vsem.
Je pa dejanski problem v tem, da zaradi parih uporabnikov pada ugled foruma, pa vendar se te stvari že čistijo, saj uporabniki tudi znajo izluščiti bistvo, kaj je res, kaj ni in kaj ter kdo dela kaj - o konkretnih primerih ne bom pametoval - naj si vsak ustvari svojo sliko!

Kot drugo, pa se bo stvar pokazala,kdo je kaj, ko bo treba dejansko nekaj narediti. Lahko je biti močan na besedah - v dejanjih, pa marsikdo stisne rep med noge.

Mislim, da smo se ob naših druženjih že malo bol spoznali in vemo kako in kaj stvari funkcionirajo in bodo v prihodnje!
S tem bi rad poudaril, da je veliko resnih ljudi, ki so pripravljeni svoje besede tudi udejanjiti in ne dvomim, da nam bo skupaj uspelo!

Tako pač stvari funkcionirajo in stvar mora biti klubska oziroma timska!
Brez tima in vsakega posameznika pač ne gre in tukaj smo vsi dobromisleči enaki!

Pa lep pozdrav!

Na vrh
alfaromeo
17 dec 2006, 13:45
Prijavljen dne: 12 nov 2006, 21:59
Objav: 3866
Blaž se popolnoma strinjam s teboj.
Sam tudi ne pričakujem, da se katera koli napaka odpravi nemudoma, ker to ni mogoče iz več razlogov.

Glede brisanja postov in uporabnikov, se pa s petrom bolj ne bi mogel strinjat.
Na vrh
Hong Kong
17 dec 2006, 14:19
Član #27
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 09:10
Objav: 773
Ker za mene ne obstaja vec ta oseba samo da napisem.Enako kot vse ostale so tudi mene opozorili admini na pisanje in moj post popravili oz. izbrisali glede zgonjenega oglasa.
Pravila so za vse enaka, zal ene osebe same sebi ne priznajo, da so egocentricne in ljubosumne ter skodozeljne ter da so jih ze vsi spoznali ne samo na nasem forumu...
Bil sem enako kot ostali ki so pisali zaljivo in nedoraslo opozorjen in to sem takoj popravil.
Le da nisem nobenemu pisal "da naj se cim prej zabije in razbije avto" kar ne bom na kakrsen koli nacin vec dovolil nobenemu,da tukaj pise se manj meni osebno javno ali v ZS.
Ce bi imel toliko muda kot se je kurcil bi tedaj pri Rutarju nekaj zinil in povedal ce ima kaj za povedati in se nebi delal frajerja prek neta in telefona.Sam skoda besed in ne bom se spuscal vec nikoli na ta nivo.
Zdaj pa dovolj gremo naprej veselo enako kot je bilo vceraj na pikniku. Nam je kaj mankalo? Kdo? Negativce in skodozeljnje ne rabim ne jaz a menim tudi ostali ne na tem in vsem ostalim forumima kjer pisejo slabo o nama. (xx)

Peter ima prav ce ena oseba zeli in izrazi zeljo, da gre stran se samo njo zbrise njene poste pa ce so primerni pravilom pa ne.Tudi jaz sem odsel in se vrnil ker sem prejel opravicilo in ga tudi sam izrazil.Kdor se ne zna opraviciti za svoja dejanja in grdo pisanje FO s tega foruma. (ci) +o(


[ Uredi 18 dec 2006, 12:57 ]
Na vrh
Ivo
17 dec 2006, 15:05
Član #39
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 16:13
Objav: 276
se podpisem pod Petrov post ... se glede neenakopravnosti ... mislim da ni tezav s tem ... saj med uporabniki ... sam ne vidim problema če je tam v oglasu zaklenjena, v koncni fazi je oglas tam zato da je oglas in ne tema o avtomobilu... benanje ni potrebno, opozorjen je bil, neprimerna vsebina je bila pociscena ... kar se mene tice je to bistvo moderiranja ... sem pa tudi dodal idejo glede neprimernih postov v predloge II

[ Uredi 17 dec 2006, 15:11 ]
Na vrh
Domzalcan
17 dec 2006, 15:16
GostHonk Kong...pretiravas...
Na vrh
Domzalcan
17 dec 2006, 15:28
GostNegativec...kdo je negativec? Se nisem videl nobenga da bi bil v moji družbi (vem da za negativca mislis mene... heh) slabe volje... Pa da bi jaz govoril cez toliko ljudi za hrbtom kot to ti počnes...


No, forum ni za prepiranje...lahko pa kje kaksno rečemo in se zjasnimo.
lp
Na vrh
Hong Kong
17 dec 2006, 15:36
Član #27
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 09:10
Objav: 773
Zal mi je, da moram ponoviti ker ocitno eni ne razumejo.
Nasplosno je napisan moj post in ne leti na nobenega.
To ker sem uporabil frustracije nekoga je samo za primer predmeta
in forumskih pravil.Hvala.
p.s. Ne poznam nobenga pod imenom"Domzalcan" in prosim, ce te kaj moti v mojem pisanju, da se obrnes na administratorje in moderatorje foruma in ne na mene.
LP



[ Uredi 17 dec 2006, 16:06 ]
Na vrh
noj
17 dec 2006, 15:40
Član #46
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 21:01
Lokacija: Arja Vas
Objav: 855
glede nato, da se večinoma med seboj poznamo, imamo tudi telefonske številke, mislim, da osebne zamere ni treba reševati na forumu, kjer se meče slabo luč na sam forum! In bi lepo prosu, če bi se tega več ne počelo, ker mene osebno to odbija in mislim, da takšne stvari odbijajo večino... Pa brez zamere! ;) Glede brisanja postov, se pa tudi js strinjam s petrom...
Na vrh
c70
17 dec 2006, 15:45
Član #3
Prijavljen dne: 11 nov 2006, 22:18
Objav: 1247
Postov se ne bo brisalo, razen če so kršena pravila foruma.
Če pa se kdo želi izbrisati iz baze uporabnikov, pa naj kontaktira administratorja in mu bo ugodeno.

@Noj: (y)

lp

[ Uredi 17 dec 2006, 15:45 ]
Na vrh
Hong Kong
17 dec 2006, 16:02
Član #27
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 09:10
Objav: 773
Alfaromeo je napisal:

Jeza je potrebna in brez nje ni mogoče dobiti bitke, vendar se ne sme polastiti razuma in podžgati duha: uporabljati pa jo je treba kot vojaka, ne kot vodnika.

Lucius Annaeus Seneka in Alfaromeo (l) (y)
Na vrh
Ivo
17 dec 2006, 21:34
Član #39
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 16:13
Objav: 276
Fanta ... zdej sta sla pa oba OFFTOPIC in preko MERE DOBREA OKUSA ... tema je Pritožbe zoper administratorja ... in ne o zahrbtnezih negativcih...ali karkoli drugega !

JASNO?!
Dobro ...
Na vrh
alfaromeo
18 dec 2006, 01:32
Prijavljen dne: 12 nov 2006, 21:59
Objav: 3866
Veseli me, da so se zadeve začele premikati, upam da v pravo smer, za vse uporabnike portala.

lahko noč
Na vrh
Hong Kong
18 dec 2006, 07:10
Član #27
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 09:10
Objav: 773
Veselo v novo leto.Juhuhuhu (d)

[ Uredi 18 dec 2006, 07:29 ]
Na vrh
Ivo
18 dec 2006, 12:49
Član #39
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 16:13
Objav: 276
alfaromeo je napisal(a): ...

Veseli me, da so se zadeve začele premikati, upam da v pravo smer, za vse uporabnike portala.

lahko noč


mislim da smo na pravem kursu !
Na vrh
Hong Kong
18 dec 2006, 12:52
Član #27
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 09:10
Objav: 773
Tocno tako.V starem letu bomo odpustili in pozabili na tezave ter enima oprostili a ne pozabili in smo veseli, da smo dobili novega clana po imenu Hektor.Dobrodosel.
Na vrh
alfaromeo
03 jan 2007, 12:46
Prijavljen dne: 12 nov 2006, 21:59
Objav: 3866
Posti se zopet brišejo, ker so off topic, zaradi admina , ki je dal pobudo za off. Na koncu se tema zaradi tega zaklene. WTF!??! Zaradi admina, ki naj bi bil vzor.
Do takrat je tema potekala čisto na nivoju teme z koristnimi informacijami.
Admin je off topic, izven pravil, ker on je to lahko, ker se ima za boga i batino, ostali ga morajo lepo poslušati in ubogati, drugače dobiš po "prstih ali nagi riti". To je možno samo še na Kubi in Libiji, do predkratkim še Irak

Spremljam veliko forumov a tako "hoh" odnosa admina in tako pristranskega obnašanja nisem zaseledil še nikjer(Renalut, BMW, LR, avtonet, avtomagazin,.....). In s takim vodenjem foruma ne bomo NIKOLI nič več od ostalih.

Predlagam, da najprej počistiš pred svojim pragom potem pa deli pravico ostalim.

lp
Na vrh
Hong Kong
03 jan 2007, 12:53
Član #27
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 09:10
Objav: 773
Alfaromeo bil sem obvescen od admina, da so mene zalili in mojega otroka ter zeno.Nikakor se ne strinjam steboj, da se taksni posti pustijo, ker ce bi jaz tebi vse po spisku bi tudi sam isto zahteval.Je tako? Zato ne pretiravaj ker dobro ves kdo dela zdraho na tem forumu.
DObro vemo kdo provocira na tem forumu in se je spet vrnil nazaj pod drugim imenom in je mislil, da bo doglo zdrzal da ne pokaze svoj karakter in primitivno obnasanje.Zadevo smo predali organom pregona pa se bo njima lagal koliko zeli in njih zalil ce je tak frajer.Zal veckrat smo vsi poskusili na lep nacin z njim a ocitno se ne da in je to edini pravi nacin.Ovadba.
Zato nimas prav.Mene je spet ista oseba zalila brez razloga in admin je po pravilih foruma vse zbrisal.
Predlagam, da zbrise vse te prazne poste od zacetka.
Na vrh
alfaromeo
03 jan 2007, 13:23
Prijavljen dne: 12 nov 2006, 21:59
Objav: 3866
Eh ,se strinjam da žaljenje ni okej sploh na družinskem nivoju..... Vrtelo se je okoli žene. Če bi se admin striktno držal pravil in nebi šel off, prav tako tudi ti, se zadeve ne bi odvijale tako naprej. Ga nič ne branim in se strinjam, da žaljenje sem ne spada.
Na vrh
Hong Kong
03 jan 2007, 13:26
Član #27
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 09:10
Objav: 773
No vidis razumni ljudje se vedno zmenimo.
Ne vidim razloga niti sem ga kome dal, da
mojega otroka in zeno nekdo zali?
Ocitno se ni sam seboj razcistil neke stvari
in nikoli ne bo zato gremo naprej ker na njegove
provokacije zal ne reagiram vec.To naj opravi nekdo
ki je za to placan v tej drzavi.LP vsem.
Na vrh
Pojdi na stran  [1] 2 3

moderatorji: HIŠNIK, volvo5er, alfaromeo, RollingStone, AljAž

Skoči:     Na vrh

Powered by e107 Forum System
Prisotni
Gostov: 42, Članov: 0 ...

največ prisotnih: 1352
(Članov: , Gostov: 1352) v 20.03 - 12:40

Člani: 5975
najnovejši član: Dmhskcrob
Dogodki
Ni dogodkov
Anketa

Kdaj in v katerem modelu je Volvo prvič predstavil laminirana stekla?

1972 - 240

1992 - 850

1944 - PV444/544

1986 - 360

Anketa je namenjena samo članom

glasov: 526
Prejšnje ankete