Dobrodošli
Uporabniško ime:

Geslo:


Zapomni se me

[ ]
[ ]
[ ]

Oglasi
http://www.seeklogo.com/images/1/740-logo-6E10838713-seeklogo.com.gif

Forumi
vozimvolvo.si :: Forumi :: Volvo servisi
<< Prejšnja tema | Naslednja tema >>   

servis Lekše [LJ]

Pojdi na stran  1 2 3 [4] 5
Avtor objava
Seid02
09 mar 2009, 13:05
Član #927
Prijavljen dne: 11 nov 2008, 07:59
Objav: 242
Moja 60-tka je 2.4 96KW disel.
Kovačeva kobila hyundai-ja mi je ponujal
Drugače so bili zelo prijazni.
A mi lahko poveste kako bi potem pregledal vrata če so dobro pobarvana , kaj se lahko zalomi ?
Na vrh
Spletna stran
Plesko
09 mar 2009, 15:18
Član #15
Prijavljen dne: 12 nov 2006, 21:53
Objav: 937
menjaj pri višjih obrati torej nad 2500
Na vrh
Terminator
09 mar 2009, 16:19
Član #74
Prijavljen dne: 18 nov 2006, 18:29
Lokacija: Ljubljana
Objav: 2980
lupen je napisal(a): ...

alfaromeo je napisal(a): ...

V petek 6.02 sem pri Lekšetu opravil optiko. Zadeva je bila urejena hitro in prijazno.

Lekše

Živio.Koliko pa je bila optika na Lekšetu?Sprašujem namreč,če je kaka razlika med vulkanizerjem in pooblaščencem.Lep pozdrav


sem zadnjič malo gledal po ceniku in če me spomin ne vara je 40€
Na vrh
Seid02
16 mar 2009, 10:12
Član #927
Prijavljen dne: 11 nov 2008, 07:59
Objav: 242
Imam vprašanje glede vetrobranskega stekla.
Sedaj ko sem dobil avto nazaj , sem pogledal v vozilu pri tapiceriji na strehi in pri vetrobranskem steklu , zgleda kot da je odmaknjena tapicerija od stekla torej od strehe za dober centimeter vzdolž celega stekla.
Ali je to normalno?
Naredil sem napako da nisem prej pogledal kako zgleda pred menjavo :(. a mi lahko kdo z s-60-tko pove kako zgleda prehod iz tapicerije na strehi - na vetrobransko steklo.

Hvala lep pozdrav
Na vrh
Spletna stran
token
13 nov 2009, 19:35
Član #897
Prijavljen dne: 07 okt 2008, 00:13
Lokacija: kranj-sterdam
Objav: 58
Bil danes tud jaz pri Lekšetu.

Ta gospod na rezervnih delih je videti totalno nezainteresiran, kot je že nekdo omenil prej je brskal po računalniku in se menil vmes z mano.
Ko sem ga povprašal za določene dele za serijo 300 in 700 mi je nekako deloval v stilu:"kdo pa še vozi te jajca"

na koncu sem rekel, da bom pobrskal po netu in našel dele, konc debate

David Dolenc
Na vrh
aly
16 feb 2010, 01:17
Član #773
Prijavljen dne: 02 jun 2008, 10:19
Lokacija: Kranj
Objav: 429
A komu dela spletna stran od Lekšeta?
http://www.avtocenterlekse.si/
http://www.acl.si
http://acl.si/
ali imajo še kaj četrtega?

[ Uredi 16 feb 2010, 10:01 ]
Na vrh
Spletna stran
alfaromeo
16 feb 2010, 09:03
Prijavljen dne: 12 nov 2006, 21:59
Objav: 3866
Ne ne dela.
Na vrh
dolenjc2000
16 feb 2010, 10:36
Član #968
Prijavljen dne: 12 dec 2008, 14:28
Objav: 63
Edin kar jim dela je e-pošta...
"Volvo Lekse sprejem" <sprejem@acl.si>,
Na vrh
Ursus
27 feb 2010, 11:11
Član #488
Prijavljen dne: 09 nov 2007, 23:55
Lokacija: LJUBLJANA
Objav: 161
Nazadnje sem bil pri Lekšetu kakih 7 let nazaj, ko sem kupil V40. Takrat sem šel direktno na "pooblaščeni" servis. Ker z odnosom nisem bil zadovoljen, se nisem več vračal.

Nova zgodba ...

Pred slabim mesecem mi je nek pickup zapeljal nazaj v havbo in poškodoval pokrov motorja in odbijač. Stvar sva hitro rešila prek evrop. poročila, pri zavarovalnici pa tudi niso kaj preveč komplicirali in me napotili do Lekšeta.

Do njega sem prišel s celim spiskom stvari, ki bi jih bilo potrebno popraviti. Vse kar so naredili v enem tednu, je bilo ličanje in kleparsko delo. Ostalega se niti dotaknili niso. Ob prevzemu avtomobila sem dobil v roke ključ, ničesra drugega. Nobenih pojasnil, nobenega popisa popravil, dokumentacije, ničesar.

Kmalu sem ugotovil, da mi niso zamenjali luči, ki je bila za popravit, letvic, ki so bile pokodovane, ventilatorja niso pregledali (ker je ob trku nehal delat), ... Obenem so mi polomili vratca za priklop na računalnik, posvinjali sovoznikov sedež in armaturko z BLATOM!

Predpostavljam, da so Triglavu izdali račun za vse na spisku, keš pobasali, meni pa popravili najvidnejše ...

Hvala, res!
Na vrh
supr
27 feb 2010, 12:20
Član #862
Prijavljen dne: 25 avg 2008, 23:30
Lokacija: Slovenia
Objav: 167
Upam, da boš uredil zadevo (ne na svoje stroške).
Na vrh
Spletna stran
Mazi
04 mar 2010, 10:49
Član #349
Prijavljen dne: 29 maj 2007, 10:35
Objav: 4
Tudi sama sem imela kar nekajkrat avto na kleparskem popravilu na servisu Lekše pa se mi niti enkrat ni zgodilo to kot Ursusu. Dokumentacije tudi jaz nisem prejela nobene, saj vse pošljejo na zavarovalnico, zato pa jim podpišemo odstopno izjavo, da sami nimamo nobenih težav glede plačila. Na željo stranke pa tudi pošljejo na dom če stranka to želi. Servis Lekše obstaja že od 1966 leta in preprosto ne verjamem, da bi počel to kar piše Ursus. Kot stranke imamo vedno zakonsko pravico se pritožiti v 8 dneh in reklamirati nestrokovno popravilo ali umazanijo v avtu in sem prepričan, da bi pri servisu Lekše to sigurno upoštevali.

LP

Na vrh
Ovlov
04 mar 2010, 16:04
Član #257
Prijavljen dne: 22 mar 2007, 04:15
Objav: 700
Mazi je napisal(a): ...

Tudi sama sem imela kar nekajkrat avto na kleparskem popravilu na servisu Lekše pa se mi niti enkrat ni zgodilo to kot Ursusu. Dokumentacije tudi jaz nisem prejela nobene, saj vse pošljejo na zavarovalnico, zato pa jim podpišemo odstopno izjavo, da sami nimamo nobenih težav glede plačila. Na željo stranke pa tudi pošljejo na dom če stranka to želi. Servis Lekše obstaja že od 1966 leta in preprosto ne verjamem, da bi počel to kar piše Ursus. Kot stranke imamo vedno zakonsko pravico se pritožiti v 8 dneh in reklamirati nestrokovno popravilo ali umazanijo v avtu in sem prepričan, da bi pri servisu Lekše to sigurno upoštevali.

LP


Pohvalno, da tudi Lekše (ki "obstaja že od leta 1966"), prebira naš forum ...
Na vrh
doctor_v50
04 mar 2010, 16:49
Član #954
Prijavljen dne: 30 nov 2008, 15:55
Lokacija: ljubljana
Objav: 172
hah ovlov se podpišem
Na vrh
bobo
04 mar 2010, 20:26
Član #500
Prijavljen dne: 15 nov 2007, 13:14
Objav: 111
Mazi je napisal(a): ...

Tudi sama sem imela kar nekajkrat avto na kleparskem popravilu na servisu Lekše pa se mi niti enkrat ni zgodilo to kot Ursusu. Dokumentacije tudi jaz nisem prejela nobene, saj vse pošljejo na zavarovalnico, zato pa jim podpišemo odstopno izjavo, da sami nimamo nobenih težav glede plačila. Na željo stranke pa tudi pošljejo na dom če stranka to želi. Servis Lekše obstaja že od 1966 leta in preprosto ne verjamem, da bi počel to kar piše Ursus. Kot stranke imamo vedno zakonsko pravico se pritožiti v 8 dneh in reklamirati nestrokovno popravilo ali umazanijo v avtu in sem prepričan, da bi pri servisu Lekše to sigurno upoštevali.

LP



Na vrh
Airbus
05 mar 2010, 09:48
Član #1202
Prijavljen dne: 02 jul 2009, 10:36
Objav: 246
Upam, da res. Prihodnji teden meni menjajo zadnji odbijač, luč in barvajo blatnik. Do sedaj z njimi samo pozitivne izkušnje, zato sem na Triglavu tudi prosil, da delo opravijo pri Lekšetu.

LP, Grega
Na vrh
Ursus
06 mar 2010, 17:10
Član #488
Prijavljen dne: 09 nov 2007, 23:55
Lokacija: LJUBLJANA
Objav: 161
Mazi je napisal(a): ...

Tudi sama sem imela kar nekajkrat avto na kleparskem popravilu na servisu Lekše pa se mi niti enkrat ni zgodilo to kot Ursusu. Dokumentacije tudi jaz nisem prejela nobene, saj vse pošljejo na zavarovalnico, zato pa jim podpišemo odstopno izjavo, da sami nimamo nobenih težav glede plačila. Na željo stranke pa tudi pošljejo na dom če stranka to želi. Servis Lekše obstaja že od 1966 leta in preprosto ne verjamem, da bi počel to kar piše Ursus. Kot stranke imamo vedno zakonsko pravico se pritožiti v 8 dneh in reklamirati nestrokovno popravilo ali umazanijo v avtu in sem prepričan, da bi pri servisu Lekše to sigurno upoštevali.

LP





kako lepo za prvo objavo.

Da malo olepšam moj post ... Sam mehankar je bil izredno prijazen, tudi Igor me je (sicer v svojem stilu) pobaral, če mi lahko pomaga. Tako sem s servisa odšel prav pozitivno presenečen. Ko sem pa avto pobral, pa je pač bilo tako kot sem opisal. Kolega sta dejala, naj se takoj obrnem in peljem avto nazaj, da ne bom sam plačeval. Pa se mi pač ne da več zafrkavat pa tam jokat. Če mi prvič niso hoteli zrihtat, dvomim da bi potem kaj sploh dosegel. Mi je pa žal, če sem res izoliran primer.
Na vrh
dbiz
10 apr 2010, 20:15
Član #694
Prijavljen dne: 01 apr 2008, 12:01
Objav: 21
no.. 1. v življenju se mi je pr volvotu pržgala lučka na armaturi... in sem pelal k Lekšetu..
1. so mi zresetirali lučko in rekli, da naj pridem nazaj, če se zopet prižge.. in se je..
ob ponovnem obisku, mi je mehanik rekel, da je verjetno MAF slab, in ga je menjal... (400€+delo)
a lučka se je ZOPET prižgala... peljem seveda nazaj..
Naslednji dan me pokliče elekronik njihov, in me prosi za dovoljenje, če se lahko zapelje z mojim avtom, ker na njem ne najde nobene napake.. seveda sem privolil, rezultat pa je bil sledeči: naredili so mi popravke na softveru, dali nazaj moj Maf, ker ni bil slab, vrnili ves denar nazaj, in avto dela zaenkrat kot urica. VSI na servisu so bili izjemno prijazni,tako mehaniki, kot osebje v sprejemni pisarni. Zaenkrat je to daleč NAJBOLJŠI servis, s katerim sem imel opravka.. je pa res, da sem mogel priti nazaj 3x... ampak razumem, da je elektroniko težko porihtat v 1 minuti...
je pa lepo, če prideš na servis in se pogovoriš z mehaniki in vse zmeniš, kot pa naprimer na interclasu,kjer imajo v sprejemni takega arogantneža, da mu ni para, in nima pojma o pojmu če ga kaj vprašaš...
to je moje skromno mnenje...
Na vrh
Augi
11 apr 2010, 13:01
Član #1421
Prijavljen dne: 17 dec 2009, 14:10
Objav: 1003
Očitno nisi obiskal veliko servisov še...
Na vrh
Airbus
13 apr 2010, 15:08
Član #1202
Prijavljen dne: 02 jul 2009, 10:36
Objav: 246
Včeraj sem se ponovno (četrtič zaradi iste stvari) odpravil k Lekšetu. Pri menjavi zadnje luči so pozabili vstaviti rdeče pozicijske led diode... Diode so brez problema namestili, poleg tega pa še sprednjo desno parkirno luč, kjer je med tem pregorlea žarnica. Je bilo potrebno cca pol ure dela, ker je treba sneti prednji odbijač. Bili so prijazni, dovolili so mi prisostvovati postopku in niso zahtevali nobenega plačila.

Do sedaj lahko svoje obiske pri njih povzamem takole: ob predhodni najavi avto takoj vzamejo v delo, vse nadomestne dele imajo pripravljene in avto vnejo v dogovorjenem roku ali še prej. S tem, da so hitri, ni nič narobe, osebno pa bi bil bolj srečen, če bi si prvič vzeli kako uro več in naredili v prvo kot je treba, da mi nebi bilo potrebno avta voziti na popravljanje in dopolnjevanje narejenega. Osebje je sicer prijazno in dopolnilnih popravil mi do sedaj niso računali. Avto bi lahko (vsaj) ob večjih popravilih, ko je pri njih več dni, oprali.

LP, Grega
Na vrh
mihaelz
09 maj 2010, 11:19
Član #520
Prijavljen dne: 27 nov 2007, 11:08
Lokacija: TuPaTam
Objav: 446
Evo še moje izkušnje z Lekšetom, no od l. 1966, je že mogoče na svetu servis, ampak daljnega l. 1991, ko sem imel 264 V6 avtomatic l.1983, sem imel težave z vžigom oz. prostim tekom, so mal okrog gledal kot okrog vrele župe, pol mi pa reče g. Lekše, da najboljš, da na Denzla v Avstrijo peljem. (Zadevo mi je rešil g. Čič iz Ihana- Volvo legenda)

Od takrat naprej se nisem več pojavil tam do nedavnega lansko leto v Maju 2009 in sicer za Volvo V70 2.4 l.2003, ker je klimatska naprava začela slabše delovati.
Pri Lekšetu ga sprejmejo, pravijo, da bojo napolnili sistem in naj počakam pol urce in res hopsa pride serviser, ga odpelje nekam (na neko drugo meni neznano lokacijo). In res v pol urce pride nazaj in mi demonstrira kako dela klima in vrne ključe, plačam mal pod 60 Eur in se odpeljem. No čez tri dni klima zopet začne pojenjati, peljem nazaj in takoj pogledajo z lampo in ugotovijo, da pušča hladilnik. No pravijo, da bi prišlo to ene 500 evrov z menjavo in polnitvijo.... Hvala lepa za tak servis, še manj za kakšne bolj zahtevne posege.
Ko sem Lekšetu ta starmu omenil, da se mi ne zdi prav, da pripeljem avto na popravilo klime, mi jo napolnijo brez, da bi preverili, če sistem kje pušča, pokasirajo 60 in ko prideš nazaj 500 z polnenjem, se pravi jih 60 vržeš dobesedno v luft po zahvali servisa Lekše.

Odgovor Lekšeta, da niso mogli pogledat, ker ni bilo dovolj plina not in, da je treba itak nafilat prej, da vidiš kje pušča. Ja ja seveda ti men ne boš več pel pesmic Lekše, kot prvič sploh ni bil prisoten pri prevzemu, še manj pri polnenju, drugič pa bi morali narediti preizkus, preden spustijo avto iz rok. In glede na dosedaj preizkušeno ga odsvetujem. Ampak to so pač slovenski Volvo pooblaščeni servisi. Baje z izjemo Dumide, s katero še nimam izkušenj. Mene pri Lekšetu ne vidjo več., razen za kakšen rezervni delčič, pa še za to so bolj ažurni pri Summitu in bolj zainteresirani, še vedno pa mal začudeni, ko sprašuješ za dele za 740.

Mi je pa Jože v Šentvidu zadevo zamenjal za dobrih 250 Eur ne pa za Lekšetovih 500!!!

Moje mnenje, moja odločitev, drugi pa presodite sami

Mihael Žnideršič

[ Uredi 10 maj 2010, 11:01 ]
Na vrh
alfaromeo
10 maj 2010, 08:45
Prijavljen dne: 12 nov 2006, 21:59
Objav: 3866
Pravila velevajo, da se je potrebno pod grajo ali pohvalo podpisati s polnim imenom.
Na vrh
Echbart
20 okt 2011, 10:54
Član #1822
Prijavljen dne: 05 sep 2010, 23:16
Objav: 78
Tale mesec se je moj V40 odločil,da malo izpljune vse dele, ki so bili nekaj po domače popravljani. Tako da sem bil naservisu Lekše kar nekajkrat.

Moj vtis je takšen, da stavri naredijo dobro - vendar jih kdaj povozi hitrost in gužva dela,tako da moraš kdaj peljati avto nazaj, dadokončajo. ( naprimer ob menjavi stikala za luči in kontorlne plošče so pozabili povezati nazaj zadnji brisalec in pojdi neazaj, daše to uštimajo ).

Cene so seveda poblaščenemu serviserju primerne. Vsekakor bom ga še kdaj odpeljal tja ( predvsem če bo kej z mašino ali pa elektirko narobe ).

Edino kar pogrešam, so kakšni popusti za redne stranke...ugodnosti mogoče.

Jošt Hobič
Na vrh
Terminator
20 okt 2011, 15:20
Član #74
Prijavljen dne: 18 nov 2006, 18:29
Lokacija: Ljubljana
Objav: 2980
Echbart je napisal(a): ...

Tale mesec se je moj V40 odločil,da malo izpljune vse dele, ki so bili nekaj po domače popravljani. Tako da sem bil naservisu Lekše kar nekajkrat.

Moj vtis je takšen, da stavri naredijo dobro - vendar jih kdaj povozi hitrost in gužva dela,tako da moraš kdaj peljati avto nazaj, dadokončajo. ( naprimer ob menjavi stikala za luči in kontorlne plošče so pozabili povezati nazaj zadnji brisalec in pojdi neazaj, daše to uštimajo ).

Cene so seveda poblaščenemu serviserju primerne. Vsekakor bom ga še kdaj odpeljal tja ( predvsem če bo kej z mašino ali pa elektirko narobe ).

Če si član kluba vozimvolvo imaš popust
Edino kar pogrešam, so kakšni popusti za redne stranke...ugodnosti mogoče.

Jošt Hobič

Na vrh
Terminator
20 okt 2011, 15:20
Član #74
Prijavljen dne: 18 nov 2006, 18:29
Lokacija: Ljubljana
Objav: 2980
Echbart je napisal(a): ...

Tale mesec se je moj V40 odločil,da malo izpljune vse dele, ki so bili nekaj po domače popravljani. Tako da sem bil naservisu Lekše kar nekajkrat.

Moj vtis je takšen, da stavri naredijo dobro - vendar jih kdaj povozi hitrost in gužva dela,tako da moraš kdaj peljati avto nazaj, dadokončajo. ( naprimer ob menjavi stikala za luči in kontorlne plošče so pozabili povezati nazaj zadnji brisalec in pojdi neazaj, daše to uštimajo ).

Cene so seveda poblaščenemu serviserju primerne. Vsekakor bom ga še kdaj odpeljal tja ( predvsem če bo kej z mašino ali pa elektirko narobe ).

Če si član kluba vozimvolvo imaš popust
Edino kar pogrešam, so kakšni popusti za redne stranke...ugodnosti mogoče.

Jošt Hobič


Če si član kluba vozimvolvo imaš popust
Na vrh
KARO3575
16 nov 2011, 15:45
Član #261
Prijavljen dne: 26 mar 2007, 16:31
Objav: 135
Terminator je napisal(a): ...

Echbart je napisal(a): ...

Če si član kluba vozimvolvo imaš popust
Edino kar pogrešam, so kakšni popusti za redne stranke...ugodnosti mogoče.

Jošt Hobič


Če si član kluba vozimvolvo imaš popust


Ja, časi se menjajo, nekoč sem pripeljal V70 na servis in dobil 10%, zadnje 3 ali 4 servise pa velika 0% in tudi pri 5 pričakujem isto.
Vsi zaposleni so prijazni in poslušajo, včasih pa se res moraš tudi vrniti, da zadevo zaključijo do konca.
Tudi sam sem dobil Hyundaia, mislim da je bil Atos, pa sem prosil le za krajši test XC60 do Leclerca in nazaj, dokler ne naredijo servisa.

Moje osebno mnenje je, da jim manjka malce kreativnosti pri zadovoljstvu svojih strank. Srečo imajo, da so nekateri okoliški Volvo centri (še posebej Interclass - ) še precej slabši v tem.

D.Pelak

[ Uredi 30 apr 2012, 15:31 ]
Na vrh
doctor_v50
16 nov 2011, 22:16
Član #954
Prijavljen dne: 30 nov 2008, 15:55
Lokacija: ljubljana
Objav: 172
A kreativnosti jim manjka zato ker nisi dobil najnovejšega volva(xc60)za en krog po Lublan Nikjer ne piše da ti morajo dat ne vem kak avto,zato pa majo tam ena jajca k jih ni škoda.Če bi ga vsakmu ferbcu dal,da bi se pelu en krog,k je h njim prpelu svoj voziček na servis bi meu tak avto tam že 200 000km ampak pol pa spet ne bi blo dobr,bi se pa že prtožval da je zjeban. . .
Na vrh
bikedoc
16 nov 2011, 22:29
Član #425
Prijavljen dne: 21 jul 2007, 17:06
Objav: 456
token je napisal(a): ...

Bil danes tud jaz pri Lekšetu.

Ta gospod na rezervnih delih je videti totalno nezainteresiran, kot je že nekdo omenil prej je brskal po računalniku in se menil vmes z mano.
Ko sem ga povprašal za določene dele za serijo 300 in 700 mi je nekako deloval v stilu:"kdo pa še vozi te jajca"

na koncu sem rekel, da bom pobrskal po netu in našel dele, konc debate

David Dolenc


Se strinjam s tabo glede zainteresiranosti možaka na rezervnih delih.
Tudi jaz imam slabe izkušnje z njim in sedaj mi je sploh muka karkoli naročiti ker imam filing da samo težim, a sem že kar nekaj denarja zapravil za rezervne dele tam.
Ostalo osebje je pa ok. Vsa pohvale gre Joži, ki dela na sprejemu in ostalim mehanikom (predvsem Klemenu ).




[ Uredi 16 nov 2011, 22:42 ]
Na vrh
mihaelz
16 nov 2011, 23:33
Član #520
Prijavljen dne: 27 nov 2007, 11:08
Lokacija: TuPaTam
Objav: 446
bikedoc je napisal(a): ...

token je napisal(a): ...

Bil danes tud jaz pri Lekšetu.

Ta gospod na rezervnih delih je videti totalno nezainteresiran, kot je že nekdo omenil prej je brskal po računalniku in se menil vmes z mano.
Ko sem ga povprašal za določene dele za serijo 300 in 700 mi je nekako deloval v stilu:"kdo pa še vozi te jajca"

na koncu sem rekel, da bom pobrskal po netu in našel dele, konc debate

David Dolenc


Se strinjam s tabo glede zainteresiranosti možaka na rezervnih delih.
Tudi jaz imam slabe izkušnje z njim in sedaj mi je sploh muka karkoli naročiti ker imam filing da samo težim, a sem že kar nekaj denarja zapravil za rezervne dele tam.






Pospišem dobesedno!

Mihael Žnideršič

[ Uredi 16 nov 2011, 23:34 ]
Na vrh
S60D5Gear
17 nov 2011, 00:16
Član #1437
Prijavljen dne: 28 dec 2009, 09:59
Lokacija: Slovenija
Objav: 193
@doctor_v50: zakaj pa ne? A je avto zato, da stoji tam na ploščicah ali zato, da se vozi?
A je stranka zato, da svoj denar nosi na servis, obenem pa ne sme niti za en krog novega modela zapeljat?

Kdaj bomo dojeli, da servis obstaja zato da servisira stranke, ne da stranke servisirajo servis?

[ Uredi 17 nov 2011, 00:17 ]
Na vrh
mVm
17 nov 2011, 14:16
Član #1569
Prijavljen dne: 15 mar 2010, 09:19
Objav: 134
S60D5Gear je napisal(a): ...

Kdaj bomo dojeli, da servis obstaja zato da servisira stranke, ne da stranke servisirajo servis?


Točno to! Če ne bi blo tolk ljudi, ki tolerira vsa sranja, ki jim jih nardijo na servisih bi se morda kaj premaknilo. Primer: Da meni zaračunajo liter čistila za stekla in sm predtem nafilal do vrha grem v tožbo.
Na vrh
volhart
17 nov 2011, 18:15
Član #699
Prijavljen dne: 06 apr 2008, 18:17
Lokacija: Skofja Loka
Objav: 2461
Pohvale mehanikom in osebju na sprejemu. Hvala tudi Klemenu za nasvet zadnjic. Bi pa od nadomestnih avtov najraje peljal tisto belo 850 T5, ki jo majo tam parkirano.

Toni Cotar
Na vrh
Pojdi na stran  1 2 3 [4] 5

moderatorji: HIŠNIK, volvo5er, alfaromeo, RollingStone, AljAž

Skoči:     Na vrh

Powered by e107 Forum System
Prisotni
Gostov: 55, Članov: 0 ...

največ prisotnih: 1352
(Članov: , Gostov: 1352) v 20.03 - 12:40

Člani: 5973
najnovejši član: Ubvpwcrob
Dogodki
Ni dogodkov
Anketa

Kdaj in v katerem modelu je Volvo prvič predstavil laminirana stekla?

1972 - 240

1992 - 850

1944 - PV444/544

1986 - 360

Anketa je namenjena samo članom

glasov: 526
Prejšnje ankete