Dobrodošli
Uporabniško ime:

Geslo:


Zapomni se me

[ ]
[ ]
[ ]

Oglasi
http://www.seeklogo.com/images/1/740-logo-6E10838713-seeklogo.com.gif

Forumi
vozimvolvo.si :: Forumi :: Volvo servisi
<< Prejšnja tema | Naslednja tema >>   

servis Lekše [LJ]

Pojdi na stran  1 2 [3] 4 5
Avtor objava
Damijan
01 dec 2007, 13:45
Član #30
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 09:33
Lokacija: Preshgain
Objav: 1932
Meni ni problem počakati. Samo kaj naj potem naredim s črpalko, ki sem jo kupil za 368€ in ni crknila na avtu? Montiram mami na likalnik?

Prej, ko sem vozil AR, so na servisu tudi preventivno menjali z novimi deli, ali pa so si jih "sposodili" na drugem avtu, da so odkrili napako. Če je bila na koncu krivec le ena mala objemka, sem plačal le tisto malo objemko, vse ostale dele pa so zamenjali s tistimi delujočimi, ki so bili že na avtu.

Si ne predstavljam takega servisiranja, da rečejo, mislim da je šla črpalka. Daj 368€ pa bomo videli. Se izkaže da črpalka ni bila krivec, daj XXX€, ker je potrebno odžagati prednji del avta in bomo privarili novega. Pa to tudi ni bila napaka. Daj YYY€, da zdaj zamenjamo še zadnji del avta,........

Tako servisirat na tuje stroške je zelo lepo!


Sem si pri userju "Volvo5er" sposodil črpalko za gorivo, vendar stare nisem uspel dobiti ven. Je zelo zahebano odviti plastično matico, ki drži črpalko. In s5 bo treba na servis.

[ Uredi 01 dec 2007, 13:49 ]
Na vrh
Volvo. 4 life
01 dec 2007, 14:24
Član #384
Prijavljen dne: 22 jun 2007, 17:09
Objav: 3327
Podoben problem imam jaz z nosilci, ki jih menjamo in menjamo pa še z nobenim ni bolje( do sedaj strošek 400 EUR )... morda sploh niso nosilci, kdo ve! Res je da grem lahko na resvis pa mi oni pogledajo ( v primeru da imam za en drek mehanika), samo je pa treba v Maribor ( ker drugje pač niso dobri ), potem bom prišel pa tja ( zame je strošek tja in nazaj 50 EUR + malica), bodo pa rekli: to in to in to je za zamenjat, 1. stvar 4 dni za čakat, 2. stvar 14 dni za čakat........ in jaz zopet domov in čez 14 dni spet v MB, zamenjajo dele in potem odkrijejo še kakšno npr. roko in spet domov in čez teden dni nazaj............ etc........

Mislim da bi mogli to nekako drugače poštimat!
Na vrh
Ovlov
01 dec 2007, 16:21
Član #257
Prijavljen dne: 22 mar 2007, 04:15
Objav: 700
V 70 AWD je napisal(a): ...

Podoben problem imam jaz z nosilci, ki jih menjamo in menjamo pa še z nobenim ni bolje( do sedaj strošek 400 EUR )... morda sploh niso nosilci, kdo ve! Res je da grem lahko na resvis pa mi oni pogledajo ( v primeru da imam za en drek mehanika), samo je pa treba v Maribor ( ker drugje pač niso dobri ), potem bom prišel pa tja ( zame je strošek tja in nazaj 50 EUR + malica), bodo pa rekli: to in to in to je za zamenjat, 1. stvar 4 dni za čakat, 2. stvar 14 dni za čakat........ in jaz zopet domov in čez 14 dni spet v MB, zamenjajo dele in potem odkrijejo še kakšno npr. roko in spet domov in čez teden dni nazaj............ etc........

Mislim da bi mogli to nekako drugače poštimat!



Kaj res ne bi šlo en dan brez malice?
Na vrh
AljAž
01 dec 2007, 16:31
Prijavljen dne: 20 nov 2006, 09:44
Lokacija: nM
Objav: 3767
Dejmo fantje mal pogledat kak je naslov te teme!
Na vrh
bobo
22 maj 2008, 10:47
Član #500
Prijavljen dne: 15 nov 2007, 13:14
Objav: 111
Včeraj so mi na servisu Lekše opravili redni servis pri 140.000 km (v50 2.0d).
Po telefonu so mi dejali, da je cena servisa približno 250€. Ko sem jih vprašal zakaj ne vedo točne cene (sprejemljiva so mi nihanja +/-10%, zaradi dotakanja različnih tekočin...) mi niso znali odgovoriti.
Ko sem prišel po avto je bil račun cca 380€, objasnili so mi, da so zamenjali zavorne ploščice na zadnjih diskih (57€)- mimogrede na vseh servisih, kjer sem avtomobile servisiral do zdaj so te za takšno menjavo po tel. prej prosili za dovoljenje. Ko sem pred mesecem dni menjal pnevmatike na AMZS- pretirane obrabe ploščic še ni bilo opazit.

Če koga zanima lahko objavim celotno specifikacijo računa!

Povišanje cene za cca 30% glede na dano informacijo, če odštejem ceno plošcič se mi zdi svinjarija in nateg glede na to, da so ob mojem klicu natančno vedeli cene olja, filtrov in ostalega kar je treba zamenjat + čas, ki ga potrebujejo za servis.
Prijaznost osebja je sicer OK.

Svojega avta na tem servisu ne bom več servisiral.
Na vrh
alfaromeo
22 maj 2008, 11:03
Prijavljen dne: 12 nov 2006, 21:59
Objav: 3866
PROSIM DA PODPIŠEŠ SVOJ POST S POLNIM IMENOM IN PRIIMKOM, drugače bo post izbrisan.
Na vrh
bobo
22 maj 2008, 11:09
Član #500
Prijavljen dne: 15 nov 2007, 13:14
Objav: 111
nisem vedel, da se je treba podpisat, ko gledam nazaj pa vidim, da jih večina ni podpisan ih.
Po barvi in in velikosti črk sem očitno napravil največji prekršek v zgodovini foruma do zdaj



lp

[ Uredi 07 sep 2015, 15:09 ]
Na vrh
alfaromeo
22 maj 2008, 13:22
Prijavljen dne: 12 nov 2006, 21:59
Objav: 3866
@BOBO: Si brezveze sarkastičen. Pač taka so pravila, so what?

Sicer se mi zdi primerno, da malo predebatiramo tvoj "dogodek" s servisem Lekše.

Malo se postavi v njihovo kožo in se vprašaj, kaj bi ti povedal, ko bi te nekdo vprašal, koliko bo stal servis na 140kkm. Verjetno bi težko povedal točno številko, ker ne poznaš stanje avtombila itd. Nekaterim pri teh prevoženih kilometrih menjajo lahko tudi sklopko, šobe za vbrizg goriva, turbine, EGR ventil, npr. Skratka sprejemna pisarna ne ve, v kakšen stanju je tvoj avtomobil pri 140kkm.

V kolikor bi bilo vse okey, bi se račun približal obljubljeni številki, ker je pa verjetno bilo potrebno menjati "pakne" je račun višji. Pri paknah računaj še delo. In zakaj smatraš to kot natego? So ti morda računali nekaj česar ti niso naredili ali "monitrali" na avtomobil. Ti je povedal majster na AMZS, da so ploščice še okey ali si to ugotovil sam. Verjetno mojstri, ki šraufajo avtomobile že več let ali več dest let, vedo kaj delajo, ali pač ?!?

Verjetno tudi sam pričakuješ od servisa, da ti izda izpraven avtomobil s katerim boš lahko naredil naslednji interval, ne da bi obiskal serviserja.

Sicer pa zakaj je že Lekše slab servis? Po prebranem postu je odgovor, Zato ker je predrag. HAHAHAH... vic stoletja.
Na vrh
volhart
22 maj 2008, 14:03
Član #699
Prijavljen dne: 06 apr 2008, 18:17
Lokacija: Skofja Loka
Objav: 2461
Veliko je govora o tem, kako drag je servis. Ne dolgo nazaj sem prvič peljal katerikoli avto na uradni servis in sicer V70 2001 k Lekšetu. Cena je bila okrog 560 EUR, pri tem da so precej zadev zamenjali. Zanima me koliko sicer plačate drugje in ali je Lekše res dražji od npr. Dumide ali Summita.
Verjamem, da je uradni servis dražji od lokalnih mehanikov (prijateljica je na A6 karavanu naredila servis za 160 EUR). Ali je to dobro ali slabo, bom šele videl. Kot sem jaz videl, so drage le delovne ure in pa DDV, cene delov pa so pač takšne kot so.
Na vrh
alfaromeo
22 maj 2008, 14:29
Prijavljen dne: 12 nov 2006, 21:59
Objav: 3866
Kolikor je meni znano ima Lekše nižjo urno postavko kot Summit. Opozoril bi še na dejstvo, da lahko pri Lekšetu člani KLVV uveljavljajo 5% popust.

Kozolc mehaniki so jasno cenejši. Ničesar nima prijavljenega, zato tudi ne plačuje davkov, skratka operira z bruto "denarjem". In kozolc mehaniki so cenejši zgolj zaradi tega ker "ne računa" ur. rezervni deli so pa enako dragi.
Na vrh
Mihc V50 T5
22 maj 2008, 14:42
Član #403
Prijavljen dne: 06 jul 2007, 14:15
Lokacija: Podsmreka ( Dobrova-Polhov Gradec)
Objav: 725
Da malo po sodelujem, čeprav poznam osebo, ki dela na IC-ju bom useeno šel intervalni servis delati k Lekšetu. Kar sem pa z kolegom zamenjal na volvu so bile sprednje ploščice 67,32€, do intervala imam pa še cerka 1000km. Na lekšetu sem pa že opravil servis, nekaj časa nazaj. so mi pa zamenjali olje pa filter pa neke dihtunge, za 170€ in se sprašujem zakaj mi niso zamenjali takrat ploščic. Saj so me uprašali če lahko še kaj zamenjajo, če je potrebno pa sem rekel DA.
Mislim da v Ljubljani in njeni okolici ni bolšega servisa kot Lekše in cenovno ugodnega.

Miha Kristan
Na vrh
bobo
22 maj 2008, 15:07
Član #500
Prijavljen dne: 15 nov 2007, 13:14
Objav: 111
Očitno se nismo najbolje razumeli, nikjer nisem napisal, da je Lekše drag v primerjavi z drugimi ali da svoje delo opravljajo slabo. Nasprotno pohvalil sem odnos osebja do stranke!

Prvič sem avto servisiral v Ljubljani, predhodno sem poklical za ceno servisa na Interclass (300€), Sumit (350€) in k Lekšetu (250€). Odločil sem se na podlagi cene in vaših izkušenj na tem forumu, ki so favoriziorale Lekšeta.

Pri rednih servisih avtomobila obstajata dve vrsti postavk. Del, ki ga bom laično imenoval fiksne postavke; v katerega lahko štejemo olje, filter olja, filter klime... skratka dele za katere 100% vemo, da jih bo serviser zamenjal in za katere natančno vemo koliko stanejo.
Drugi del, variabilni,pa so deli, katerih menjava je odvisna od obrabljenosti, stanja vozila npr. zavorne ploščice, sklopka, razna tesnila...

Postavke iz prvega fiksnega dela so tiste, ki so jih sprva ocenili na 250€, kasneje pa so jih zaračunali cca 300€ (z že odštetimi zavornimi ploščicami).
Kot ste že ugotovili fantje šraufajo avtomobile že od l. 1966 in prav gotovo vedo koliko časa in materijala potrebujejo za določen servis. Ravno zato me moti odstopanje od inf. cene za cca 30%
Drugi variabilni del pa so zavorne ploščice, ne bom se spuščal v debato ali so bile zrele za zamnejavo, ker vas ni bilo ne pri Lekšetu, ne na Amzsju.
Pri zamenjavi ploščic me moti odnos. Pri mehanikih na štajerskem koncu je navada, tudi pri Dumidi, da če odkrijejo kakšno nepravilnost, preveliko obrabo ali kaj podobnega pri delih avta, ki se sicer pri standardnem servisu načeloma menjajo po potrebi , da te pred zamenjavo o tem obvestijo po telefonu. Da ima stranka občutek, da lahko sama odloča o tem ali se naj del zamenja ali ne. Itak se v 90% primeriov stranka odloči za menjavo.

Se iskreno opravičujem, če sem z mojim postom komu stopil na žulj, takšno je pač moje mnenje in mislim, da sem ga dobro utemeljil, seveda pa razumem, da nekateri zadevo vidite drugače in ni nujno, da je moje mnenje pravilno.
Na vrh
alfaromeo
22 maj 2008, 15:25
Prijavljen dne: 12 nov 2006, 21:59
Objav: 3866
Če smo že natačni je bil servis dražji za 20% in ne 30%. Kar je kar velika razlika -> 33,3% .

Res je, lepo in dobro si razložil kaj te moti. Morda bi pa naslednjič veljalo gospo v sprejemni pisarni opozoriti, da vas naj pokličejo v primeru, da bodo menjali kaj več kot je olje filtri itd....



[ Uredi 22 maj 2008, 15:25 ]
Na vrh
Poršejčkov at
22 maj 2008, 17:40
Član #745
Prijavljen dne: 06 maj 2008, 22:53
Lokacija: Zgornje Pirni?e
Objav: 263
Se povsem strinjam s tem, kar je napisal Bobo. Mene je pred 100 leti na enak način "nategnil" serviser za Ford-a, ki mi je meni-nič, tebi-nič zamenjal sklopko in vse kar spada zraven.

100 let že šraufajo avte, pa točno vedo, koliko je fiksni del servisa na določenih kilometrih.

Vsak pošten serviser mora stranko pozvati na soglasje za popravilo in zamenjavo, ne pa začeti z: ker sem razdrl, sedaj ne smem zapreti, ker morate menjati.

To je natega!

Nimam nič proti Lekšetu ali komerkoli, vendar red mora biti.

Kaj bi pa naredil, če bi mu plačal 275 € in rekel: to je +10%, za ostalo se pa tako nisva zmenila?!

, lp, ata
Na vrh
Damijan
22 maj 2008, 18:17
Član #30
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 09:33
Lokacija: Preshgain
Objav: 1932
Po zakonu je serviser dolžan pregledati vse stvari in se za dodatna dela posvetovati z lastnikom. Opravljena in odklonjena dela se zabeležijo, da ni potem serviser kriv za morebitnmo nezgodo.
Na vrh
volhart
22 maj 2008, 19:13
Član #699
Prijavljen dne: 06 apr 2008, 18:17
Lokacija: Skofja Loka
Objav: 2461
Bobo, brez zamere, ne leti nate. Gre za tiste, ki pravijo, da se vse skupaj bolj splača servisirat samostojno ali pa pri, kot pravite neuradnih mehanikih.
Super, sedaj poznamo zakon...to je to. Kaj pa glede popravil, ki nič ne popravijo (glejte debato malce višje iz 2007)? Ali zakon kakorkoli omenja te vrste servisov?
Na vrh
Miki Miška
05 feb 2009, 10:30
Član #691
Prijavljen dne: 30 mar 2008, 12:39
Objav: 8
KO BO POST PODPISAN S POLNIM IMENOM IN PRIIMKOM BO VRNJEN.

moderator alfaromeo

[ Uredi 05 feb 2009, 12:38 ]
Na vrh
JanT5
05 feb 2009, 10:43
Član #713
Prijavljen dne: 14 apr 2008, 16:29
Objav: 319
Zoprna situacija. Vidim, da zadnje čase niste zadovoljni z Lekšetom, meni pa se zdi še najboljši v Ljubljani... Res pa je da z drugimi servisi nimam preveč izkušenj...
Na vrh
KARO3575
05 feb 2009, 17:20
Član #261
Prijavljen dne: 26 mar 2007, 16:31
Objav: 135
Lahko, da je najboljši a vseeno ima še veliko možnosti za izboljšanje do popolne usluge, ki jo sam pričakujem pri Volvo servisu. Vseeno gre le za premium brand in povprečnost ni dopuščena.


Na vrh
Majkl
05 feb 2009, 23:19
Član #359
Prijavljen dne: 05 jun 2007, 22:48
Objav: 346
Še mojih 5 centov, ker se mi (pre)hitro bliža 120kkm na moji v40, sem obrnil nekaj tel. št in se pozanimal glede okvirnih cen za velik servis. Summit okrog 1000€, Dumida 800€, Lekše 600€+,! Je res tu notri razlika samo v ceni delovne ure, ali...?! 400€ je kr zajetna razlika, kje jo naberejo, oz kako jo drugi privarčujejo?


Na vrh
alfaromeo
06 feb 2009, 09:01
Prijavljen dne: 12 nov 2006, 21:59
Objav: 3866
Nekaj sigurno na podlagi delovne ure, ki je na summitu sigurno dražja kot pri Lekšetu.
Na vrh
bvogri
06 feb 2009, 10:02
Član #36
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 13:08
Lokacija: Ljubljana
Objav: 1574
Pa prepričat se je treba da menjajo tudi napenjalec... ker sem slišal že da si veliki servis lahko tolmačijo drugače (samo jermen). Brez napenjalca je še 100€ preveč.
Res je tudi da odvisno od postavke ure in kaj je za njih velik servis... teko da pozanimaj se za vse
Na vrh
aly
07 feb 2009, 01:22
Član #773
Prijavljen dne: 02 jun 2008, 10:19
Lokacija: Kranj
Objav: 429
Ob nakupu rabljenega V50 so mi pri Lekšetu svetovali, da iz varnostnih razlogov takoj naredim check in manjši servis. Zaprosil sem, če sem lahko zraven, ko bodo šraufali in so mi dovolili.
Serviserja sem spraševal vse mogoče, pa se ni nič pritožil. In ja, tudi zadnje zavorne ploščice je zamenjal kar na hitro. Ni me nič vprašal, če lahko zamenja, ampak je samo rekel, da je potrebna zamenjava. In čez 2.5 sekunde je že imel v roki škatlo z novimi.

Sicer so me pa še vedno poklicali po telefonu, če je bil kak večji del za poštimat (in plačat). Menjava ploščic se mi ne zdi velik strošek. Bolj me moti dotakanje vitrex-a, ki ga res ne bi bilo treba. Naslednjič ga bom natočil do pokrovčka.

Lahko pa ob oddaji avta zahtevaš, da ti shranijo vse zamenjane dele. Če si skeptik, pa dele, ki veš da jih bodo menjali označiš s kakšno prasko, razo; in ko dobiš del, točno vidiš če so ti kaj podtaknili, ali je res iz tvojega avta.

Pa še to, velikokrat sem jim že kaj jamral po telefonu ali osebno, vedno so bili prijazni. Edino tip na rezervnih delih je malo bolj robat.
Skratka, k Lekšetu grem še. Že kar ta torek. Bom prvič uveljavljal članski popust

Aljaž Ogrin.
Na vrh
Spletna stran
Terminator
07 feb 2009, 17:38
Član #74
Prijavljen dne: 18 nov 2006, 18:29
Lokacija: Ljubljana
Objav: 2980
aly je napisal(a): ...
Pa še to, velikokrat sem jim že kaj jamral po telefonu ali osebno, vedno so bili prijazni. Edino tip na rezervnih delih je malo bolj robat.


tega tipa bi pa tako v rit sunil dobesedno Sam zelo nerad kličem po telefonu in se menim, grem raje osebno tja, pa še takrt mi kaže hrbet in čara po računalniku, saj se mu vidno vidi da se mu ne da ubadati z mano

Ko sem nazadnje spraševal za lambdo mi je najprej po telefonu rekel od 170€ do 250€, pa sem mu vse povedal za točno kater avto me zanima, smao se mu ni dalo pogledati točne cene, mene pa zanima TOČNA, ker sem primerjal z ostalimi servisi in ker sem ga imel povhen kufer (tudi odnos po tel. je bil slab), sem bil tudi sam malo nesramen in m urekel, da mi nebo govoru da so cene lambd za use volvote približno iste, saj sem mnenja da za mojo staro V40 ni niti približno ista kot za kakšno XC90

No potem sem šel osebno tja in mu ni delal računalnik (odnos je bil zopet zelo slab), vendar sem mu kar težil in mi je potem rekel da je okoli 200€, pa sem rekel da bom še prišel, je rekel prav (mogoče je mislil da se bom naveličal ). Tako da se modšel čez par dni zopet in ga lepo presol za ceno lambde in kataloško številko, pa je spet nekaj momljal in na koncu popustil in mi zapisal kataloško številko, ter točno ceno lambde, ki je mimogrede 156€ (in to zame še zdaleč ni blizu 250€)


huh... sem spet malo jeze stresel
Skratka upam da bo spremenil svoj odnos ali pa ga naj zamenjajo

Bi pa pohvalil gospo, ker sem prišel z vprašanjem in me je prijazno odpeljala v delavnico, kjer sem prijetno poklepetal z mehanikom in se z njim zmenil, da pripeljem avto, da mi ga priklopi na tester, kar se je tudi res zgodilo, pa še varovalko mi je zamenjal in me takoj vzel preko vrste pa kar je še najbolj, da je bilo popolnoma zaston


Andrej Kolarec

[ Uredi 07 feb 2009, 17:39 ]
Na vrh
Torkel
08 feb 2009, 08:03
Član #124
Prijavljen dne: 12 dec 2006, 23:10
Lokacija: Pogosto v Volvu
Objav: 545
Tudi sam imam nekaj izkušenj s servisom Lekše. A pri menjavi zavornih ploščic me niso še nikoli poklicali, česar tudi ne pričakujem. Ko pripeljem avto na servis, od njih pričakujem, da bodo zamenjali vse, kar je razumno in potrebno zamenjave. Jasno pa je, da pa pričakujem, da me v primeru zamenjave sklopke pokličejo in popvrašajo po dovoljenju. Podobno delajo tudi na drugih servisih. Pri hiši imam tudi Suzukijevo Vitaro in tudi to vozim na pooblaščen servis. Odnos je podoben. Pokličejo, če je kaj posebnega. Spomnim se celo klica pred časom, ko je bila potrebna menjava sklopke. Poklical me je serviser in povedal, da je sklopka na koncu in predlagal zamenjavo. V naslednjem stavku mi je dejal, da lahko v avto vgradi originalno, italijansko ali obnovljeno. Povedal je, da italijanska ni dosti slabša od originala, obnovljene pa mi, ker ve da bom imel avto še dolgo časa, ne priporoča. Tak odnos sam pričakujem od servisa. Ob takem odnosu tudi ne gledaš na vsak evrček, ki gre ob plačilu računa na konto servisa.

Aleš Jug
Na vrh
DoomStar
09 feb 2009, 09:19
Član #956
Prijavljen dne: 01 dec 2008, 22:02
Lokacija: Ribnica
Objav: 295
Žio!

V petek sem dvignil volvaka iz servisa.... račun za redni servis pa ->

S40/2.0T/03


NAZIV KOLIČINA VREDNOST

OLJNI FILTER 1KOS 9,00 €
FILTER 1KOS 20,00 €
FILTER KLIME 1KOS 29,40 €
ZAVORNE PLOŠČICE S/V40 ZADNJE 1KOS 55,30 €
SVEČKE GRT 1KOS 38,86 €
OLJE CASTROL SLX PROF. 5W-40txt 5,30 litra 79,61 €
TESNILO CU-DIN 7603A 18X24 1KOS 0,75 €
TESNILO POKROV MOTORJA 1KOS 2,30 €
ZATIČ VRAT 1KOS 1,00 €
DELO III. 2,5 T 87,50 €

Brez DDV 323,72 €
5% članski popust 16,20 €

skupaj brez DDV 307,52 €
DDV 61,5 €

Za plaćilo 369,02 €



lp
Na vrh
Spletna stran
Terminator
13 feb 2009, 18:47
Član #74
Prijavljen dne: 18 nov 2006, 18:29
Lokacija: Ljubljana
Objav: 2980
Danes bil zopet pri lekšetu in jih morma zelo pohvaliti

Sem klical ob 8:00, govoril z mehanikom in izvedel kaj je vzrok moji napaki in da imajo dele na zalogi, zato sem zaprosil, če mi lahko zadevo uredijo danes, ker grem jutri na pot in so mi rekli naj pridem ob 13:00, ter da bom lahko počakal (ves čas sem bil zraven, ko so delali) in se pogovarjal in pohecal z mehaniki in ostalim osebjem nato sem le še plačal in odšel nazaj v službo

Tako da še en velik plus iz moje strani za servis Lekše


Andrej Kolarec

[ Uredi 13 feb 2009, 18:48 ]
Na vrh
alfaromeo
16 feb 2009, 12:07
Prijavljen dne: 12 nov 2006, 21:59
Objav: 3866
V petek 6.02 sem pri Lekšetu opravil optiko. Zadeva je bila urejena hitro in prijazno.

Lekše
Na vrh
Seid02
09 mar 2009, 09:08
Član #927
Prijavljen dne: 11 nov 2008, 07:59
Objav: 242
Danes sem pustil svojo s60-tko, na lekšetu da mi poličajo desno stran ter vetrobransko steklo, upam da bo ok narejeno , za nadomestno vozilo sem pa dobil s70 2.4i .
Ali imajo vse s70-tke trdo stopalko od gasa ? ta jo ima trdo zeelo trdo . pa še nikamor ne gre.
Na vrh
Spletna stran
bvogri
09 mar 2009, 11:09
Član #36
Prijavljen dne: 13 nov 2006, 13:08
Lokacija: Ljubljana
Objav: 1574
Damijan je napisal(a): ...

bencinsko črpalko za 368€....


Sicer staro ampak. Verjetno je to komplet z ohišjem? Če kdo rabi lahko napišem cifro samo boscheve črpalke ki je v ohišju. Sta dve cifre vsaj za 850&co. ena je stara ena pa novejša ki je zamenjava za to prejšnjo. Se pa da rešit tudi tako kot sem sam

Seid02 je napisal(a): ...

Ali imajo vse s70-tke trdo stopalko od gasa ? ta jo ima trdo zeelo trdo . pa še nikamor ne gre.


Ne nimajo trde, kvečemu obatno zelo mehka je če je vse v redu. Nikamor ne gre?... katero motorizacijo pa imaš v S60. Možno, da je S70 pač zjebana
Sej vemo kovačeva kobila pa to.
Še to morda kdo ve kdo opravlja ličarske storitve za Lekše?

No ko ravno pišem, bi mel eno kritiko še izpred nekaj mesecev ko sem reševal ABS problem. Ker ni šlo brez reseta računalnika, sem poklical na Lekše. Najprej sem moral počakat da se njihov elektronik vrne ker ostali ne obvladajo testerja Potem pa ko sem ga dobil je začel pametovat, da je verjetno skurjen računalnik če smo ga sami popravljali, da ni zagoto da bo sploh še delalo. Da bo treba potrobno pogledat kako pa kaj in da samo reset ne reši stvari ponavadi... Sem se že po telefonu zahvalil za sodelovanje in šel do Vilija v grosplje, ki mi je do sedaj vse podobne primere rešil takoj in tudi tokrat ni bilo problema.
Pa še pohvala. Torej sam Lekše se je zelo potrudil v iskanju stekla za luč.

Blaž Vogrič

[ Uredi 09 mar 2009, 11:22 ]
Na vrh
lupen
09 mar 2009, 11:36
Član #160
Prijavljen dne: 09 jan 2007, 04:36
Objav: 383
alfaromeo je napisal(a): ...

V petek 6.02 sem pri Lekšetu opravil optiko. Zadeva je bila urejena hitro in prijazno.

Lekše

Živio.Koliko pa je bila optika na Lekšetu?Sprašujem namreč,če je kaka razlika med vulkanizerjem in pooblaščencem.Lep pozdrav
Na vrh
Pojdi na stran  1 2 [3] 4 5

moderatorji: HIŠNIK, volvo5er, alfaromeo, RollingStone, AljAž

Skoči:     Na vrh

Powered by e107 Forum System
Prisotni
Gostov: 50, Članov: 0 ...

največ prisotnih: 1352
(Članov: , Gostov: 1352) v 20.03 - 12:40

Člani: 5973
najnovejši član: Ubvpwcrob
Dogodki
Ni dogodkov
Anketa

Kdaj in v katerem modelu je Volvo prvič predstavil laminirana stekla?

1972 - 240

1992 - 850

1944 - PV444/544

1986 - 360

Anketa je namenjena samo članom

glasov: 526
Prejšnje ankete