Dobrodošli
Uporabniško ime:

Geslo:


Zapomni se me

[ ]
[ ]
[ ]

Oglasi
http://www.seeklogo.com/images/1/740-logo-6E10838713-seeklogo.com.gif

Forumi
vozimvolvo.si :: Forumi :: Volvo servisi
<< Prejšnja tema | Naslednja tema >>   

Serviser Jože - Vižmarje

Pojdi na stran  1 2 [3]
Avtor objava
urber
25 feb 2012, 21:45
Član #921
Prijavljen dne: 03 nov 2008, 15:29
Lokacija: Laško
Objav: 817
Dvomim da bi on iz dobre volje natankal avto iz slabih 1/4 na 3/4.

Še vedno nisi nič porekel na mojo izkušnjo. Kako bi branil Jožeta? Je vse popolnoma prav naredil, le jaz sem zmešan, pričakujem vse tipi-topi, normalno je da je avto 18dni na popravilu, od tega se ga prvih 12 dni prtaknu ni (takšne so bile njegove besede, prtaknu, brez pardon, se opravičujem, je prišlo to vmes, bilokaj), nakoncu dobiš nevozen avto, to je vse normalno? Ajej...
Na vrh
bsheep
25 feb 2012, 21:52
Član #1928
Prijavljen dne: 03 nov 2010, 22:33
Objav: 512
Drugac pa -joey- a se ti zdi normalno da ti serviser zamenja levo roko v desno ti pa v puso zabode izvijac in puso prelukna tako bos lahko sov nazaj do njega da ti se desno zamneja! ???????????????? To mi je Joze naredu...

Sploh nevem zakaj ga brans????
Na vrh
-joey-
25 feb 2012, 22:38
Član #49
Prijavljen dne: 14 nov 2006, 09:23
Objav: 420
bsheep je napisal(a): ...

Drugac pa -joey- a se ti zdi normalno da ti serviser zamenja levo roko v desno ti pa v puso zabode izvijac in puso prelukna tako bos lahko sov nazaj do njega da ti se desno zamneja! ???????????????? To mi je Joze naredu...

Sploh nevem zakaj ga brans????


A ti je res to naredu??? Če je kako veš? Zdej sem pa kar šokiran.
Na vrh
lukanovak
26 feb 2012, 08:36
Član #2569
Prijavljen dne: 19 jan 2012, 17:35
Lokacija: Koper
Objav: 137
Fantje kaj pa ce je joey -> joze? Nikoli ne izkljuci te moznosti;). Sicer pa to kar dela ta joze ni nicemur podobno,samo stranke si odbija, navsezadnje bi z forumasi lahko mnogo zasluzil, saj se na forumu vse zve.gdo je dobr serviser, gdo ni. Raje dat evro vec pa dobim delo z računom ter garancijo,kot pa da mi ga tak serviser unici. Na mojem volvaku je dumida vse delala,vsi servisi pri njih tako da sem zelo zadovoljen z poreklom servisov ter opravljenim delom. LP! Novak Luka
Na vrh
-joey-
26 feb 2012, 08:50
Član #49
Prijavljen dne: 14 nov 2006, 09:23
Objav: 420
Poglejte jest nisem Jože, je Kregar Jan kupil 850 od mene pa naj vam on pove kdo sem, saj je bil pri meni doma. Ne zagovarjam takšna dejanja pa ni važno kdo je, resnično pa nisem vedel da je tako hudo. Jest sem zaenkrat z njim zadovoljen bom pa od sedaj naprej bolj pazljiv.
Na vrh
volhart
26 feb 2012, 08:56
Član #699
Prijavljen dne: 06 apr 2008, 18:17
Lokacija: Skofja Loka
Objav: 2461
Pri jozetu sem kupil nekaj delov...vedno je bilo OK. Nisem pa nikoli servisiral avta pri njem, to pocnem sam.

Toni C.
Na vrh
JanT5
26 feb 2012, 10:44
Član #713
Prijavljen dne: 14 apr 2008, 16:29
Objav: 319
Jožeta poznam že kar nekaj let, sem bil večkrat tam in bil vedno zadovoljen. Kupil sem tudi kar nekaj delov pri njemu in je bilo vedno vse ok. Res je, da je bil kakšen del malo dražji kot sem pričakoval, ampak drugje se ga ni dalo dobiti, tako da je bila cena razumljiva. Jože je dober človek, verjamem da se je komu zameril, ampak do mene je bil vedno korekten in pošten.

LP, Jan Pogačnik

[ Uredi 26 feb 2012, 10:45 ]
Na vrh
bsheep
26 feb 2012, 11:32
Član #1928
Prijavljen dne: 03 nov 2010, 22:33
Objav: 512
Res je naredu to z desno roko....ko mi je Joze popravlju masino in jo polovico ven uzel bi lahko kaksen semering zamenju ker to ni strosk okol 20eur stane.In zdaj po enmu letu moram semering menjat in spet masino razdirat ker Joze tega ni naredu...

Lej sami dokazi da spet k njemu nazaj vozs...

Tisti k mate se kar dobre izkusnje pac imate sam prej k slej bo kj slabega saj si lahko preberete vse v tem postu kaj vse je naredu in kaj dela...

Od mene pa se od koga , dobro namerno STRAN OD NJEGA !

[ Uredi 26 feb 2012, 11:34 ]
Na vrh
Terminator
28 feb 2012, 16:36
Član #74
Prijavljen dne: 18 nov 2006, 18:29
Lokacija: Ljubljana
Objav: 2980
JanT5 je napisal(a): ...

Jožeta poznam že kar nekaj let, sem bil večkrat tam in bil vedno zadovoljen. Kupil sem tudi kar nekaj delov pri njemu in je bilo vedno vse ok. Res je, da je bil kakšen del malo dražji kot sem pričakoval, ampak drugje se ga ni dalo dobiti, tako da je bila cena razumljiva. Jože je dober človek, verjamem da se je komu zameril, ampak do mene je bil vedno korekten in pošten.

LP, Jan Pogačnik


Se strinjam Sam sicer k njemu ne hodim več, ker meni veliko pomeni, da če se s serviserjem nekaj zmenim, da se tega kolikor se le da drži, v nasprotnem primeru pa me obvesti oz. se mi vsaj javi na tel. ko ga kličem, ne pa da se mi ne javlja tudi po en teden. Sam zastopim, da ima nekdo veliko dela in ne utegne, samo naj se mi potem vsaj javi oz. se je tudi zgodilo, da sem ga nato le priklical in sva se zmenila, da pridem drugi dan ob določeni uri, nakar sem prišel zaman on pa se seveda ni javil. Ko se je to zgodilo tretjič, sem mu poslal sms, da pridem drug dan po avto in da mora biti narejen in naj dela kar hoče, se je verjetno malo ustrašil in avto dokončal, sam pa nisem šel več k njemu na servis...

Sedaj hodim k svojemu mehaniku v okolici Vrhnike, ki je res mož beseda in največkrat zadeve uredi še pred rokom.... praktično mi vse popravi v enem popoldnevu, cenovno pa je tudi cenejši od serviserja Jožeta Kar je pa elektronike in ostalih p***** pa grem kar k Lekšetu

Andrej Kolarec
Na vrh
-joey-
03 mar 2012, 16:56
Član #49
Prijavljen dne: 14 nov 2006, 09:23
Objav: 420
bsheep je napisal(a): ...

baje mi avto vlece v levo ker mi je slampast Joze dal narobe nazaj gor feder , narobe je obrnen...Potem k sm peljal avto k kolegu ne vec jozetu je pogruntal da je se roka fuc in koncniki, po tehnicenm smo se ugotovili za levi feder ker je Joze puse menjaval.Zdaj je avto sel cez tehnicni...se zmeraj se pa ubadam z fedrom zaradi Jozeta...TKO DA STRAN OD NJEGA ! ! !!


Ti pa si majmun ne lagat fedra sploh ne moreš narobe obrnit. Kaj mate tolk proti jožetu sigurno se najbolj spozna na volve šlampast pa sigurno ni.
Pa kje so uni moji posti od Dumide???
Na vrh
lukanovak
03 mar 2012, 17:18
Član #2569
Prijavljen dne: 19 jan 2012, 17:35
Lokacija: Koper
Objav: 137
Valda da ga lahko,levega na desnega al pa obratno,sem sam vidu.in ne pri serviserju ampak tuning garazi. Se to povem, naj se gre za dumido, lekseta ali jozeta ali kogar koli drugega. Vsak lahko kaj zaje*e nobeden ni popoln in nikoli ne bo in tudi ce se pokritizira dumido kot ima @joey post naj se ga obdrzi gor da vsaj vsi vidimo za kaj se gre. LP! Novak Luka.
Na vrh
-joey-
03 mar 2012, 18:40
Član #49
Prijavljen dne: 14 nov 2006, 09:23
Objav: 420
lukanovak je napisal(a): ...

Valda da ga lahko,levega na desnega al pa obratno,sem sam vidu.in ne pri serviserju ampak tuning garazi. Se to povem, naj se gre za dumido, lekseta ali jozeta ali kogar koli drugega. Vsak lahko kaj zaje*e nobeden ni popoln in nikoli ne bo in tudi ce se pokritizira dumido kot ima @joey post naj se ga obdrzi gor da vsaj vsi vidimo za kaj se gre. LP! Novak Luka.


Hvala.
Na vrh
Volvo. 4 life
03 mar 2012, 18:55
Član #384
Prijavljen dne: 22 jun 2007, 17:09
Objav: 3327
Šalabajzer, sem mu to tud v obraz rekel, sicer posredno, pa mislim da je dojel. Saj še svojega avta ne zna skup zložit, kje pa bo potem še druge. Človek živi od rednih servisov, menjava olja, filtrov in preprodajo delov od zbitih avtov, to je pa to. Za preživeti mu ni hudega, vse ostalo je le še kak dodaten €€ za v žep, zgleda da se mu posledično da ukvarjati z nategovanjem ljudi.
Na vrh
-joey-
03 mar 2012, 20:16
Član #49
Prijavljen dne: 14 nov 2006, 09:23
Objav: 420
Volvo. 4 life je napisal(a): ...

Šalabajzer, sem mu to tud v obraz rekel, sicer posredno, pa mislim da je dojel. Saj še svojega avta ne zna skup zložit, kje pa bo potem še druge. Človek živi od rednih servisov, menjava olja, filtrov in preprodajo delov od zbitih avtov, to je pa to. Za preživeti mu ni hudega, vse ostalo je le še kak dodaten €€ za v žep, zgleda da se mu posledično da ukvarjati z nategovanjem ljudi.


No pol pa jutr po povabi na pijačo pa bomo eno rekli če se ne treseš.
Na vrh
volvo5er
03 mar 2012, 21:38
Prijavljen dne: 12 nov 2006, 21:24
Lokacija: Ljubljana Bežigrad
Objav: 1142
Malo ste pretiravali z raznoraznimi obtoževanji, temo začasno zaklepam.
Na vrh
sportivo
15 dec 2014, 11:57
Član #4357
Prijavljen dne: 06 maj 2013, 18:45
Lokacija: Ljubljana
Objav: 199
Ali mi lahko nekdo prosim pošlje telefonsko številko od g. Jožeta.

Iščem mehanika ki bi mi zbil ven polosovino iz desnega prednjega pesta oz. ležaja.

Edit:
Telefonsko številko že imam.

[ Uredi 24 feb 2015, 11:49 ]
Na vrh
sportivo
24 feb 2015, 12:01
Član #4357
Prijavljen dne: 06 maj 2013, 18:45
Lokacija: Ljubljana
Objav: 199
No meni se Jože zdi zelo dober VOLVO mehanik, mi je zamenjal polosovino in zarustan ležaj. Je naredil kar hitro. Sem prej bral, da se včasih ne javlja in kar nisem mogel verjeti ker sva se po telefonu dogovorila brez težav. Če je slučajno delal in ni mogel govoriti me je poklical nazaj, ko je lahko.

Potem sem ga klical če ima modul-vezje za parkirni grelec, je tudi rekel, da ja. Sem ga šel kupit za 60,00 €. Dal mi je par nasvetov in prijazno omenil, da če se mi bo zaklenil grelec lahko pridem k njemu, da mi ga bo odklenil.

Vse OK, potem pa pa ko se je grelec zaklenil so bila razno-razna prelaganja in izgovori, na koncu se niti ni več oglasil na telefon. Tako, da sem peljal k Markotu v Horjul na odklep. (Marko je tudi povedal, da kataloška številka modula-vezja, ki mi ga je prodal Jože ni prava za moj avto. In mogoče tudi zato "še" ne dela grelec.) Markota zelo priporočam vsem!

Zame je Jože dober mehanik, samo ni mi všeč, da se mi ne oglasi na telefon oz. da me pušča v lažnem upanju. Jože povej mi, da se ti ne da, nimaš časa, vem, da si zaseden ker imaš veliko dela. Brezveze si človek vzame dopust, čas ki bi ga lahko porabil kako drugače. Jaz ne bom slabe volje, samo da se znam drugače zoorganizirat. Upam, da ne zameriš - verjamem, da me razumeš.



[ Uredi 24 feb 2015, 12:41 ]
Na vrh
Pojdi na stran  1 2 [3]

moderatorji: HIŠNIK, volvo5er, alfaromeo, RollingStone, AljAž

Skoči:     Na vrh

Powered by e107 Forum System
Prisotni
Gostov: 54, Članov: 0 ...

največ prisotnih: 1352
(Članov: , Gostov: 1352) v 20.03 - 12:40

Člani: 5973
najnovejši član: Ubvpwcrob
Dogodki
Ni dogodkov
Anketa

Kdaj in v katerem modelu je Volvo prvič predstavil laminirana stekla?

1972 - 240

1992 - 850

1944 - PV444/544

1986 - 360

Anketa je namenjena samo članom

glasov: 526
Prejšnje ankete