Dobrodošli
Uporabniško ime:

Geslo:


Zapomni se me

[ ]
[ ]
[ ]

Oglasi
http://www.seeklogo.com/images/1/740-logo-6E10838713-seeklogo.com.gif

Forumi
vozimvolvo.si :: Forumi :: Mali oglasi
<< Prejšnja tema | Naslednja tema >>   

PRODAM XC70 D5 120KW

Pojdi na stran  1 [2]
Avtor objava
mVm
13 maj 2017, 16:15
Član #1569
Prijavljen dne: 15 mar 2010, 09:19
Objav: 134


Če je ta XC70 na enakem nivoju kot je bila njegova bivša V70 potem je to nedvomno odličen avto.
V70 D5 od uporabnika bikedoc je edini rabljen avto, katerega vem da sem zajebal, ko ga nisem kupil ko sem stal pred njim. Človek je hudo pedanten in ne tolerira nič.

Da nakažem kakšen lastnik je to dam info iz spomina, ko sem bil takrat na ogledu V70 (letnik 2003 in prevoženih 304k km). Model je menjal okrasno plastiko ki gre preko sovoznikovega predala (čisto na vrhu) in vrat ker je bila mislim da napikana ali nekje popraskana. 99,9% lastnikov bi reklo "eh, se ne splača, star avto" ali pa v najboljšem primeru bi kdo prelimal to s kako folijo.
Avto je bil optično in tehnično brezhiben. Brez koščka smeti ali kamenčka ali česarkoli drugega v notranjosti. Spomnim se še da je med ogledom zapihalo, ko so bila prtljažna vrata odprta in je mojster preden jih je zaprl odstranil dve "smetki" ki sta uspeli v tem času pristati na originalni gumijasti podlagi (to korito stane cca 130€)
Na vrh
VolvoTone
13 maj 2017, 16:23
Član #13526
Prijavljen dne: 12 mar 2016, 10:33
Objav: 64
Hi, Hi, meni pa so mi najbolj zanimivi (fizični) prodajalci tipa kičo šargi, A&F, De mobile..., še posebej ti s prisrčnimi oglasi "samo za resne" - ker potem mi, ki radi kljekljamo in smo za hece, nismo ciljna publika - je zadosti drugih resnih... Pa biseri, ki prodajo makine s prevoženimi 100 Kkm ali še manj od predhodnih lastnikov kot so europcar italia s.p.a. so posebej zanimivi - seveda so te avte samo gledali in nič rentali, preden so prišli njim v roke...

Naši dealerji seveda sploh ne kupujejo takšnih avtov, ki v enem letu naredijo tudi 500 kkm in še kusor in tudi našim 1 lastnikom slovenskega porekla sploh ne pride na misel da bi malo v rikverc zapeljali...

Pa ne se fantje lopatat - je forum za izmenjavo mnenj, med drugim tudi glede, cene rabljenih Volvakov, pa čeprav iz kavča - BTW v Lesnini na Brdu so pričeli prenavljat in dobiš (novo) sedežno v vrednosti 9,8K€ za 3,7 k€ - sem eno tako kupil in imajo še eno povsem enako, pa vmes sem tudi nekaj za vozit kupil, je bila dobra prilika, dokler ne najdem dobrega - novega, starega Volvaka, ker so novi bolj švoh...
Na vrh
Pojdi na stran  1 [2]

moderatorji: HIŠNIK, volvo5er, alfaromeo, RollingStone, AljAž

Skoči:     Na vrh

Powered by e107 Forum System
Prisotni
Gostov: 43, Članov: 0 ...

največ prisotnih: 1352
(Članov: , Gostov: 1352) v 20.03 - 12:40

Člani: 5972
najnovejši član: Twxqrprob
Dogodki
Ni dogodkov
Anketa

Kdaj in v katerem modelu je Volvo prvič predstavil laminirana stekla?

1972 - 240

1992 - 850

1944 - PV444/544

1986 - 360

Anketa je namenjena samo članom

glasov: 526
Prejšnje ankete